. . .

مهم ★پیدا کردن رمان‌های بی‌نام★

تالار تایپ اثر

ستاره سودا

رمانیکی حامی
محروم
شناسه کاربر
3794
تاریخ ثبت‌نام
2022-12-31
آخرین بازدید
موضوعات
175
پسندها
4,399
امتیازها
338

• #1,211

dgghjicdddbkkk

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4341
تاریخ ثبت‌نام
2023-02-25
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
3

• #1,212
سلام یه رمانی بود که اسم دختره مستانه بود اسم پسره آرش
پسره پولدار بود دختر و خانوادش نه
خونه بغلی پسره رو اجاره کرده بودن دختره خیلی خوشگل ولی بچه مثبت بود
پسره خیلی اذیتش میکنه بعد عاشقش میشه
اسمشو نمیدونم
لطفا هر کی میدونه بگهههه

boommmm

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4342
تاریخ ثبت‌نام
2023-02-25
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,213
سلام دنبال رمانی میگردم با ژانر امگاورس خلاصه رمان: درمورد یک امگا که سرنوشت براش دوتا جفت الفا درنظر میگیره وامگا یک علامت گل ابی روی گردنش به وجود میاد واین شروع یک مثلث عشقی میشه

زهرا.

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4344
تاریخ ثبت‌نام
2023-02-25
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,214
یه رمان خوندم چندین سال پیش دختره بعد از 8 سال میاد ایران ولی همش با پسر عموش بحث دارن راجب گذشته که دختره آبروس پسره رو برده

ایدا اکبری

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4324
تاریخ ثبت‌نام
2023-02-23
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,215
سلام دوستان
من خیلی وقته دنبال هستم که یه دختری هست مادرش فوت کرده و پدرش با یه خانمی ازدواج میکنه
دختره خیلی نامادریش رو اذیت میکنه و خیلی دختر شیطونی هست همه پسر ها رو با اسمهای مختلف میزاره سرکار
نامادریش از برادرش که فکر میکنم اسمش پدرام هست و خارج از کشور زندگی میکنه ازش میخواد که بیاد کمکش و دختره رو رام کنه
در نهایت دختره عاشق برادر نامادریش میشه و وقتی همه چی داره خوب پیش میره بینشون یه نفر عکس های جعلی درست میکنه و میدهخ به پدر دختره و پدرام و هیچ کس حرف دختره رو باور نمیکنه و دختر از خونه فرار میکنه و میره خانواده مادریش رو پیدا میکنه و میره پیش پدربزرگش

ایدا اکبری

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4324
تاریخ ثبت‌نام
2023-02-23
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,216
سلام دوستان
من خیلی وقته دنبال هستم که یه دختری هست مادرش فوت کرده و پدرش با یه خانمی ازدواج میکنه
دختره خیلی نامادریش رو اذیت میکنه و خیلی دختر شیطونی هست همه پسر ها رو با اسمهای مختلف میزاره سرکار
نامادریش از برادرش که فکر میکنم اسمش پدرام هست و خارج از کشور زندگی میکنه ازش میخواد که بیاد کمکش و دختره رو رام کنه
در نهایت دختره عاشق برادر نامادریش میشه و وقتی همه چی داره خوب پیش میره بینشون یه نفر عکس های جعلی درست میکنه و میدهخ به پدر دختره و پدرام و هیچ کس حرف دختره رو باور نمیکنه و دختر از خونه فرار میکنه و میره خانواده مادریش رو پیدا میکنه و میره پیش پدربزرگش

nilii.

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4351
تاریخ ثبت‌نام
2023-02-25
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,217

nilii.

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4351
تاریخ ثبت‌نام
2023-02-25
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,218
سلام
دنبال رمانی هستم که دختره توسط پدرش که معتاد بوده فروخته میشه به پسری که فکر کنم(مسعود نام بود )اون پسر میارتش خونه اما پدر پسره متوجه میشه و مانعش میشه پدر پسره یک هکر فوق العاده با ضریب هوشی فوق العاده بود بعد متوجه میشه دختره هم ضریب هوشیه عالی داره و به دختره کمک میکنه که هکر فوق العاده ای بشه و و اسم دختره وقتی هکر میشه تو دنیای مجازی (سایه شب )هستش بعد از اینکه دختره قوی وپولدار میشه دوستای برادرش رو که خیلی باهاشون خوب بودرو پیدا میکنه و باهم یک گروه میشن واین دختر رئیسشون میشه و خیلی پیشرفت میکنه و.......
اگر اسمش رو میدونید ممنون میشم کمک کنید
اسمش رمان ریما هست

Elmira79

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4357
تاریخ ثبت‌نام
2023-02-27
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,219
سلام کسی اسم این رمانو میدونه که پدر دوتا پسر با پدر دوتا دختر فک کنم دوستن و پدرو مادره دخترا باعث مرگ مادرو پدره پسرا میشن و پسرا میخوان ازشون انتقام بگیرن که حتی م*س*ت میکنن مزاحمشونم میشن و ازشونم فسلم میگیرن اگ کسی اسمشو میدونه لطف میکنه بگه
فک کنم اسمش تب داغ گناه و جلد دومش تب داغ هوس

Elmira79

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4357
تاریخ ثبت‌نام
2023-02-27
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,220
سلام یه رمان خونده بودم که پسره اول استاد دخترس بعد عاشقش میشه بعدا دختره میفهمه که پسره داییش بوده و نمیتونه باهاش ازدواج کنه اما بعد مادرش بهش میگه که اون دایی ناتنیشه اسمشو یادم نیست لطفا اگه میدونین بگین
سلام نام رمان زخم کهنه