. . .

بیوگرافی قانون جذب در زندگی آرنولد شوارتزنگر

تالار متفرقه بیوگرافی

Maedeh

مدیر مخبر
پرسنل مدیریت
مدیر
خبرنگار
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
Maiy
مدیر
مخبر
شناسه کاربر
91
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-14
آخرین بازدید
موضوعات
442
راه‌حل‌ها
2
پسندها
6,362
امتیازها
463

تنها در سن ۲۱ سالگی بود که او در دنیای بدن سازی نامی برای خود رقم زده بود. او رویای ۱۰ سالگی خود را پیش برده بود. در ۲۳ سالگی آرنولد جوانترین برنده رقابت های المپیا شد، رکوردی که هنوز هم در دست اوست. پس از آن آرنولد هر انچه کسب کرده بود سرمایه گذاری کرد و قبل از ۲۵ سالگی او یک‌ میلیونر خودساخته شد. اما حرفه بازیگری مطابق میل او پیش نمی رفت. بیشتر کارگردان ها به خاطر لهجه اش و نام طولانی، او را رد می کردند اما آرنولد دست از تلاش و تجسم رویای خود بر نداشت.

Maedeh

مدیر مخبر
پرسنل مدیریت
مدیر
خبرنگار
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
Maiy
مدیر
مخبر
شناسه کاربر
91
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-14
آخرین بازدید
موضوعات
442
راه‌حل‌ها
2
پسندها
6,362
امتیازها
463

بالاخره توجه اندی وارهول به او جلب شد و در ابتدا آرنولد تبدیل به مدل شد. چند ماه بعد او نقش هرکول را بازی کرد اما به خاطر زبان انگلیسی ضعیفش فیلم او دوبله شد. همین نقش جرقه ای برای موفقیت های عظیم او شد و سرانجام آرنولد برنده جایزه گلدن گلوب شد. آرنولد تا جایی پیش رفت که پس از ازدواج وارد دنیای سیاست هم شد. او هم اکنون سخنران انگیزشی موفقی هم می باشد. آرنولد در بخشی از سخنان خود می گوید: ” هنگامی که من بسیار جوان بودن، خودم را در کسوت آن چه می خواستم تصور می کردم. از نظر ذهنی من هیچ وقت درباره آن شک نکردم. ” او می گوید باید اعتقاد داشته باشید تا به آن چه می خواهید برسید و تصور کنید که آن را دارید و به دستش بیاورید.

Maedeh

مدیر مخبر
پرسنل مدیریت
مدیر
خبرنگار
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
Maiy
مدیر
مخبر
شناسه کاربر
91
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-14
آخرین بازدید
موضوعات
442
راه‌حل‌ها
2
پسندها
6,362
امتیازها
463

بالاخره توجه اندی وارهول به او جلب شد و در ابتدا آرنولد تبدیل به مدل شد. چند ماه بعد او نقش هرکول را بازی کرد اما به خاطر زبان انگلیسی ضعیفش فیلم او دوبله شد. همین نقش جرقه ای برای موفقیت های عظیم او شد و سرانجام آرنولد برنده جایزه گلدن گلوب شد. آرنولد تا جایی پیش رفت که پس از ازدواج وارد دنیای سیاست هم شد. او هم اکنون سخنران انگیزشی موفقی هم می باشد. آرنولد در بخشی از سخنان خود می گوید: ” هنگامی که من بسیار جوان بودن، خودم را در کسوت آن چه می خواستم تصور می کردم. از نظر ذهنی من هیچ وقت درباره آن شک نکردم. ” او می گوید باید اعتقاد داشته باشید تا به آن چه می خواهید برسید و تصور کنید که آن را دارید و به دستش بیاورید.

Maedeh

مدیر مخبر
پرسنل مدیریت
مدیر
خبرنگار
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
Maiy
مدیر
مخبر
شناسه کاربر
91
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-14
آخرین بازدید
موضوعات
442
راه‌حل‌ها
2
پسندها
6,362
امتیازها
463

نکته قابل توجه در رابطه با همین قانون جذب در زندگی آرنولد و اعتقاد او به موفق شدنش در حرفه سینما و مشهور شدن در فیلم ها این است که او در مصاحبه ای عنوان کرد که یک روز : ” ستاره شماره یک هالیوود ” خواهد شد. این اعتقادی بود که آرنولد در زندگی خود داشت و همین مسئله استفاده عمیق و دقیق قانون جذب را به خوبی ثابت می کند. همان طور که گفتیم اکنون او سخنران موفقی است و مطالب انگیزشی که می گوید، همیشه الهام بخش است. به خصوص اگر کسی زندگی نامه او را مطالعه کرده باشد. آرنولد اعتقاد دارد که باید به خود اعتماد کنید و بدانید چه چیزی شما را خوشحال می کند.

Maedeh

مدیر مخبر
پرسنل مدیریت
مدیر
خبرنگار
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
Maiy
مدیر
مخبر
شناسه کاربر
91
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-14
آخرین بازدید
موضوعات
442
راه‌حل‌ها
2
پسندها
6,362
امتیازها
463

او می گوید اهمیت ندهید که دیگران درباره شما چه فکری می کنند و چه کاری انجام می دهند. شما کاری کنید تا خودتان خوشحال باشید و خود را با دیگران مقایسه نکنید. او عقیده دارد باید انقلابی رفتار کرد و بسیاری از قانون های جهان را شکست. او می گوید هیچ وقت نباید از شکست ترسید.‌ آرنولد هم بارها و بارها شکست خورده تا به موفقیت رسیده است. آرنولد شوارتزنگر در قسمتی دیگر از سخنرانی خود از افراد می خواهد تا به گذشته برنگردند. او اعتقاد دارد که نباید به افرادی که مانع موفقیت تان هستند گوش دهید. اجازه دهید تا آن ها نظراتشان را بگویند و شما هم به راه خود ادامه دهید و تا رسیدن به موفقیت، حرکت در مسیرتان را رها نکنید.

Maedeh

مدیر مخبر
پرسنل مدیریت
مدیر
خبرنگار
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
Maiy
مدیر
مخبر
شناسه کاربر