تمام شده کودک که بودم... | پانیک۳۱۵

تالار دلنوشته کاربران
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
ژانر اثر
  1. اجتماعی
  2. تراژدی
negar-۲۰۲۱۰۹۰۲-۱۵۰۳۵۹-m837.png

نام دلنوشته: کودک که بودم.....

دل‌نویس: پانیک۳۱۵

ژانر: اجتماعی، غمگین

مقدمه:
کودک که بودم چه دوران خوبی رو گذراندم کوچک بودم و غم‌هایم یک فسقلی بود. اندازه غم‌هایم از خودم خیلی خیلی کوچک‌تر بود. بزرگ شدم، خودم و غم‌هایم پا به پای هم رشد کردیم . فکر می کردم دوران بزرگسالی حال و هوای دیگری دارد ولی.....

آخرین ویرایش:
  • لایک
  • گل رز
  • جذاب
واکنش‌ها[ی پسندها]: 13 users

Romanik Bot

رمانیک بات
کاربر VIP
شناسه کاربر
235
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-27
آخرین بازدید
موضوعات
50
پسندها
1,802
زمان آنلاینی
4h 50m
امتیازها
188
سطح
0

screenshot-1266_eff3.png
به نام خداوند دل‌های پاک​
سلام خدمت شما دل‌نویس عزیز!​
متشکریم از شما برای انتخاب انجمن رمانیک جهت انتشار آثار ارزشمندتان.​
خواهشمندیم قبل از شروع کردن نگارش دلنوشته‌تان، قوانین مذکور در تاپیک زیر را با دقت مطالعه فرمایید!​
پس از ارسال حداقل ده پارت از دلنوشته خود، می‌توانید طبق قوانین تاپیک زیر برای اثر خود درخواست جلد دهید. [درخواست جلد برای دلنوشته]
پس از اتمام نگارش، برای درخواست نقد و تعیین سطح اثرتان، از طریق لینک زیر اقدام کنید. [درخواست نقد و تعیین سطح دلنوشته]
پس از رفع ایرادات گفته شده توسط منتقد، جهت بررسی دوباره و تعیین سطح مجدد اثرتان از طریق لینک زیر اقدام کنید. [تعیین سطح مجدد دلنوشته]
پس از اتمام نگارش دلنوشته، می‌توانید از طریق لینک زیر برای صوتی کردن دلنوشته خود اقدام کنید. [درخواست صوتی شدن دلنوشته]
پس از اتمام نگارش دلنوشته، در تاپیک زیر اعلام کنید. [اعلام پایان نگارش دلنوشته]
پس از اعلام اتمام نگارش برای ویراستاری و ارسال اثر شما روی سایت، طبق موارد گفته شده در لینک زیر اقدام کنید. [درخواست ویراستاری دلنوشته]
جهت انتقال اثر به متروکه و یا بیرون آوردن اثر از متروکه، از طریق لینک زیر اقدام کنید. [انتقال و بیرون آوردن دلنوشته از متروکه]
متشکریم از حضور گرم و همکاری شما در انجمن رمانیک!​
| مدیریت تالار ادبیات انجمن رمانیک |​

• لایک
  • گل رز
واکنش‌ها[ی پسندها]: 10 users

SHADI315

رمانیکی ثابت
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
تیم تبلیغات
مقام‌دار آزمایشی
آزمایشی
نگارگر
مدیر
تالار کودکانه
شناسه کاربر
185
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-02
آخرین بازدید
مشاهده صفحه اصلی انجمن
موضوعات
144
پسندها
3,263
زمان آنلاینی
37d 16h 58m
امتیازها
388
سطح
1
مدال‌ها
4

کودک که بودم؛گمان می کردم سردتر از بستنی چیزی وجود نداردحال که فکر می کنم میبینم سرد تر از بستنی،قلب آدم هایی است که تا می فهمند دوست شان داریم مارا ترک می کنندبه کودکی ام که فکر می کنم تمام لحظاتش نمایش خاطرات شیرین است کاش می شد دوباره به کودکی بر گشت،دوست دارم به کودکی هایم برگردم زمانی که پدرقهرمانم و آغوش مادر تنها جایی برای وقت گذراندن بدون هیچ دلهره ای بود تا نگرانی بود تنها با ب**و**س**ه مادر انگار دنیارا به ما دادند دوران کودکی تنهاجایی بود که آدم‌ها هيچ وقت نمی‌میرند خداحافظی ها کوتاه و دیدار بعدما برای فردا بود اما پراز درد و افسوس بود

آخرین ویرایش:
  • لایک
  • گل رز
  • جذاب

SHADI315

رمانیکی ثابت
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
تیم تبلیغات
مقام‌دار آزمایشی
آزمایشی
نگارگر
مدیر
تالار کودکانه
شناسه کاربر
185
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-02
آخرین بازدید
مشاهده صفحه اصلی انجمن
موضوعات
144
پسندها
3,263
زمان آنلاینی
37d 16h 58m
امتیازها
388
سطح
1
مدال‌ها
4

کودکی پرواز در دشت خیال است. بدون دغدغه تا آنسوی سرزمین های کودکی ،در دوران کودکی هیچ خوب و بد؛هیچ درست و نادرست مطلــقی وجود ندارد. همه چیز پاک بودوپاک باید فرشته ای باشد که آدم ها را هر زمان که کم آوردند ، بردارد و ببرد به یک عصرِ جمعه ی زمانِ کودکی که بزرگترین اندوه و فاجعه ی دنیا ، تکالیفِ نوشته نشده شان بود
کودکی‌ام نشسته بود روی سه‌چرخه. شیطنت می‌کرد. بوق می‌زد. دلخوش بودم به بودنش همان روزها که هیچ عروسک و اسباب بازی بدون پدر یا مادر نبود کودک که بودم بدون خبر و اطلاعی از دنیای اطرافم تنها دغدغه ام اسباب بازی ها و عروسکهایم بود که بی مادر نشوند

آخرین ویرایش:
  • لایک
  • گل رز
  • جذاب

SHADI315

رمانیکی ثابت
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
تیم تبلیغات
مقام‌دار آزمایشی
آزمایشی
نگارگر
مدیر
تالار کودکانه
شناسه کاربر
185
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-02
آخرین بازدید
مشاهده صفحه اصلی انجمن
موضوعات
144
پسندها
3,263
زمان آنلاینی
37d 16h 58m
امتیازها
388
سطح
1
مدال‌ها
4

کودکی دنیای معجزه یا جادو است زندگی کودکی پر از مفاهیم بیکران است. در کودکی همه چیز برای ما از اهمیت یکسانی برخوردار است؛ همه ما می‌بینیم، همه ما می‌شنویم، برداشت‌های همه ما یکسان می شد کاش می‌شد کودک ماند و بچگی کرد کاش دنیای کودکی هرگز فراموش نشود، کاش بزرگسالی نبودکاش دلهامو به بزرگی بچگی بودکاش همان کودکی بودیم که حرفهایش رااز نگاهش می توان خواند.کاش برای حرف زدن نیازی به صحبت کردن نداشتیم؛ کاش برای حرف زدن فقط نگاه کافی بودباید فرشته ای باشد که آدم ها را هر زمان که کم آوردند ، بردارد و ببرد به یک عصرِ جمعه ی زمانِ کودکی که بزرگترین اندوه و فاجعه ی دنیا ، تکالیفِ نوشته نشده شان بود

آخرین ویرایش:
  • لایک
  • گل رز
  • جذاب

SHADI315

رمانیکی ثابت
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
تیم تبلیغات
مقام‌دار آزمایشی
آزمایشی
نگارگر
مدیر
تالار کودکانه
شناسه کاربر
185
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-02
آخرین بازدید
مشاهده صفحه اصلی انجمن
موضوعات
144
پسندها
3,263
زمان آنلاینی
37d 16h 58m
امتیازها
388
سطح
1
مدال‌ها
4

به کودکی ام که فکر می کنم تمام لحظاتش نمایش خاطرات شیرین است کاش می شد دوباره به کودکی بر گشت و تمام آن صحنه ها و لحظه ها را از نو تجربه کردمی خواهم بچه شوم،وبچه بمانم! خسته ام از تمام مسئولیت ها و نگرانی ها وتصمیم های «بزرگتر» بودن!!کودکی ام را به من پس بدهیدمی خوام برگردم به روزی که روسری سر نمیکردیم که به خاطر نوع بستنش دوستانمان باماقطع رابطه کنند روزی که ارزش دوستی‌هایمان بیشتر از عروسک‌ها بود،روزی که خیلی راحت به هم اعتماد میکردیم .نمی‌خواهم زندگی‌ام این گونه باشد٬ لبریز از کوهی نفرت٬ دلتنگی٬ دروغ٬ ریا٬ سردرگمی٬ دو رنگی٬ خبرهای بد،دوست دارم به نیروی لبخند ایمان داشته باشم

آخرین ویرایش:
  • لایک
  • گل رز
  • جذاب
واکنش‌ها[ی پسندها]: 12 users

SHADI315

رمانیکی ثابت
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
تیم تبلیغات
مقام‌دار آزمایشی
آزمایشی
نگارگر
مدیر
تالار کودکانه
شناسه کاربر
185
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-02
آخرین بازدید
مشاهده صفحه اصلی انجمن
موضوعات
144
پسندها
3,263
زمان آنلاینی
37d 16h 58m
امتیازها
388
سطح
1
مدال‌ها
4

چرا بزرگ که می‌شویم دنیای ما کثیف می‌شود؟کاش هنوز هم بزرگترین ترس‌من تاریکی بود

ﺩﻟﻢ.....
ﺑﭽــگی‌هایی می‌خواهد!
همراه‌با ﭘﺎﻫﺎﯼ ﺷﻨــﯽ و ﺩﺳﺘﺎنی آغشته بهﮐﺎﮐﺎﺋﻮ !
ﺩﻟﻢ می‌خواهد ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻼﻝ می‌خورم تمامی ﺻﻮﺭﺗﻢ آغشته به ﺯﻏﺎل شود !
100 ﺑﺎﺭ ﺳﺮﺳﺮﻩ ﯼ 1 ﻣﺘﺮﯼ ﺭا بازی کنم
اما همچنان برای من‌خستگی معنا نداشته باشد!
ﭼﺎﯾﯽ ﺭا ﺑﺎ 10 ﺗﺎ ﻗﻨﺪ ﺑﺨﻮﺭﻡ !
ﺑﺴﺘﻨﯽ ﻭ ﭘﻔﮏ ﻭ ﻟﻮﺍﺷﮑ را ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺨﻮﺭﻡ !
ﺳﺮ مسائل بیهوده آنقدر ﺑــــﺨﻨﺪﻡ تا توانی برای ایستادن نداشته‌ باشم !
دوست دارم به کودکی ام برگردم ،اما کفش‌های برگشت برای پاهای من کوچک شده با پاهای بـر*ه*ن*ه که نمی‌توانم!! یا آنکه با پل زمان بازگردم اما آن هم تحمل وزن هایم را ندارد،ناممکن است و این ناممکن ها را در خواب ممکن می گردد اما خواب خیلی وقت است که دیگر مهمان چشم‌های من نمی‌شود کودکی های من را به من باز گردانید.

آخرین ویرایش:
  • لایک
  • گل رز
  • جذاب

SHADI315

رمانیکی ثابت
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
تیم تبلیغات
مقام‌دار آزمایشی
آزمایشی
نگارگر
مدیر
تالار کودکانه
شناسه کاربر
185
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-02
آخرین بازدید
مشاهده صفحه اصلی انجمن
موضوعات
144
پسندها
3,263
زمان آنلاینی
37d 16h 58m
امتیازها
388
سطح
1
مدال‌ها
4

بزرگ که می شویم بعضی ها را هیچ بعضی ها راکم و بعضی ها را بی‌نهایت دوست داریم وقتی که بچه بودیم قضاوت کردن را نمی‌دانستیم و کوچک و بزرگ یکسان بودند؛ بزرگ که که می شویم قضاوت‌های درست و غلط باعث شد که مرز دوست داشتنهای ما تغییر کند کاش هنوزهم همه را به اندازه همان کودکی ۱۰ تا دوست داشتیم کودک که بودیم اگر با کسی دعوا می‌کردیم ساعتی بعد از یادمان می‌رفت گاه بی تاب می شوم از این همه صبری‌که‌ثانیه ها دارندو هیچ گاه هم سَرنمی رود؛بزرگ شدن تنها آرزویی بود که به امتحانش نمی ارزید دلم برای آن دخترک کر و کثیف با پاهای خاکی و صورتی پر از بستنی تنگ شده است. دلم برای آن قلب پاک و زلال تنگ شده است. دلم می‌خواهد مثل کودکی‌هایم شاد شاد آواز بخوانم.قاصدکی را ببینم و تا ته دنیا دنبالش بدوم

آخرین ویرایش:
  • لایک
  • گل رز

SHADI315

رمانیکی ثابت
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
تیم تبلیغات
مقام‌دار آزمایشی
آزمایشی
نگارگر
مدیر
تالار کودکانه
شناسه کاربر
185
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-02
آخرین بازدید
مشاهده صفحه اصلی انجمن
موضوعات
144
پسندها
3,263
زمان آنلاینی
37d 16h 58m
امتیازها
388
سطح
1
مدال‌ها
4

روزگار کودکی، یادت بخیر؛ بازی ها بی ریا بود، رویا ها ماورا بود، ماورای آن چه امروز در خیالمان هم نمی گنجد، بزرگ شدیم، ولی، خیالمان کوچک شد، دنیایمان کوچک شد، محدود شدیم به دغدغه هایمان، دیگر نمی توانیم خیال پردازی کنیم.روزگاری بود که تمام جهان رااز دریچه ی چشم کودکی می دیدم که شاد و رها بود و آن زمان بود که همه چیز زیبا به نظر می رسیدبا اینکه گذشت، با اینکه رفت، با اینکه نماند، با اینکه بی وفا بود، باز به یادش هستیم، چون صفا داشت، ولی به راستی او بی وفا بود یا ما، کنارمان بود و ما بی توجه به او، در فکر دنیایی که در آن بزرگ باشیم، دنیایی بدون او، بدون کودکی، و اکنون می دانیم چه اشتباهی کرده ایم​

آخرین ویرایش:
  • لایک
  • گل رز

SHADI315

رمانیکی ثابت
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
تیم تبلیغات
مقام‌دار آزمایشی
آزمایشی
نگارگر
مدیر
تالار کودکانه
شناسه کاربر
185
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-02
آخرین بازدید
مشاهده صفحه اصلی انجمن
موضوعات
144
پسندها
3,263
زمان آنلاینی
37d 16h 58m
امتیازها
388
سطح
1
مدال‌ها
4

کودکی یادش بخیر؛ ادای بزرگ تر ها را در می آوردیم، در بازی هایمان نقش بزرگ تر ها را بازی می کردیم و چه صادقانه دوست داشتیم بزرگ شویم. ولی امروز چه مشتاقانه در پی کودکی می دویم و افسوس که هرگز دستمان به آن نخواهد رسید.لبخند های از ته دل، خنده هایی زیبا، خوابی راحت از برای خستگی بازی های کودکانه روز، زنگ در زدن های پر استرس، من زنگ می زنم تو جواب بده های عادلانه، چه زود گذشت، گویی خواب بودیم و کودکی مان همان رؤیاییست اکنون به یاد می آوریم.با اینکه گذشت، با اینکه رفت، با اینکه نماند، با اینکه بی وفا بود، باز به یادش هستیم، چون صفا داشت، ولی به راستی او بی وفا بود یا ما، کنارمان بود و ما بی توجه به او، در فکر دنیایی که در آن بزرگ باشیم، دنیایی بدون او، بدون کودکی، و اکنون می دانیم چه اشتباهی کرده ایم

آخرین ویرایش:
  • لایک
  • گل رز

SHADI315

رمانیکی ثابت
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
تیم تبلیغات
مقام‌دار آزمایشی
آزمایشی
نگارگر
مدیر
تالار کودکانه
شناسه کاربر
185
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-02
آخرین بازدید
مشاهده صفحه اصلی انجمن
موضوعات
144
پسندها
3,263
زمان آنلاینی
37d 16h 58m
امتیازها
388
سطح
1
مدال‌ها
4

کودکى کوشادمانى ها کجاست
خاطرات دوران کودکی مانند خواب و رویااست مثل شربت های تلخ کودکی هایم شدی
بچه که بودیم دلهایمان بزرگ بود بزرگ شده ایم درد دل را به صد زبان به کسی می گوییم... هیچ کس نمی فهمدچه بودیم ؛ ادای بزرگ تر ها را در می آوردیم، در بازی هایمان نقش بزرگ تر ها را بازی می کردیم و چه صادقانه دوست داشتیم بزرگ شویم. ولی امروز چه مشتاقانه در پی کودکی می دویم و افسوس که هرگز دستمان به آن نخواهد رسید.

آخرین ویرایش:
  • لایک
  • گل رز
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.