. . .

نقدانه نقدانه با حضور فرازین| Dayan~H

تالار نقدانه

Paradox

مدیریت ارشد
پرسنل مدیریت
فرازین
بخشدار
مدیر
کاربر VIP
کاربر منتخب
کاربر طلایی
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
پارادوکس
بخشدار
- آموزش
مدیر کتابدونی
- ویراستاری
شناسه کاربر
310
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-20
موضوعات
499
راه‌حل‌ها
98
پسندها
1,243
امتیازها
1,313

ezgif.com-gif-maker_9qrt.gif

💛سلام به کاربرای عزیز 💛
این‌بار نقدانه داریم با حضور فرازین- مدیر ویراستاری، گویندگی، سرگرمی😄 به به نیاز به معرفی نیست اصلاً عزیز دل همه‌اس😜😉
خب میریم سر وقت قوانین⚠
۱. اسپم ممنوع🚫
۲. از صحبت هایی که اون شخص رو ناراحت میکنه، به شدت پرهیز کنید.🚨( نقد پذیرم من حرف دلتون رو بزنید، در کل کاربرای رمانیک توهین بلد نیستن😉)
۳‌. اون شخصی که نقد میشه باید به نظرات دوستاش احترام بزاره و به قول خودمون بی جنبه بازی در نیاره😶( همین الان اعلام می‌دارم بی جنبه نیستم، نظرات همه محترمه برام) ‌
۴. حواستون به روحیه هم باشه و بدون شوخی نقد کنید.(راست میگه مدیر سرگرمی بدون شوخی نقد کنید، کلاً خودم شیطونم کمی ولی قشنگ قشنگ حرف بزنید😁😙)

N.G

معاونت بازنشسته
کاربر طلایی
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
76
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-12
آخرین بازدید
موضوعات
112
راه‌حل‌ها
24
پسندها
25,198
امتیازها
568

خوب به نام خدا چراغ اولو معاون می خواد روشن کنه 0-0 (مرسی که تگم کردی برای نقد گلم)
خوب هانی روز اولی که اومد سایت یه کاربری بود که کاری با کسی نداشت ولی کلا ارسالی میزد ماهم به رسم مهمون نوازی رفتیم گفتیم خوش اومدی و کاری داشتی در خدمتتم و این جور سخنان.
بعد از اون تا مدت نسبتا کوتاهی پرمون به هم گیر نکرد کههههههه ناگهان من نفهمیدم چی شد توی یه موقعیتی که نبود هانی یهو همه مقامارو درو کرد.
من یه مدتی مرخصی بودم یهو اومدم سایت و دیدم بهه بهه مدیر تالار سرگرمی مدیر ویراستاری شده و چه خوبم داره مدیریت میکنه و همینجوری داره کار مث نقل و نبات میریزه سر کپیستا😂
بعد از اون مدتم همکارای صمیمی شدیم تا اینکه قصد کردیم فرازین انتخاب بنماییم و این خانومم جزو پیشنهادی های ما بود چون خیلی زرنگ و کاری و با برنامه بود و خیلی چیزای دیگه.
بعد از اینکه خودش فرازین شد متاسفانه یه بگو مگو داشتیم که این دو خواهر (ینی این یه قلش اون جیغ دست هم یک قلش) مارو سکته دادن با شوخی های بی مزه شون اهههههههه اههههههه ولی خوب همه چی درست شد

الانم که دارم براتون می نویسم خودم برنده دوره قبلم 0-0
دارم میرم جایزمو از حلقوم هانی بکشم بیرون
خداحافظ رمانیکیا

Aiden

مدیریت ارشد
پرسنل مدیریت
فرازین
مدیر
دل‌نویس
تیم تبلیغات
کاربر ثابت
مدیر کتابدونی
| کتاب گویا |
مدیر
تبلیغات
شناسه کاربر
395
تاریخ ثبت‌نام
2021-03-04
آخرین بازدید
موضوعات
210
راه‌حل‌ها
39
پسندها
14,714
امتیازها
516

به نام خدا
اول مرسی ازت هانیم(بابت تگ) :iloveyou:
دوم اینکه اومدم تا یه شخص عزیزی رو توصیفش کنم،خب اینم بگم همه میشناسنش‌ حالا منم یه عرض کوچیکی میکنم تا مثلا منم هستم و فلان. وچیزی ناگفته نماندبلی!
اینجا یه دختر شیطون،بامزه،خوش‌صدا و ناناس داریم، البته باید اینم بگم که دخترمون خیلیم مهربونه اره!
و مدیری‌خوش اخلاق و صد البته کار درسته،من خیلی دوسش دارم و اینم بگم که خیلیم قشنگ می‌خنده به خودشم گفتم:giggle:
اسمشم که میدونین دیگه(هانی)البته لازم به ذکر نبود این همه عشق باشی و کسی نشناستت مگه داریم؟ مگه میشه؟!
و من دیگه حرفی ندارم
موفق باشید و خداحافظتون رمانیکی‌ها:love:

Miss Nili

مدیریت ارشد
پرسنل مدیریت
معاون
رمانیکی‌نویس
نام هنری
ماهِ نیلگون
انتشاریافته‌ها
4
شناسه کاربر
277
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-07
آخرین بازدید
موضوعات
374
راه‌حل‌ها
74
پسندها
32,075
امتیازها
837

سلام سلامممم😊💜
خب اولین چیزی که توجهم رو جلب کرد دقت و نظم خیلی خوبت توی انجام کارهای انجمن بود و اینکه واقعا قلب مهربونی داری و توی همه‌ی زمینه ها هر کمکی که از دستتون بر بیاد چه خودت چه هورا دریغ نمی‌کنین و واقعا‍‍ً از جون مایه می‌ذارین.
اوممم دیگه...
آهااان
وای هانی صدات خیلیییی دل‌نشینه و واقعاً خیلی به دل آدم می‌شینه( فکر کنم شعر شد😂)
دیگه اینکه توی کار خیلی جدی هستی و این خیلی خوبه.
امیدوارم همیشه موفق باشی❤️🌹

هدیه زندگی

رمانیکی نقره‌ای
نویسنده
رمانیکی‌نویس
کاربر نقره‌ای
شناسه کاربر
366
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-14
موضوعات
223
راه‌حل‌ها
5
پسندها
10,675
امتیازها
452

خب خب منم سلاااامم مثل همیشه پر انرژی خدمت حضورتون
«هانی عزیزم بابت تگ ممنونم لطف کردی»
خب حالا جونم بگه روز اولی کع اومدم توی انجمن هدیه خالی بودم😂 بعدش نمی دونم یادم نیست خلاصه ی خصوصی با هانی زدم ی متن فرستادم، یعنی یعنی همچین هانی روحیه، انرژی داد که اصلااا نمی دونم چطوری توصیفش کنم این بود که همون موقع فهمیدم خیلی مهربونه، بعدش بیشتر باهاش صحبت کردم دیدم نه علاوه بر مهربونیش ماشالا ماشالا« عه راسی اسفندم دود کن برا خودتا😂» توی همه چی هست بعد خیلی خیلی یعنی خیلی به من کمک کرد، اقا خلاصه کنم،من تا الان ی دختر فوق العاده مهربون، توی کاراش جدی، بعد دختر خیلی موفقی هست، از اینکه توی شهر خودمم هست خوشحالم، وقتی هم فهمیدم هورا خواهر هانی هست اصلااااا هنگ کردم که بعد باورم شد و دیگه مطمنم شدم همه چی تمومه
خب هانی گلم امیدوارم همیشه اول سایت بالاسرعزیزات و عزیزات بالاسرت، دوم بالا سرهمه ما باشه
دوم اینکه به هرچی توی اون دل مهربونت هست که اگر به صلاحته برسی
بابت تموم زحمت و مهربونی وووو... خیلی ممنونتمم
با بهترین ارزو ها برات عزیزم ʕ´•ᴥ•`ʔ

Paradox

مدیریت ارشد
پرسنل مدیریت
فرازین
بخشدار
مدیر
کاربر VIP
کاربر منتخب
کاربر طلایی
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
پارادوکس
بخشدار
- آموزش
مدیر کتابدونی
- ویراستاری
شناسه کاربر
310
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-20
موضوعات
499
راه‌حل‌ها
98
پسندها
1,243
امتیازها
1,313

خوب به نام خدا چراغ اولو معاون می خواد روشن کنه 0-0 (مرسی که تگم کردی برای نقد گلم)
خوب هانی روز اولی که اومد سایت یه کاربری بود که کاری با کسی نداشت ولی کلا ارسالی میزد ماهم به رسم مهمون نوازی رفتیم گفتیم خوش اومدی و کاری داشتی در خدمتتم و این جور سخنان.
بعد از اون تا مدت نسبتا کوتاهی پرمون به هم گیر نکرد کههههههه ناگهان من نفهمیدم چی شد توی یه موقعیتی که نبود هانی یهو همه مقامارو درو کرد.
من یه مدتی مرخصی بودم یهو اومدم سایت و دیدم بهه بهه مدیر تالار سرگرمی مدیر ویراستاری شده و چه خوبم داره مدیریت میکنه و همینجوری داره کار مث نقل و نبات میریزه سر کپیستا😂
بعد از اون مدتم همکارای صمیمی شدیم تا اینکه قصد کردیم فرازین انتخاب بنماییم و این خانومم جزو پیشنهادی های ما بود چون خیلی زرنگ و کاری و با برنامه بود و خیلی چیزای دیگه.
بعد از اینکه خودش فرازین شد متاسفانه یه بگو مگو داشتیم که این دو خواهر (ینی این یه قلش اون جیغ دست هم یک قلش) مارو سکته دادن با شوخی های بی مزه شون اهههههههه اههههههه ولی خوب همه چی درست شد

الانم که دارم براتون می نویسم خودم برنده دوره قبلم 0-0
دارم میرم جایزمو از حلقوم هانی بکشم بیرون
خداحافظ رمانیکیا
‌سلــــام نرگسی😍مرسی اومدی خوشکله.
اصلاً هیچ کاری نداشتما اصلاً😄
‌خودمم نفهمیدم چ شد رنکارو گرفتم‌:rolleyes::246:‌
بعله دیگه من خیلی باهوشم میخواستی فرازینم نکنید😌
اره منم عذر خواهی کردم دیگه💔💌
اره خداروشکر درست شدش.
خخخ نرگسی نتونستی جایزتو بگیری که 😂🤪
‌بای بای نرگسی. لطف کردی اومدی💌

Paradox

مدیریت ارشد
پرسنل مدیریت
فرازین
بخشدار
مدیر
کاربر VIP
کاربر منتخب
کاربر طلایی
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
پارادوکس
بخشدار
- آموزش
مدیر کتابدونی
- ویراستاری
شناسه کاربر
310
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-20
موضوعات
499
راه‌حل‌ها
98
پسندها
1,243
امتیازها
1,313

به نام خدا
اول مرسی ازت هانیم(بابت تگ) :iloveyou:
دوم اینکه اومدم تا یه شخص عزیزی رو توصیفش کنم،خب اینم بگم همه میشناسنش‌ حالا منم یه عرض کوچیکی میکنم تا مثلا منم هستم و فلان. وچیزی ناگفته نماندبلی!
اینجا یه دختر شیطون،بامزه،خوش‌صدا و ناناس داریم، البته باید اینم بگم که دخترمون خیلیم مهربونه اره!
و مدیری‌خوش اخلاق و صد البته کار درسته،من خیلی دوسش دارم و اینم بگم که خیلیم قشنگ می‌خنده به خودشم گفتم:giggle:
اسمشم که میدونین دیگه(هانی)البته لازم به ذکر نبود این همه عشق باشی و کسی نشناستت مگه داریم؟ مگه میشه؟!
و من دیگه حرفی ندارم
موفق باشید و خداحافظتون رمانیکی‌ها:love:
سلام نادی عزیزم😍
خوش گلدی😉
‌‌وای من ذوق🤩😎
‌چقدر من خوب ‌و عزیز بودما خبر نداشتم😂😁
اره دیگه این همه من عشق باشم، ناز باشم، جیگر باشم مگه میشه کسی من رو نشناسه😌
مرسی عزیزم لطف کردی اومدی💋

S O-O M

مدیرکل بازنشسته
کاربر نقره‌ای
مدیر بازنشسته
نام هنری
تست🤨
شناسه کاربر
36
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-30
آخرین بازدید
موضوعات
307
راه‌حل‌ها
74
پسندها
20,228
امتیازها
833

سلام سلام :private:
از اونجایی که عاشق نقدهای مخربم دلم نیومد نیام:devilish::alien:
هانی خیلی بچه‌ی گلیه (از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون به گلیه من نمیرسه:partyhat:)
فقط چون میخوام نقدم مخرب باشه به گلیاش نمی پردازم |:
خب دوستانی که ویراستارن الان منو درک میکنن و واقعا جییییییغ :monoloco: ویراستار نشین 0-0 (دروغ گفتما هرکی ویراستار شه جاییزش پیش خودم محفوظه 0-0)
دوستانی که گوینده هستن هم جییییییییغ :monoloco:
کلا از هر چیزی که هانی مدیریتش میکنه دوری کنین چون به هیچ وجه نمتونین از زیر کار شونه خالی کنین :monoloco:
#و_مدیران-خوب_دشمن_ما_تنبل_ها_هستند:monoloco:
اصن کلا من حرفی ندارم بزنم همین ( :monoloco: ) حالمو توصیف میکنه 0-0
خب دیگه بای |: :motorino:

Paradox

مدیریت ارشد
پرسنل مدیریت
فرازین
بخشدار
مدیر
کاربر VIP
کاربر منتخب
کاربر طلایی
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
پارادوکس
بخشدار
- آموزش
مدیر کتابدونی
- ویراستاری
شناسه کاربر
310
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-20
موضوعات
499
راه‌حل‌ها
98
پسندها
1,243
امتیازها
1,313

سلام سلامممم😊💜
خب اولین چیزی که توجهم رو جلب کرد دقت و نظم خیلی خوبت توی انجام کارهای انجمن بود و اینکه واقعا قلب مهربونی داری و توی همه‌ی زمینه ها هر کمکی که از دستتون بر بیاد چه خودت چه هورا دریغ نمی‌کنین و واقعا‍‍ً از جون مایه می‌ذارین.
اوممم دیگه...
آهااان
وای هانی صدات خیلیییی دل‌نشینه و واقعاً خیلی به دل آدم می‌شینه( فکر کنم شعر شد😂)
دیگه اینکه توی کار خیلی جدی هستی و این خیلی خوبه.
امیدوارم همیشه موفق باشی❤️🌹
سلام نیلی نازم😍
خیلی لطف داری ت عزیزم💛
وای مرسی داره کم کم استعداد‌ها و ویژگی‌هامو پیدا میکنما😄😜 کاش زودتر نقدانه میزدم برا خودم اینقدر من عزیزم براتون چقدر تعریف میکنید😁هندونه‌ها سنگینه😶😵
آفرین شاعر عزیز. ببین میدونم میخوای از عشق من بری ‌یه مجموعه شعر بنویسا. اصلاً نگران نباش برو بنویس عزیزم.😎😆
مرسی عزیزم. همچنین💙

Paradox

مدیریت ارشد
پرسنل مدیریت
فرازین
بخشدار
مدیر
کاربر VIP
کاربر منتخب
کاربر طلایی
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
پارادوکس
بخشدار
- آموزش
مدیر کتابدونی
- ویراستاری
شناسه کاربر
310
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-20
موضوعات
499
راه‌حل‌ها
98
پسندها
1,243
امتیازها
1,313

خب خب منم سلاااامم مثل همیشه پر انرژی خدمت حضورتون
«هانی عزیزم بابت تگ ممنونم لطف کردی»
خب حالا جونم بگه روز اولی کع اومدم توی انجمن هدیه خالی بودم😂 بعدش نمی دونم یادم نیست خلاصه ی خصوصی با هانی زدم ی متن فرستادم، یعنی یعنی همچین هانی روحیه، انرژی داد که اصلااا نمی دونم چطوری توصیفش کنم این بود که همون موقع فهمیدم خیلی مهربونه، بعدش بیشتر باهاش صحبت کردم دیدم نه علاوه بر مهربونیش ماشالا ماشالا« عه راسی اسفندم دود کن برا خودتا😂» توی همه چی هست بعد خیلی خیلی یعنی خیلی به من کمک کرد، اقا خلاصه کنم،من تا الان ی دختر فوق العاده مهربون، توی کاراش جدی، بعد دختر خیلی موفقی هست، از اینکه توی شهر خودمم هست خوشحالم، وقتی هم فهمیدم هورا خواهر هانی هست اصلااااا هنگ کردم که بعد باورم شد و دیگه مطمنم شدم همه چی تمومه
خب هانی گلم امیدوارم همیشه اول سایت بالاسرعزیزات و عزیزات بالاسرت، دوم بالا سرهمه ما باشه
دوم اینکه به هرچی توی اون دل مهربونت هست که اگر به صلاحته برسی
بابت تموم زحمت و مهربونی وووو... خیلی ممنونتمم
با بهترین ارزو ها برات عزیزم ʕ´•ᴥ•`ʔ
سلــــام هدیه‌ی پر انرژی😍
خواهش. لطف کردی اومدی💜
چشم اسفندم دود میکنم 😂😂
مرسی عزیزم لطف داری چقدر تعریف کردی ازم😌😁😄
مرسی عزیز همچنین برای ت💋