. . .

مسابقه 📚دور چهارم - مسابقه برترین پارت هفته📚

تالار مسابقات نویسندگی

مدیر المپیاد

رمانیکی فعال
رمانیکی
شناسه کاربر
2079
تاریخ ثبت‌نام
2022-04-15
موضوعات
15
پسندها
272
امتیازها
108

_47lk.gif

**توجه: دور چهارم مسابقات، به آثار د‌‌لنو‌‌شته، شعر‌‌‌‌ و فی‌‌‌البداهه تعلق دارد**

https://s6.uupload.ir/files/images_(1)_y4sr.png

خوب، سلام مجدد به نویسندگان رمانیکی و جذابمون.:jump1:

شما رو دعوت میکنم به بمب مسابقات نویسندگی مون که به صورت هفتگی برگذار خواهند شد!
مطمئنا خیلی هاتون این مسابقه رو از دور قبلی به خاطر دارید، درسته؟
اگه یادتون باشه، این مسابقه، مسابقه‌‌ای بین پارت‌‌هایی که شماها، در طول هر هفته می‌‌گذارید هستش.:Laie_22mini:

image_processing20211018-16862-f2csna_uq3l.gif

شرایط مسابقه بدین صورت هست:
از شنبه تا پنجشنبه، شما عزیزان در همین تاپیک اجازه ارسال پ**ا**ر**ت**ی رو دارید "که دقیقا فقط در همون هفته توی تاپیک شعر‌‌، دلنو‌‌شته یا فی البداهه‌‌تون ارسالش کرده باشید"
همچنین + اون پارت، در انتهای پست، لینک تاپیک اثرتون رو هم میفرستید تا ما از صحت پارت ارسال شده، مطمئن بشیم.

شرایط واضح بودن دیگه؟
آها، اسپم هم ندید که از دور مسابقه، حذف میشید!:nono:

https://s6.uupload.ir/files/images_lij5.png

حالا نوبتی هم باشه، نوبت جوایزه:jump1:

نفر اول: مدال نفر اول + 20 امتیاز + 300 پسند
نفر دوم: مدال نفر دوم + 10 امتیاز + 200 پسند
نفر سوم: مدال نفر سوم + 5 امتیاز + 100 پسند

نفرات چهارم الی ششم: 70 پسند

به الباقی شرکت کنندگانی که مقامی نیاوردند، نفری 40 پسند اعطا میشه

آثار شما هر جمعه توسط شخص بنده با تعامل برخی از اشخاص خبره تیم کتابدونی، بررسی و نفرات برتر، مشخص خواهند شد.

image_processing20210816-20585-ae8atw_i60.gif

نکاتی که باید بهشون دقت کنید::loko2:

1. یکی درمیون، دور مسابقات به رمان و داستان / دلنوشته و شعر و فی البداهه تعلق خواهند داشت.
یعنی دور اول فرضا رمان و داستان هست، دور بعد دلنوشته، شعر و فی البداهه و به همین ترتیب.

2. مهلت ارسال آثار از شنبه تا ساعت 18 عصر روز پنجشنبه هست، آخرین ساعات روز پنجشنبه و روز جمعه فقط برای بررسی آثاره و پارتی که بعد از تایم مقرر شده ارسال بشه، قبول نیست.
2. اسپم اصلا ندید.
3. هرگونه اعتراضی بعد از اعلام نتایج داشتید، به نمایه بنده یا خصوصی بنده مراجعه کنید تا رسیدگی کنم.
4. هر سوالی دارید، در بخش نمایه یا خصوصی شخص من، مطرح کنید و لطفا اینجا اسپم ندید.

original-8ca7f08a380085d24f27f6093b42ba85_bx92.gif

آخرین ویرایش: