تمام شده من و نوشته ها | پانیک۳۱۵

تالار دلنوشته کاربران
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
ژانر اثر
  1. اجتماعی
  2. تراژدی
سطح اثر ادبی
برنزی
اختصاصی بودن اثر ادبی
بله، این اثر اختصاصی می‌باشد و فقط در انجمن رمانیک نوشته شده است.
negar-۲۰۲۱۰۸۲۹-۲۱۴۱۳۳-njgr.png

نام دلنوشته: من و نوشته‌ها

دل‌نویس: پانیک۳۱۵

ژانر: اجتماعی،تراژدی،درام

مقدمه:

می‌نویسم تا روشنایی را بر تاریکی چیره کنم و شعر را به پیروزی برسانم

می‌نویسم تا خوشه‌های گندم بخوانند تا درختان بخوانند

می‌نویسم تا گل سرخ بخواند تا ستاره تا پرنده، گربه، ماهی، صدف مرا بفهمد

می‌نویسم تا واژه‌ها را از تفتیش از بوکشیدن سگ‌ها

از تیغ سانسور برهانم

می‌نویسم تا از او ابری نمبار بسازم

تنها زن و نوشتن

.ما را از مرگ می‌رهاند

― نزار قبانی

آخرین ویرایش:
  • لایک
  • گل رز
واکنش‌ها[ی پسندها]: 2 users

Romanik Bot

رمانیک بات
کاربر VIP
شناسه کاربر
235
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-27
آخرین بازدید
موضوعات
50
پسندها
1,802
زمان آنلاینی
4h 50m
امتیازها
188
سطح
0

screenshot-1266_eff3.png

به نام خداوند دل‌های پاک
سلام خدمت شما دل‌نویس عزیز!
متشکریم از شما برای انتخاب انجمن رمانیک جهت انتشار آثار ارزشمندتان.
خواهشمندیم قبل از شروع کردن نگارش دلنوشته‌تان، قوانین مذکور در تاپیک زیر را با دقت مطالعه فرمایید!
[قوانین و مراحل ایجاد تاپیک دلنوشته]

پس از ارسال حداقل ده پارت از دلنوشته خود، می‌توانید طبق قوانین تاپیک زیر برای اثر خود درخواست جلد دهید.
[درخواست جلد برای دلنوشته]

پس از اتمام نگارش، برای درخواست نقد و تعیین سطح اثرتان، از طریق لینک زیر اقدام کنید.
[درخواست نقد و تعیین سطح دلنوشته]

پس از رفع ایرادات گفته شده توسط منتقد، جهت بررسی دوباره و تعیین سطح مجدد اثرتان از طریق لینک زیر اقدام کنید.
[تعیین سطح مجدد دلنوشته]

پس از اتمام نگارش دلنوشته، می‌توانید از طریق لینک زیر برای صوتی کردن دلنوشته خود اقدام کنید.
[درخواست صوتی شدن دلنوشته]

پس از اتمام نگارش دلنوشته، در تاپیک زیر اعلام کنید.
[اعلام پایان نگارش دلنوشته]

پس از اعلام اتمام نگارش برای ویراستاری و ارسال اثر شما روی سایت، طبق موارد گفته شده در لینک زیر اقدام کنید.
[درخواست ویراستاری دلنوشته]

جهت انتقال اثر به متروکه و یا بیرون آوردن اثر از متروکه، از طریق لینک زیر اقدام کنید.
[انتقال و بیرون آوردن دلنوشته از متروکه]

متشکریم از حضور گرم و همکاری شما در انجمن رمانیک!
| مدیریت تالار ادبیات انجمن رمانیک |

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • لایک

SHADI315

رمانیکی ثابت
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
تیم تبلیغات
مقام‌دار آزمایشی
آزمایشی
نگارگر
مدیر
تالار کودکانه
شناسه کاربر
185
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-02
آخرین بازدید
موضوعات
144
پسندها
3,253
زمان آنلاینی
37d 16h 56m
امتیازها
388
سطح
1
مدال‌ها
4

من مینویسم تا چیزی نوشته باشم برای نوشتن دلیل ندارم فقط کافیست قلم و کاغذ باشد و دست های من که حرفهایی که حتی خودم نمیدانم از کجا میآیند روی کاغد سفید خط بیندازند،نوشتن هویت پنهان اما واقعی من است. و همه آنچیزی که میخواهم باشم
مینویسم تاجای غرغردرگوش این وآن برروی کاغذغرغرکنم.می نویسم تابفهمم وقتی افکارم به کلمات تبدیل میشوند چه ریخت مسخره ای میگیرند ودلم به حال دوستانم میسوزد.می نویسم تاثابتم شود هستم.می نویسم تابفهمم آیا واقعا فکرمیکنم،یافکرمیکنم که فکرمیکنم؟نوشتن برایم مثل گرفتن سطلی زیر دهانم است که بررویش بالا بیاورم.

آخرین ویرایش:
  • لایک
  • گل رز

SHADI315

رمانیکی ثابت
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
تیم تبلیغات
مقام‌دار آزمایشی
آزمایشی
نگارگر
مدیر
تالار کودکانه
شناسه کاربر
185
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-02
آخرین بازدید
موضوعات
144
پسندها
3,253
زمان آنلاینی
37d 16h 56m
امتیازها
388
سطح
1
مدال‌ها
4

من اینجا مینویسم تمام غصه هایم را تمام شکایت هایی که هیچ گاه به زَبان آوَردِه نِمیشَوَند وَ مُدام نِوِشتِه میشَوَند،تمام غم و اندوهم را تمام آنچه که بر من گذشت را مینویسم شروع و پایانش با خودم است ناگفته هایی که در سینه نگه داشته ام می نویسم آنچه را که نمی توانم بر زبان بگویم.مینویسم تادرک بهتری نسبت به کارهایی که میخواهم انجام دهم وتصمیماتی که میخواهم بگیرم،پیداکنم.ازشما چه پنهان اول صبح قبل ازاینکه کاری کنم،پانصدکلمه مینویسم که میخواهم چه کارکنم وبعدتصویرشفاف تری نسبت به اولویت هایم خواهم داشت

آخرین ویرایش:
  • لایک
  • گل رز

SHADI315

رمانیکی ثابت
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
تیم تبلیغات
مقام‌دار آزمایشی
آزمایشی
نگارگر
مدیر
تالار کودکانه
شناسه کاربر
185
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-02
آخرین بازدید
موضوعات
144
پسندها
3,253
زمان آنلاینی
37d 16h 56m
امتیازها
388
سطح
1
مدال‌ها
4

می‌نویسم تا روح عاصی‌ام را آرام کنممی‌نویسم تا پناه ببرم از رنج دوران به واژه‌ها
می‌نویسم تا تاب بیاورم.من می نویسم تا زنده بودن را احساس کنم ,زندگی را زنده گی بکنم می‌نویسم تا زمزمه‌های ویران‌گر مغزم خاموش شوند.من مینویسم تا خلق شود خلاقیتمی نویسم تا به سلولهای نیمه جان زندگی ام جانی تازه ببخشم.می نویسم نفس بکشم.
کلمه به کلمه می نویسم تا جرعه جرعه لذت ببرم.می‌نویسم تا رد خیال و احساسم باقی بماند بر صفحه

آخرین ویرایش:
  • لایک
  • گل رز

SHADI315

رمانیکی ثابت
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
تیم تبلیغات
مقام‌دار آزمایشی
آزمایشی
نگارگر
مدیر
تالار کودکانه
شناسه کاربر
185
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-02
آخرین بازدید
موضوعات
144
پسندها
3,253
زمان آنلاینی
37d 16h 56m
امتیازها
388
سطح
1
مدال‌ها
4

من اینجا مینویسم تمام غصه هایم را تمام شکایت هایی که هیچ گاه به زَبان آوَردِه نِمیشَوَند وَ مُدام نِوِشتِه میشَوَند،تمام غم و اندوهم را تمام آنچه که بر من گذشت را مینویسم شروع و پایانش با خودم است ناگفته هایی که در سینه نگه داشته ام می نویسم آنچه را که نمی توانم بر زبان بگویممن می‌نویسم تا پرواز کنم به دنیای خیال، در آن زندگی کنم و شاید برای همیشه در آنجا ساکن شوم.من می‌نویسم تا زندگی را در آغوش کشم.من می‌نویسم تا دنیای موازی جدیدی بیافرینم سرشار از آشتی و مهر و راستی.من می‌نویسم تا راهی بسازم؛ راهی به درون، به ژرفای جان.من می‌نویسم تا لمس کنم همه قلب‌های تپنده را

آخرین ویرایش:
  • لایک
  • گل رز

SHADI315

رمانیکی ثابت
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
تیم تبلیغات
مقام‌دار آزمایشی
آزمایشی
نگارگر
مدیر
تالار کودکانه
شناسه کاربر
185
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-02
آخرین بازدید
موضوعات
144
پسندها
3,253
زمان آنلاینی
37d 16h 56m
امتیازها
388
سطح
1
مدال‌ها
4

من می‌نویسم تا پرواز کنم به دنیای خیال، در آن زندگی کنم و شاید برای همیشه در آنجا ساکن شوم.من می‌نویسم تا زندگی را در آغوش کشم.من می‌نویسم تا دنیای موازی جدیدی بیافرینم سرشار از آشتی و مهر و راستی.من می‌نویسم تا راهی بسازم؛ راهی به درون، به ژرفای جان.من می‌نویسم تا لمس کنم همه قلب‌های تپنده را.اما اینجا کَلَمِه هام فَریاد اَست اینجا مالِ مَنـ اَست مالِ خودَم کلمه هایم کوبنده تر از هر فریادی است که از حنجره ام بیرون می آید و روح بی جان و نا امیدم را تسکین میدادم نویسم تا نشان دهم قصه ها،قصه های شه و پریان نیست می نویسم چون قصه ها پایان و شروع ندارند شاید از وسط داستان من یا تو شروع میشود

آخرین ویرایش:
  • لایک
  • گل رز

SHADI315

رمانیکی ثابت
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
تیم تبلیغات
مقام‌دار آزمایشی
آزمایشی
نگارگر
مدیر
تالار کودکانه
شناسه کاربر
185
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-02
آخرین بازدید
موضوعات
144
پسندها
3,253
زمان آنلاینی
37d 16h 56m
امتیازها
388
سطح
1
مدال‌ها
4

تو آنجا با سنگ من اینجا با قلم قصه‌ اشک‌هایت را می‌نویسم اشک‌هایی که برای دشمنانت گران تمام خواهد شد. نگران نباش خدا اشک‌هایت را شمردهمینویسم نامه و روزی از اینجا محرومان مینویسم تا بماند حرفهای ناگفته‌ای که فقط با نوشتن می‌توان آن را گفتمن مینویسم چون گاهی نباید ناز کشید و درد کشید و فریادزد گاهی راهی جز نوشتن حرفه‌ای نزده ام ندارم از اینکه در گفت و گو ضعف دارم احساس خوشایندی به من دست نمیدهد دنیا دنیایی است که تا صحبت نکنی خورده میشوی و تو میمانی و حرفه‌ای ناگفته ای که زدنشان برنده تر از نوشتنش است

آخرین ویرایش:
  • لایک
  • گل رز

SHADI315

رمانیکی ثابت
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
تیم تبلیغات
مقام‌دار آزمایشی
آزمایشی
نگارگر
مدیر
تالار کودکانه
شناسه کاربر
185
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-02
آخرین بازدید
موضوعات
144
پسندها
3,253
زمان آنلاینی
37d 16h 56m
امتیازها
388
سطح
1
مدال‌ها
4

من مینویسم تا بدانم چرا مینویسم من مینویسم چون نوشتن دیدگاه و حرفهای من را نشان می‌دهد مینویسم تا یادم بماند کلمه‌ها چیزی فراتر از حروف است تا جمله را معنا سازد من نوشتن را انتخاب کردم تا صادقانه دنیایم را به روی کاغذ بیاورم و به بعد از خودم کمک کرده باشم قلمم چنان سرکش است که تا آن را بر کاغذ روزگارم می گذارم بدون هیچ گونه ترسی چنان غوغایی به پا می‌کند که سلول های جهل و اندوه من را به سُخره می‌گیرد و توانایی آوردن آسمان به زمین را دارد آنقدر می نویسم تا نمیرم و بالهایم را برای پرواز در آسمان ذهنم باز میکنم و اتمام میدهم به تمام هیچ و پوچی که در ذهنم است

آخرین ویرایش:
  • لایک
  • گل رز

SHADI315

رمانیکی ثابت
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
تیم تبلیغات
مقام‌دار آزمایشی
آزمایشی
نگارگر
مدیر
تالار کودکانه
شناسه کاربر
185
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-02
آخرین بازدید
موضوعات
144
پسندها
3,253
زمان آنلاینی
37d 16h 56m
امتیازها
388
سطح
1
مدال‌ها
4

قلم‌ها هم افسرده می‌شوند، آن‌ها هم مریض می‌شوند مینویسم تالذت ببرم از ردیف شدن کلمه ها کنار هم و ساختن مفهومی که از ذهنم بیرون می آید.مینویسم تا یادم نرود دنیایم خدایی دارد مینویسم تا به خودم اثبات کنم که اینجا ارزش هیچ ناامیدی و نالان کردن را ندارد سر را بالا میگیرم و با افتخار مینویسم با خون خودم مینویسم برای دغدغه هایم برای دلتنگی هایمازسرابی که همه هستی ام را به یغما بردازسکوت ازهرآنچه باید بشکند مینویسم از اسرار حقایق از یاران باطل مینویسم که بدانم چه آوردند و چه ها بردندمینویسم تا برسد به عرش خدا مینویسم تا به لرزه درآورم دل هر بدکار و ظالمی را

آخرین ویرایش:
  • لایک
  • گل رز

SHADI315

رمانیکی ثابت
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
تیم تبلیغات
مقام‌دار آزمایشی
آزمایشی
نگارگر
مدیر
تالار کودکانه
شناسه کاربر
185
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-02
آخرین بازدید
موضوعات
144
پسندها
3,253
زمان آنلاینی
37d 16h 56m
امتیازها
388
سطح
1
مدال‌ها
4

گفتنی های زیاد شنیدنی ها بسیارو دیدنی ها فراوان است در شهر که ادم هایش سایه انداما نه انچه باید گفته شود گفته میشود و نه انچه باید شنیده و نه انچه باید دیده سخت نگیر شاید در اغاز سایه شدن و گم کردن بودنت در لابلای این بودن های پوچ دردناک باشد اما زود عادت میکنی صبح بیدار میشوی توی اینه همان چیزی را میبینی که از تو میخاهند با خودت میگویی به کجا رسید ان همه فریاد ان همه دردها و دغدغه هابیخیال همش...و میگذری..
سخت ولی به سادگی یک جرعه اب...

آخرین ویرایش:
  • گل رز
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1 users
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.