. . .

مهم ★پیدا کردن رمان‌های بی‌نام★

تالار تایپ اثر

mademoiselle.asal

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
350
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-08
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
15
امتیازها
33

سلام
من دنبال یه رمانی میگردم که یادمه راجع به یه دختری بود که مربی ورزشی بود و خواهرش بیماری قلبی داشت و پسره هم پسر شهید بود و اونم مربی بود و طی داستانایی دختره صیغه پسره میشه :/ اگه اسمش رو میدونید بگید لطفا
اسم دختره هم مریم بود فکرکنم

نام رمان پیدا شد.
رمان تردستی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

N.G

معاونت بازنشسته
کاربر طلایی
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
76
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-12
آخرین بازدید
موضوعات
112
راه‌حل‌ها
24
پسندها
25,195
امتیازها
568

سلام من دنبال یه رمان تخیلی میگردم
توی اون رمان یه دختری بود که چشماش بفش بود تویه کشور خارجی با مادرش زندگی میکرد به دلیلی سوار هواپیما شد توی راه هواپیما سقوط کرد دختره وازد یه سرزمین دیگه شد بعد یه اتفاقاتی افتاد که مردم این سرزمین میخواستن دخترو نابود کنن بخاطر طلسم اونم فرار کرد رفت تو جنگل طلسم شده اون سرزمین همخ میگفتن یه روحی اونجا هست که هرکس رفته از دستش جون سالم در نبرده اما دختر با اون آشنا میشه روحه درواقه یه پسری بوده که فکر کنم بخاطر عشق سابقش طلسم شده
یه جای دیگشم کخ یادمه دختر برا باطل کردن طلسم اون سرزمین باید دنبال یه اژدها که تو دریا زندگی میکنه میرفته تو مسیر بایه دزد دریایی آشنا میشه اون کمکش میکنه مثل اینکه اژدهاهم یه پسره طلسم شده بوده عاشق دختره میشه بخاطرش جونشو از دست میده
آخرشم دختره و اون پسره که طلسم جنگل بوده عاشق هم میشن طلسم باطل میشه و اینام باهم زندگی میکنن پیش مادر دختره
یه نکته دیگشم اینه که داستان یه جادوگر بدجنس داشته
اگه میدونین کمگ کنین خیلی وقته دنبالشم ممنون
همچین رمانی به خاطر ندارم.
اما رمان دختری با چشمان سرخ هست که خیلی شبیه نمی دونم به کارتون میاد یا نه.

نادیام

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
372
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-19
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
16
امتیازها
23

اول رمان اینجوریه که دختره تو فرودگاه یه پسریو میبینه که حس خیلی خوبی بهش نداشته ولی بععد از چند روز تو مهمونی نامزدش اون پسررو دوباره میبینه
بعد از اینکه رشته ی گرافیک شیراز و قبول میشه و میره شیراز نامزدیشو بهم میزنه و میخواد که دنبال برادر گمشدش بگرده که همون پسر اولیه بهش کمک میکنه ، ولی بعدا پسره شک میکنه که شاید خودش برادره دختره باشه
عااشق دختره میشه دختره هم همینطور, آزمایش میدن و میفهمن که برادرشه دختره افسردگیه شدید میگیره ولی بعدا میفهمن که جواب اشتباه بوده
خیلییییییییییییی دنبالشم🥺⁦🙏🏻⁩

kimiya

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
374
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-21
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
20
امتیازها
23

من دنبال یه رمان هستم که دختره به خاطر مریضی مادربزرگ دوستش از ریس شرکتش وام میخواد که اونم به دختره پیشنهاد ب*ی‌*ش*ر*م*ا*ن*ه میده

نام رمان پیدا شد.
رمان سنگ قلب مغرور

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Sereŋðipiti

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
379
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-22
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
15
امتیازها
33

Nope300

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
383
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-26
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
15
امتیازها
23

سلام خدمت کاربران عزیز?

اگر تیکه ای از رمانی رو در نظر دارید ولی اسم رمان رو یادتون نیست و دنبالش هستید، میتونید اینجا بگید تا اگر بقیه کاربران میدونستند بهتون کمک کنند.
سلام
چیزایی که یادمه اینه که دختره شاهزاده ای عربی هست که عاشق پسری ایرانی میشه و ۳قلوی دختر داره و شوهرش میمیره و بعد مجبوره برای مخارج خودش کارایی مردونه مثه رنگ کردن دیوار رو میکرد و بعد که به خونه دویتش میره دوستش ازش فیلم میگیره و به برادرشوهرش که فک کنم عقیمه نشون بده چون برادرشوهرش فک کنم عمل کرده و میخواد مطمئن بشه که خوب شده و با اون دختر صیغه میخونن

نام رمان پیدا شد.
رمان روز نود و سوم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ندا

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
385
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-28
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
19
امتیازها
23

سلام وقتتون بخیر
من دنبال رمانی هستم که موضوعش راجع به یه دختریه ب اسم سرور که ۲تا خواهر ب اسم امل و نجات و ۲برادر به اسم حمزه و محمد داره. یکی از داداشاش خلاف کاره و اون یکی هم بعدها معتاد میشه...دختره با همکار شوهرخواهرش که اسمش میلاده و قبلا ازدواج ناموفق داشته و یه دختر ب اسم دنیا داره ازدواج میکنه...که خیلی از طرف خانواده همسر اذیت میشه و همش تو تربیت و نکهداری دختره عذابش میدن .بعدا سرور خودش بچه دار میشه و اسم پسرشونو میزارن ولید ...
دنبال این رمان میکردم متاسفانه اسمشو نمیدونم.اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم

Mestm

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
407
تاریخ ثبت‌نام
2021-03-09
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
15
امتیازها
33

سلام، یه رمان زود پسره همیشه مشکی میپوشید و بخاطر انتقام با دختره دوست میشه، دختره می‌ره تو شرکت پسره کار می‌کنه پیش خودش میگه چرا این پسره همیشه مشکی میپوشه؟فکر کنم دختره یه پدر ناتنی داشت که پسرش رو هم اعدام میکنن
سلام
چیزایی که یادمه اینه که دختره شاهزاده ای عربی هست که عاشق پسری ایرانی میشه و ۳قلوی دختر داره و شوهرش میمیره و بعد مجبوره برای مخارج خودش کارایی مردونه مثه رنگ کردن دیوار رو میکرد و بعد که به خونه دویتش میره دوستش ازش فیلم میگیره و به برادرشوهرش که فک کنم عقیمه نشون بده چون برادرشوهرش فک کنم عمل کرده و میخواد مطمئن بشه که خوب شده و با اون دختر صیغه میخونن
روز۹۳ام

درسا

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
409
تاریخ ثبت‌نام
2021-03-10
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
15
امتیازها
23

سلام خدمت کاربران عزیز?

اگر تیکه ای از رمانی رو در نظر دارید ولی اسم رمان رو یادتون نیست و دنبالش هستید، میتونید اینجا بگید تا اگر بقیه کاربران میدونستند بهتون کمک کنند.
سلام
یه رمانی بود ۳٫۴ سال پیش آنلاین تکمیل میشد و درباره ی یه دختری بود که از پسر یک آقا که دچار بیماری اوتیسم بود مراقبت میکردو...

Setayesh

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
418
تاریخ ثبت‌نام
2021-03-14
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
14
امتیازها
23

سلام خدمت کاربران عزیز?

سلام
یه رمان خوندم چند روز پیش ولی اسمشو نمیدونم
پسره پولدار و اسمش ارمین هست ولی اسم دختره یادم نیس یه سال با هم ازدواج کردن ولی دختره از پسره میترسه

نام رمان پیدا شد.
رمان عروس استاد

آخرین ویرایش توسط مدیر: