. . .

نقد و بررسی نقد کاربران انقلاب مکعب

تالار نقد خوانندگان آثار

مدیر رمانیکی خوان

رمانیکی
رمانیکی
شناسه کاربر
1514
تاریخ ثبت‌نام
2022-01-06
موضوعات
20
پسندها
102
امتیازها
88

اسم رمان: انقلاب مکعب
نویسنده: سید سهیل موسوی
ژانر:ترسناک، علمی-تخیلی، ماجراجویی، پلیسی، فانتزی، معمایی
ناظر: @سوگولیِ سفره
خلاصه:اساس ‌نظم در آینه، «الگوریتم مکعب» است. الگوریتم‌ دچار آشفتگی شده ‌است. کنترل دوعمارت «تفتیش‌ رهایی» و «الگوریتم» بواسطه اعضای «حزب ‌صد» انجام میشود. اعضای ‌حزب، مجریان‌ اصلی خواسته‌های ‌الگوریتم هستند. قربانیان قتل‌های عروسکی در آینه رو به افزایش هستند. کانر از اعضای ‌حزب که در عمارت تفتیش‌ رهایی کار میکند، درحال حل معمای قتل‌های عروسکی است. قربانیانی که از تولد، انگار بی‌چهره پا به جهان گذاشته‌اند.

Like crazy<3

مدیر رصد
پرسنل مدیریت
مقام‌دار آزمایشی
مدیر
رصد کننده
کاربر منتخب
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
مدیر کتابدونی
- رصد
شناسه کاربر
1249
تاریخ ثبت‌نام
2021-11-25
آخرین بازدید
موضوعات
449
راه‌حل‌ها
22
پسندها
20,698
امتیازها
613

سلام وقت بخیر🌹
بریممم شروع کنیمممم..

اسم رمانت خلاقانه اس، تاحالا جایی ندیدم و نشنیدم پس اسم خوبی براش انتخاب کردی چون خواننده رو جذب میکنه.
مقدمه ات واقعا جذاب بود و خیلی خوب تونستی متنی بنویسی که خواننده مشتاق شه رمان رو بخونه، من خودم به شخصه دوست داشتم.
شروع خوبی هم داشتی، تشبیهاتت و زمان و مکان عالی بود، فقط یه چندجایی غلط املایی ریز داشتی که بهتره درستشون کنی*-
و چیزی که باید بهش بیشتر از همه دقت کنی لحنه، اینکه بتونی لحنت رو تا آخر حفظ کنی سخته، و شما یکی دو جا یهو بهم ریخت اما خیلی ریز بود و با کمی دقت درست میشه.
شخصیاتت خوبن اما جای کار داره تا بشه باهشون کاملا ارتباط گرفت.
فکر میکنم رمان اولتونه درسته؟
با این حال و در کل رمانتون عالیه و همچنان ادامه بدین🌷
موفق و پیروز باشید💙
@مدیر رمانیکی خوان
@سهیل

آخرین ویرایش:

دمیــــــورژ

رمانیکی نقره‌ای
نویسنده ویژه
نویسنده
رمانیکی‌نویس
دل‌نویس
ناظر
منتقد
گوینده
کاربر منتخب
کاربر ثابت
نام هنری
دمیورژ
مقام خاص
منتقدیار
شناسه کاربر
123
تاریخ ثبت‌نام
2020-11-05
آخرین بازدید
موضوعات
259
راه‌حل‌ها
32
پسندها
24,327
امتیازها
698

اول اینکه سلام
دوم اینکه
اسم رمان خیلی جالب بود! هیج تصوری ازش نداشتم.. انقلاب مکعب؟ یعنی مکعب انتقلاب میکنه؟ یا اهالی مکعب؟ و اصلا مکعب چیه و کجاس؟
ژانر رو به خوبی رعایت کرده بودی
خیلی خیلی ذهن قوی‌ای داری. تونستی تخیل نوین و تازه ارائه بدی. مکان تازه، اسم تازه، القاب تازه، شخصیت‌های تازه
بدون هیچ‌گونه کلیشه و خون آشام خخخ
قلم قوی‌ای داری. ابهام رمانت کمی آدم رو گیج می‌کنه و سعی کن مشخص کنی الان کجاییم یهو میری جلو و بعد میای عقب و این کمی گیج کنندس
ماجرای رمانت جالبه. این سردرگمی اشتیاق برای خوندن رو زیاد می‌کنه
کنجکاو کننده و جذابه
قلم قوی و تو پری داری. اگر اولین رمانت باشه باید واقعا آفرین بگم. اولین بار اینطور نوشتن هنر می‌خواد
درکل بسیار جذاب بود

منتظر پارت‌هات هستم
@سهیل
@مدیر رمانیکی خوان

at♧er

رمانیکی نقره‌ای
کاربر ثابت
رمانیکی
شناسه کاربر
1484
تاریخ ثبت‌نام
2022-01-03
آخرین بازدید
موضوعات
124
راه‌حل‌ها
7
پسندها
3,823
امتیازها
483

سلام...
باید بگم از خوندن رمانت خیلی لذت بردم، کلا رمانت از اسمش بگیر تا خلاصه و شروعش کنجکاو کننده بود، که خیلی مهمه بتونی رمانت رو اینطور بنویسی.
وقتی خواستم شروع کنم و اسم رمانت رو دیدم واقعا دوست داشتم بفهمم معنی اسمش چی میشه؟ به هر حال اسم انقلاب مکعب خیلی خلاقانه بود.
همینطور مقدمه که هم پر ابهام بود و هم میشد یه کم فهمید رمان در چه مورده.
توصیفات رمانت هم خیلی خوب بود و تشبیه های جدیدی به کار می بردی ،مکانها و شخصیت ها و اتفاقات رو‌ خوب توصیف میکردی فقط گاهی گیج کننده میشد.
به نظر قلمتون توانایی خیلی زیادی داره، ایده، طرز نگارشتون برای اولین رمان اگه باشه واقعا عالیه.

نخسته و موفق 💜
@سهیل
@مدیر رمانیکی خوان