. . .

بیوگرافی سارا باقری

تالار بازیگران و عوامل سینما
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

CANDY

مدیریت ارشد
پرسنل مدیریت
انجمندار
مقام‌دار آزمایشی
بخشدار
مدیر
رصد کننده
طراح
ادیتور
تدوینگر
هنرجو
نام هنری
مینوک
آزمایشی
ادیتور
بخشدار
- امور فرهنگی
مدیر
تدوین+میکس
شناسه کاربر
3457
تاریخ ثبت‌نام
2022-11-23
آخرین بازدید
موضوعات
945
راه‌حل‌ها
20
پسندها
3,061
امتیازها
436

سارا باقری متولد سال 1374 می باشد و 26 سال سن دارد . وی به گفته خودش ۱۴ سال در صداوسیما مرکز گیلان (رشت) کار بازیگری در رادیو، تئاتر و تلویزیون انجام داده است از ۱۸ سالگی به تهران آمدم و در چند سریال بازی کرده. در رادیو تئاتر گیلان هم فعالیت داشته و برای بازیگری نقش اول موفق به دریافت دو جایزه از سیمای استان ها شده است.

پدر و مادر مشهور

پدرش قدیر باقری کارگردان و تهیه کننده و مادرش خانم طاهره اسماعیلی در رادیو حضور دارد و تنها خواهرش هم تجربه بازیگری دارد اما در مسیر یادگیری گریم است

از رادیو تا شبکه باران

من از 6 سالگی بعنوان گوینده و بازیگر از رادیو گیلان شروع سپس در صدا و سیمای مرکز گیلان (شبکه باران) کار بازی در جلوی دوربین را هم تجربه کردم
سال 1382 در 13 سالگی جایزه بازیگری جشنواره فجر برای رادیو تئاتر و سال 1386 بهترین بازیگر جشنواره تولیدات مرکز استان شدم.

بازی در سریال افرا

سارا باقری که در شهریور 1400 با سریال «افرا» در نقش مائده حسابی دیده شد می گوید از قبل هیچ آشنایی با گروه تولید این مجموعه نداشتم

از طرف یکی از دوستان معرفی شدم و تست دادم و بعد از تایید آقای بهرنگ توفیقی و دارایی قرارداد بستم.

خانوادم کارهایم را دنبال می‌کنند

خانواده ام همیشه کارهای من را دنبال می کنند و حتی در مورد سریال افرا هر سه بازپخش را هم تماشا می کنند و خیلی برایشان جذاب است
پدرم بیشتر از مادرم بازیم را نقد می کند بخاطر اینکه در اغلب کارهایم بعنوان کارگردان در کنارم بوده و بازیم را می شناسد

ازدواج

سارا باقری هنوز ازدواج نکرده و مجرد است

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.