قوانین
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Romanik Bot

رمانیک بات
کاربر VIP
سطح
0
 
2020-12-27
135
0
706
زمان آنلاینی
0
40
0
romanik.ir

  • #1
سلام خدمت کاربران محترم
از اونجایی که انجمن رمانیک تالارها و ساب‌های متنوعی داره تصمیم گرفتیم یک توضیحاتی در این باره به عرضتون برسونیم پس به نکات زیر توجه کنید.

۱_ ارسالی زدن و ایجاد تاپیک به پیشرفت سایت کمک میکنه مخصوصا اگر پست‌ها رو خودتون نوشته باشید، در این صورت انجمن ما در موتورهای جست و جو به عنوان یک انجمن تولید محتوا شناخته میشود ولی اگر مطالب رو کپی کنید بدون هیچ تغییری، انجمن به عنوان یک انجمن کپی کننده شناخته می‌شود و این باعث افت انجمن می‌شود.
۲_ از کپی کردن مستقیم جلوگیری کنید و از خودتان خلاقیت نشان دهید.
3_ از عنوان‌های مناسب برای موضوعات استفاده کنید، عنوان تاپیک همان چیزی است که مخاطب در گوگل سرچ می‌کند، برای بازدید بیشتر مطالبی که ایجاد می‌کنید هر چه عنوان پر بازدیدتر باشید تاپیک شما مفیدتر است، شما می‌توانید با یک جستجوی ساده در گوگل از عنوان‌های پربازدید مطلع شوید.

4ـ برای شکل و ظاهر موضوع کمی تلاش به خرج دهید تا مخاطب را جذب خود کند و دقت کنید که موضوع نوشته شده به هیچ وجه نباید کم‌تر از 5 خط با فونت 15 باشد.
۵_ برای کاربرانی که بیشتر ارسالی‌‌ها را خودشان می‌نویسند جوایزی در نظر گرفته شده، این کاربران حتی در گرفتن برخی مقام‌ها هم محدودیت کمتری دارند.پیشرفت انجمن پیشرفت ماست، بیایید در این پیشرفت سهیم باشیم
.
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

موضوعات مشابه

کاربران در حال مشاهده این موضوع (مجموع: 0, کاربران: 0, مهمان‌ها: 0)

بالا