. . .

مهم ★پیدا کردن رمان‌های بی‌نام★

تالار تایپ اثر

Radvinn

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3083
تاریخ ثبت‌نام
2022-10-02
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
7
امتیازها
3

Radvinn

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3083
تاریخ ثبت‌نام
2022-10-02
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
7
امتیازها
3

یگانه

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3106
تاریخ ثبت‌نام
2022-10-05
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
2
امتیازها
3

سلام من دنبال یه رمانی میگردم که دختره تو مترو دست فروشی میکنه و یه روز دو نفر میان و بهش میگن که باید با ما بیای و رئیس میخواد تو رو ببینه خلاصه دختره میره و اون مرد رو میبینه اسم اون مرد هم شاهرخ هستش و رئیس باند مواد مخدره ممنون میشم اسمش رو به بگید

Radvinn

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3083
تاریخ ثبت‌نام
2022-10-02
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
7
امتیازها
3

میدونی یه دختره بود که فک کنم مربی بود و با مادرش زندگی میکرد تو یه آپارتمان توی همون آپارتمان دوست پسر قدیمش زندگی میکرد که زن داشت زنشم از قضا خراب بود و همه پسره رو مسخره میکردن بخاطر اینکه زنشو جمع نمیکنه،اینا باردارم نمیشدن
تا اینکه این پسره میاد به دختر داستان میگه که رحمتو اجاره بده
دخترم بعد یکم مخالفت قبول میکنه تا اجاره بده پسره هم به همین بهونه ها نزدیکش میشه و دخترم میفهمه که این پسره و زنش اصلا با هم سازگاری ندارن و به زور با هم زندگی میکنن و عشقی میونشون نیست
بعد یه مدت معلوم میشه که زنش به خاطر انتقام نزدیک پسره شده
پسرم پسر اصلی خانوادش نیست و نمیدونم چطور میفهمه پدر و مادر اصلیش اونایی نیستن که میگن
همینا ازش یادمه😢
ولی خیلی قشنگ بود
راستی دختره قبلا شوهر داشته از شوهرشم جدا شده،چون فک کنم یا معتاد بود یا به دختره اهمیتی نمیداده
تکرار عشق

Radvinn

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3083
تاریخ ثبت‌نام
2022-10-02
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
7
امتیازها
3

یک رمان خوندم دختر خودش عاشق یکی دیگه بود رفت بایکی دیگه ازدواج کرد پدر و مادر دختر میخوان اون رو به کس بدن که دختر با کمک خواهرش فرار می کنه با یک مسیر با ماشین میره که می بینه تاکسی راننده قصد بدی داره از تاکسی پیاده میشه میخواد فرار کنه میره تو خونه ای که مهمونی مختلط هست صاحب اونخونه ازش سوءاستفاده میکنه فکر می کنه از طرف دشمن اش فرستاده شده دختره فرداش که بیداره میشه متوجه میشه که ازش سوءاستفاده شده بعدش دوست صاحب خونه به دختره کمک می کنه تو همون خونه به خواهر زنگ میزنه بهش چیزی نمیگه میره ویلا بهش متوجه میشه که باردار هست
صاحب خونه همسر داره فکر می کنه مشکل داره نمی تونه پدر بشه فکر میکنه مشکل از خودش هست نمی دونه مشکل از خودش نیست
میشه بهم کمک کنید اسم رمان چیه؟
رمان سخت مثل سنگ

Radvinn

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3083
تاریخ ثبت‌نام
2022-10-02
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
7
امتیازها
3

سلام. یه رمان بود دخترهرشتش هنر بود. دو تا خواهرزاده داشت و خواهرش مرده بود، شوهر خواهرش اسمش حامد بود و به خواهرش خ**ی**ا**ن**ت کرده بود و با یکی فرار کرده بودو اونجا هم افتاده بود زندان برای همین پیش بچه هاش نبود، دختره به خواهرزاده هاش سر میزد دائم که عموی خواهرزاده هاش از خارج برمیگرده و بعد از یه مدت عاشق میشن و...
بانوی قصه

sanasana

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3118
تاریخ ثبت‌نام
2022-10-08
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
2
امتیازها
3

سلام.رمانی که یک خانواده همه بچه ها دختر فقط یک پسرعمو دارن که خاهر این پسر مریض میشه فوت میکنه .و این پسر و دختر عموش که طلاق گرفته خواهر زادشو بزرگ میکنن

بهار۶۷

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3131
تاریخ ثبت‌نام
2022-10-10
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
3
امتیازها
3

به نام خدا

سلام دوست عزیز، به رما‌نیک خوش اومدی!

تا حالا شده یه رمانی رو بخونی و ازش خوشت بیاد ولی دیگه اسمش یادت نیاد و در به در دنبالش باشی؟
توی ر‌مانیک ما بهت کمک می‌کنیم به ر‌مان‌های گمشده‌ت برسی!
کافیه هر چیزی که از ر‌مان، د‌استان یا حتی کتاب گمشده‌ت یادت میاد رو توی این تاپیک برامون بفرستی.
برای پیدا شدن رمانت باید صبر کنی و هر چند روز یه سر به رمانیک بزنی.
خوشحال می‌شیم اگه اسم رمانی که بقیه گم کردن رو می‌دونی، اون‌ها رو راهنمایی کنی. (ما برای تشکر، به هرکسی که به پیدا شدن رمان بقیه کمک کنه ده امتیاز می‌دیم.)

راستی شاید قبل تو یکی دیگه هم این ر‌مان رو گم کرده باشه و به جواب رسیده باشه، حتماً یه سر به پست‌های بقیه هم بزن.

می‌تونی تا وقتی رمانت پیدا میشه، جدیدترین و بهترین رمان‌های آنلاین رو بخونی. (کلیک کن!)
دوست داری خودت رمان بنویسی؟ (کلیک کن!)
راستی ما این‌جا داستان، دلنوشته، شعر،
فیلمنامه و نمایشنامه، فن‌فیکشن، ترجمه باحال‌ترین آثار نویسنده‌های دنیا و حتی ترجمه محبوب‌ترین کمیک‌ها رو هم داریم!

کلی آموزش‌های رایگان و تیم‌های جالب هم داریم که اگه علاقه داری می‌تونی بهشون بپیوندی!

کار با انجمن رو بلد نیستی؟ (کلیک کن!)
سلام یه رمان عاشقانه بود که دختر از یه خانواده خوب که پزشکی درس میخونه و برای تمام کردن درسش مجبور بوده به صورت عملی چند وقتی در مناطق محروم کار کنه حالا به این صورت بوده که میره به یه روستا که خانن خدمتکار خونشون قبلا اونجا زندگی می کرده روستا هم یه خانی و دوتا پسر داره که خان با پسرا رابطه خوبی نداره اما هرچند وقت یکبار پسرا از تهران به روستا میان و با یه ماجرا هایی این دوختر و برادرا با هم آشنا میشن ( دقیق نمیدونم دوتا برادر بهش حس داشتن یا نه ولی یادمی این سه نقش اصلی بودن)لطفا اگر کسی میشناسه اسم رومان رو بگه

nm.

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3132
تاریخ ثبت‌نام
2022-10-11
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
3

سلام رمان ازدواج اجباری هست اسم دختره هانا اسم پسره امیر ارسلان دختر عمو پسر عمو هستن بهشون میگن باید باهم ازدواج کنین ولی هیچکدوم راضی نبودن پسره میگه نه و از خونه میره بیرون اینجا به هانا برمیخوره پس یه نقشه میکشه برای انتقام وقتی کسی خونه نبود به ارسلان زنگ میزنه میگه بیا خونمون کارت دارم بعد توی شربت ارسلان یه قرص میریزه که...از شانس بدشون خانواده زودتر برمیگردن و مجبورشون میکنن باهم ازدواج کنن..من خیلی دنبال اسمش گشتم ولی پیدا نکردم اگه میدونید بهم بگید لطفا
میشه اسم شو به منم بگی فک کنم هانا بود اما هر چی میزنم نمی یاره اون رو از تو گوگل پلی دانلود کرده بودم من

sarajon

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3142
تاریخ ثبت‌نام
2022-10-12
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
2
امتیازها
3

سلام من دنبال یک رمان بودم امیدوارم شما اسمشو بدونید در مرد یک دختر بود در زمان پهلوی که پدر و مادرش مردن با عموش تو بوشهر زندگی می کنه تا اینکه دانشگاه تهران پزشکی قبول میشه میره تهران خونه عمه ش اونجا عاشق پسرعمه ش منصور میشه که منصور دختری به اسم کیمیا رو دوست داشته و اونم الان ایران نیست بعد از یک مدت دختره با منصور نامزد میکنه اما وقتی منصور میفهمه کیمیا برگشته اونو ول می کنه