. . .

متن متن آهنگ امیر خوشنگار – آروم جونم

تالار متن آهنگ

Maedeh

مدیر مخبر
پرسنل مدیریت
مدیر
خبرنگار
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
Maiy
مدیر
مخبر
شناسه کاربر
91
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-14
آخرین بازدید
موضوعات
442
راه‌حل‌ها
2
پسندها
6,362
امتیازها
463

نگام افتاد چنبار به صورتت انگار دل من اروم میشد با ریز نگاهت هربار آرزوم این بود فقط یه بار دیگه ببینمت انگار خدا خواسته که من چشمای تورو ببینم هی آروم میکنی حال بد منو میدونی تو تکی آروم جون من چشام خیره به چشای تو میشه عاشقت میشم تو نگات درمون من خودت میدونی انقده میخوامت هیچکی ندیدم رو دست من بخوادت زدم رو دست عاشقای شهر اروم جون من قلب من فدات هی آروم میکنی حال بد منو میدونی تو تکی آروم جون من چشام خیره به چشای تو میشه عاشقت میشم تو نگات درمون من خودت میدونی انقده میخوامت هیچکی ندیدم رو دست من بخوادت زدم رو دست عاشقای شهر اروم جون من قلب من فدات هی بارون میزنه روی گونت هر قطرش یه بهونس که مارو به سمت هم کشیده فکر کنیم عاشقونس ولی این حس من نیس که بگم آره عاشقتم آخه من دلی میخوامت خودتم اینو میدونی من همه جوره پای دلتم وصله دل توام به من اینو بدون برات میمیرم نه برای همه که نه فقط برا انقده میخوامت هیچکی ندیدم رو دست من بخوادت زدم رو دست عاشقای شهر اروم جون من قلب من فدات هی

Maedeh

مدیر مخبر
پرسنل مدیریت
مدیر
خبرنگار
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
Maiy
مدیر
مخبر
شناسه کاربر
91
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-14
آخرین بازدید
موضوعات
442
راه‌حل‌ها
2
پسندها
6,362
امتیازها
463

تویی که وسط قلبم قفلو زدی به من عشق من تکی تو برام بمونی همیشه برای من آروم میکنی حال بد منو میدونی تو تکی آروم جون من چشام خیره به چشای تو میشه عاشقت میشم تو نگات درمون من خودت میدونی انقده میخوامت هیچکی ندیدم رو دست من بخوادت زدم رو دست عاشقای شهر اروم جون من قلب من فدات هی آروم میکنی حال بد منو میدونی تو تکی آروم جون من چشام خیره به چشای تو میشه عاشقت میشم تو نگات درمون من خودت میدونی انقده میخوامت هیچکی ندیدم رو دست من بخوادت زدم رو دست عاشقای شهر اروم جون من قلب من فدات هی آروم میکنی حال بد منو میدونی تو تکی آروم جون من چشام خیره به چشای تو میشه عاشقت میشم تو نگات درمون من خودت میدونی انقده میخوامت هیچکی ندیدم رو دست من بخوادت زدم رو دست عاشقای شهر اروم جون من قلب من فدات هی