. . .

متن یک عنصر جدانشدنی از خون‌آشام😳

تالار کلوب وینتر

مدیر سرزمین میانه

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
1661
تاریخ ثبت‌نام
2022-01-30
موضوعات
4
پسندها
130
امتیازها
68

یک عنصر جدانشدنی از خون‌آشام، خون است. خون‌آشام خون قربانیان خود را می‌مکد و با این روش تولید مثل می‌کند، نوعی پارادوکس تولد برای مرگ، که برای نمایش دادنش از نقش سنتی و سمبلیک خون به عنوان نیروی زندگی استفاده می‌شود. اما این مکیدن خون جنبه دیگری نیز دارد: خون‌آشام با این عمل نه تنها دستور انجیل را زیر پا می‌گذارد (طبق کتاب مقدس قدیم، نوشیدن خون حرام است)، بلکه از سنن انجیلی برای خود استفاده می‌کند و به عنوان مثال با نوشیدن خون، تبدیل به یک «نامیرا» می‌شود و عمر جاودان پیدا می‌کند، چیزی که در انجیل برای مسیح در نظر گرفته شده‌است؛ بیدار شدن دوباره گوشت و زندگی جاودان. به این ترتیب، خون‌آشام به عنوان موجودی زاده شده در جهنم نمایش داده می‌شود و به این خاطر مخالفان او با حربه‌های خدایی به جنگ او می‌روند، مانند صلیب یا آب مقدس😆💙

مدیر سرزمین میانه

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
1661
تاریخ ثبت‌نام
2022-01-30
موضوعات
4
پسندها
130
امتیازها
68

من میدونستم خون آشام ها خون خوار هستن (کیه که نمیدونه😐🤦‍♀️) اما خدایی راجب این سیر و آب مقدس و... فکر هم نمی کردم...
یه خلاصه ای مثل چوب اونا رو میکشه، روز ها نمی تونند که بیرون برن و... میدونستم فقط😅

لطفا نظر خودتون رو در ادامه ی تاپیک و توی یک پست کوتاه ذکر کنید😁

پ ن: نظر مثل خوب بود و اینا نه هااا... گفتگو کنید، مثلا: آره منم اینطور فکر نمی کردم چون...
یا میدونستم چون قبلا از جایی خونده بودم یا ...
یا مثلا: تازه میدونستی که فلان قدرت هم دارن؟؟؟

سعی کنید با نظرات تون، اطلاعات مفید به بقیه بدین😍🌹

فندوق کوشولو🧸🍪

رفیق رمانیکی
کاربر ثابت
شناسه کاربر
1784
تاریخ ثبت‌نام
2022-02-20
آخرین بازدید
موضوعات
138
راه‌حل‌ها
2
پسندها
4,619
امتیازها
443

من میدونستم خون آشام ها خون خوار هستن (کیه که نمیدونه😐🤦‍♀️) اما خدایی راجب این سیر و آب مقدس و... فکر هم نمی کردم...
یه خلاصه ای مثل چوب اونا رو میکشه، روز ها نمی تونند که بیرون برن و... میدونستم فقط😅

لطفا نظر خودتون رو در ادامه ی تاپیک و توی یک پست کوتاه ذکر کنید😁

پ ن: نظر مثل خوب بود و اینا نه هااا... گفتگو کنید، مثلا: آره منم اینطور فکر نمی کردم چون...
یا میدونستم چون قبلا از جایی خونده بودم یا ...
یا مثلا: تازه میدونستی که فلان قدرت هم دارن؟؟؟

سعی کنید با نظرات تون، اطلاعات مفید به بقیه بدین😍🌹
من شنیدم میتونن ذهنو بخونن و کنترل کنن و خاطراتو دست کاری کنن.شبیه خفاش بشن.سرعتشون و دیدشون فوق العاده بالایه همینطور قدرت شنواییشون.حتی داخل اب هم میتونن نفس بکشن.عمر طولانی دارن.

Moon light<3

رفیق رمانیکی
نیمچه رمانیکی
نام هنری
دارچینِ سبـز
شناسه کاربر
1049
تاریخ ثبت‌نام
2021-10-12
آخرین بازدید
موضوعات
779
راه‌حل‌ها
5
پسندها
32
امتیازها
438
وب سایت
pin.it

این نظریه ک خون اشام ها از اب مقدس میترسن ، در واقع اشتباهه |:
چون روح شیطان در اون ها ساکنه از اب مقدس خوششون نمیاد و میتونن لمسش کنن..