. . .

نقدانه نقدانه با حضور مدیر ادیت|...A.m

تالار نقدانه

Aiden

مدیریت ارشد
پرسنل مدیریت
فرازین
مدیر
دل‌نویس
تیم تبلیغات
کاربر ثابت
مدیر کتابدونی
| کتاب گویا |
مدیر
تبلیغات
شناسه کاربر
395
تاریخ ثبت‌نام
2021-03-04
آخرین بازدید
موضوعات
210
راه‌حل‌ها
39
پسندها
14,704
امتیازها
516

خب اون‌طور که من شناختمشون:
متشخص، قلم خیلی خوبی دارن، استعداد خوبی توی نقاشی دارن، واکنش‌هاشون توی رز خلاصه میشه، 🚶‍♂️→فکر کنم ایموجی مورد علاقشون اینه یا :tornado: یا :clock:همه‌ی موارد بگم بهتره!
تیکه کلام گااااد-دایی ترنج

DELVIS♧

رمانیکی نقره‌ای
رمانیکی
شناسه کاربر
444
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-07
موضوعات
129
راه‌حل‌ها
27
پسندها
7,485
امتیازها
478

خب خب خب
بالاخره نوبت امیر هم رسید
امییییییییییییییییییر.... خیلی مهربونه
به شدت وظیفه شناس و سخت کوشه
همیشه تا جایی که در توانش باشه و بتونه کمکت میکنه
آمممممممم، توی دلداری دادن خیلی خوبه
همیشه بهت اعتماد به نفس میده
با غرغر مشکلی نداره
خیلی پایه ست
به خیلی چیزا میخنده، حداقل با ایموجی و واکنش (ولی فکر کنم به ماجرای گیمبیلی حتی تو واقعیت هم خندیدی:ROFLMAO:)
فقط بدیش اینه که شیرینی منو نمیده:(
طراحیاش عاااااااااااااااااااااااالیه
عکاسیاش عااااااااااااااااااااااااااااالیه
قلمش! عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالیه
توی کار ادیت عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالیه(ای جونم، الهی من فرقون ادیر و امیت خاله بشمممممم، به پای هم پیر شین الهی:sisi1)
وقتی تعجب میکنه میگه گااااااااااااااااااااااااااد
آهان راستی خسته و توداره
خیلیم تو داره
واسه وقتی غمگین میشه، حس میکنم یه فاجعه اتفاق افتاده:(
خسته ست در بیشتر مواقع
مودبه و با همه خیلی خوب برخورد میکنه
خیلی به فکر تیم ادیت و بچه های گروهه(عاشق تیم ادیتم من:love:)
راستی با @S O-O M قراره سازش رو بر سرش خورد کنیم:ROFLMAO:
دیگه فعلا موردی به ذهنم نمیاد
یادم اومد باز مراحم میشم:sisi1

*dream_writer*

رفیق رمانیکی
نویسنده
شناسه کاربر
22
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-26
آخرین بازدید
موضوعات
35
راه‌حل‌ها
27
پسندها
8,954
امتیازها
411

خب از اونجایی که توسط جناب امیر دعوت شدم برای شرکت در این تاپیک، دلم نیومد دعوتش رو رد کنم :sisi1:sisi1
به نظرم امیر یه آدم خیلی خوبیه، از عهده ی کار و مقامش به خوبی برمیاد و مناسب مدیر ادیت بودنه 😍 کاربر فعالیم هستا 😌 اصن مگه میشه زیر پست های بچه ها گل رزهای خوشگل امیر رو ندید؟ 😌😂
به نظرم مهربون و سخت کوش هم هست 🤔
رفتار خنثی بودنش هم باحاله 😁 کلا به دل میشینه باش شوخی کنی یا اذیتش کنی 😂

Aria

رمانیکی حامی
کاربر ثابت
شناسه کاربر
368
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-14
آخرین بازدید
موضوعات
176
راه‌حل‌ها
4
پسندها
3,642
امتیازها
353

اهم اهم..⊂(・(ェ)・)⊃
سلام😄😅
چطوری ( آ،اَ،اِ،اُ،أ،اٰ،اٖ،اً،اٍ،اٌ،اّ،اْ،إ)میر ؟!乂❤‿❤乂
خب یه موجود خوب⊙︿⊙
مهربآن.\(〇_o)/
یکم خنگ خوشگل(^~^)
ووووووَََ اخمووಠ_ಠ
از اون نابودگرهای5رو‌می مونه (⊙_☉)
بعد دیگه(C_C)
زبون دراز(●__●)
خندون:)/)
بسی عبوس والا بدتر از منه ಥ.ಥ
کسی که همش هست!!!(◍•ᴗ•◍)
مرسی خفن ♡
تعریف شد تا نقد (◉Θ◉)

elh_am

رمانیکی خلاق
رمانیکی
شناسه کاربر
7
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-25
آخرین بازدید
موضوعات
51
راه‌حل‌ها
10
پسندها
2,010
امتیازها
207

امیر؛ مهربون هست اما برای هر کسی به اندازه!
غرورش رو حفظ میکنه.
هیچ چیزی رو فراموش نمیکنه اما گاهی تظاهر به فراموش کردن می‌کنه...
قلمش عالیه💌
شنونده‌ی خیلی خوبیه، مهم همینه؛ گوش دادن تا دلداری دادن.🙂
امیر؛
یه دوست خیلی خوب💙
هر کمکی که از دستش بر بیاد انجام میده.
نمیدونم دیگه چی باید بگم؛ فقط ازت بابت همه چی ممنونم. امیدوارم موفقیت‌های بزرگی قسمتت بشه.
لبخندت از ته دل، حال دلت همیشه خوب.
...
آدم شناس نیستم، این‌ها هم بیشتر حرف دل بود تا نقد و تعریف.
همین!
@A.m...

N.G

معاونت بازنشسته
کاربر طلایی
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
76
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-12
آخرین بازدید
موضوعات
112
راه‌حل‌ها
24
پسندها
25,198
امتیازها
568

به نام الله هلو ملیکم چطورین یا نه؟
والا این کاربری که از قضا ما دعوتش کردیم و همه ام دارین ازش تعریف میکنید نیاز به تعریف نداره که 0_0 (اصن دستم به تایپ نمیره به شما چه؟) ولیییییییی خدا اون روزو نیاره که ایشون بخواد یکی رو بپیچونه =-= یا دعوا بگیره و عصبی بشه به پیشنهاد من جونتونو بردارید و چی؟ فرار کنید فرارررررررررررر خخـخخ
ولی جدای اینا خیلی بچه منظمیه قابل احترام (ی جوری میگم بچه =/ بیست و خورده ای سالشه) اره این برادر گرامی از وقتی تیم ادیتو بنیان گذاری کرده و روش کار میکنه یاد ندارم گفته باشن که تیم لنگ میزنه ینی فول پشتیبانی (مث خودم) خلاصه که تعریف خیلی زیاد میشه کرد ولی شما تهدید اولو جدی بگیر در آخر اینکه خیلی مظلومه همیشه مورد آزاره (هعییییییییی) خوب دیگه بای بای

نه نه صبر کنید یادم اومد بگم ایشون بسی تخریب گر دو هستن (من یکم) با هم امروز قراره یکی رو بتخریبیممممممم هاهاهاهاهها نمایه هاتونو ببندید لا درزاشم با حوله بگیرید که ما اومدیمممممممممممممممممممممممممممممممممممم

S O-O M

مدیرکل بازنشسته
کاربر نقره‌ای
مدیر بازنشسته
نام هنری
تست🤨
شناسه کاربر
36
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-30
آخرین بازدید
موضوعات
307
راه‌حل‌ها
74
پسندها
20,225
امتیازها
833

به نام خدا 0-0 سلام خدمت تمامی دوستان 0-0 با عرض ادب و احترام خدمت ادیت (ادیته خالی 0-0) محترم و عزیزم که عاشقشم 0-0 شروع به بیان خوبی های (بدی که اصلا ندارند 0-0) مدیر عزیز و مهربان و دلسوز ادیت می نمایم 0-0
(درست حدس زدین من قربانی یه تهدید بی رحمانه شدم =-=)
خب خلاصش که دوستان ایشون نویسنده خیلی خوبیه =-= مدیر خیلی خوب و فعالیه =-= فقط یه کوچولو دیر به دیر پارت میده =-= هر چهل روز یه پارت اونم فقط برا اینکه نره متروکه =-= کلا بچه خوبیه ها ولی وای به روزی که با ادیت یا چیزهای مربوط به ادیت شوخی کنی =-= همونجا باید اشهدتو بخونی =-= وقتاییم که عصبانی میشه تا اشکتو درنیاره بس نمیکنه =-= از یه کنار به هرچیزی که گزینه واکنش داشته باشه لایک میده =-= (ظاهرا لایک واکنشیه که متنفره ازش و یه بار گف من هیچوقت لایک نمیدم ولی دروغ میگه وقتی عصبانی میشه از یه کنار همه چیزو لایک میکنه =-=) آقا در دو هفته اخیر روزی نبوده که دعوام نکنه =-= وقتی تو چت یا گپ اسم آدمو بدون هیچ ایموجی یا چیزی میفرسته بازم ینی اشهدتو بخون یه چیزیو یادت رفته =-= اگه یه روز به نرگس یا ترنج نازک تر از گل گفتی باید خودتو آماده یه تخریب اساسی کنی =-= (تازه اگه از رو شوخی باشه 0-0 اگه جدی بگی که با خودم طرفی =-= ) طبق آخرین بیانات ایشون باید عاشق هرچیزی که مربوط به ادیت میشه باشی =-= حتی حروف ا د ی ت =-= بسیاااار منظمه و اگه اسم فایلی که براش میفرستیو جوری گذاشته باشی که نظمو بهم بزنه تا وقتی درستش نکنی دست بر نمیداره =-= هیچوقت نباید تقلب و ادیت رو توی یه جمله باهم بیاری =-=
با همه اینها، یه مدیر خیلی خیلی خفنه 0-0 برای کوچکترین اشکالات بچه های تیم کلیپ پر میکنه (آخ باز یاد اون باری افتادم که مجبورم کرد 13 تا کلیپو ببینم =-= گفته بود ازت آزمون میگیرم رد شدی آزمایشی میشی یا خلعشو یادم نیس =-= چقد استرس داشتم =-= دوبار نگاشون کردم =-= آخرم فقط پرسید چندتا بود و هرکدوم حدودا چند دقه بودن :| *و منی که برا چندتاش خلاصه نویسی کرده بودم =-= ) قلمش بسی خفن *-* فقط یه کوچولو از آرایه تکرار استفاده میکنه که اونم هرجا خوب نبود تصحیح کرده برین رمانشو بخونین کیف کنین 0-0
برا دوستانی که حس و حال دنبال رمانش گشتنو هم ندارن =-= :backhand-index-pointing-left:کلیک کن همدرد =-=
میگه حافظش خوب نیست و در اکثر مواقع واقعا هم نیست =-= ولی خوب یادش می مونه کی تو تیم ادیت کم کاری کردی =-=
میزاره هرچقدر میخوایم چت کنیم خودشم همراهی میکنه تا وقتی ترنج بیاد گپو ببنده =-=
موقعی که کاری بهت میسپره ولی میگی در توانت نیست بهت قوت قلب میده و میگه نههه تو میتونی 0-0 (گولشو نخورین درسته میتونین ولی خیلی سختهههه =-=)
میخواستم چندتا شات هم براتون رو کنم ولی بعد به این نتیجه رسیدم نباید همه چیزو رو کنم که =-= هر شات 1000 سکه میگیرم براتون میفرستم =-= (#مزاح 0-0)
دیگه یادم نمیاد باز یادم اومد اعلامیه میفرستم براتون =-=
بابای =-=
پ.ن: نیگا چه همه نقد نوشتم باید دوتا وبتون آسون بم بدی 0-0