. . .

انتشاریافته رمان ژویین گربه خاص | آرمیتا حسینی

تالار تایپ رمان
ژانر اثر
  1. فانتزی
نویسنده: آرمیتا حسینی

ژانر: فانتزی، عاشقانه

خلاصه: ژویین در اثر اتفاقای متوجه تفاوتش نسبت به گربه‌های دیگری می‌شود، بر اساس اتفاقاتی او وارد زندگی پسری به نام اَرشان می‌شود. در آنجا تفاوت بیشتر آشکار می‌شود و ژویین این پله‌ها را یکی یکی بالا می‌رود. مارهای سهمگینی به نام عشق دور زندگی ژویین و اَرشان می‌پیچند و ژویین تصمیم می‌گیرد از دست این مارها خلاص شود اما در نیمه راه متوجه اشتباهاتی که کرده می‌شود و فاصله‌ای نامرئی میان هرسه شخصیت یعنی ژویین و اَرشان و دختری عاشق، کشیده می‌شود بی آنکه آنها بفهمند..

مقدمه دوم
اگر هرشخص خود را جای دیگری بگذارد چه اتفاقی می‌افتاد؟ در اینجا سخن از گربه‌ای به میان می‌آید که پله‌های نامرئی را به سوی آسمان تفاوت می‌چیند و بالا می‌رود.
هرچه بالاتر می‌رود، تفاوت آشکارتر می‌شود . تناب عشقی سرتاسر گوی را در برمی‌گیرد. هرکس به دنبال قطع کردن تناب دیگری است اما زمانی که تناب خودشان پاره شود، با پوچی تمام در دل خاطرات فرود می‌آیند. دو شخصیت، دو بازیگر که در زندگی ژویین نقاشی‌های عجیب می‌کشند هم وارد این گوی می‌شوند. گویی که دیواره‌هایش را نوشته‌هایی عجیب پر کرده است؛ نوشته‌هایی از جنس فاصله‌هایی تاریک، عشق‌هایی فنا شده، و سخنانی همچو زهریک تیر، این نوشته‌ها را کدام یک از بازیگرها پاک خواهند کرد؟ گربه عجیب ماجرا یا دو بازیگر دیگر؟ این گویی هنوز در هوا شناور است و فقط تناب‌های عشق راه نجات را می‌دادنند.

سخن نویسنده: خوب دوستان امیدوارم از این رمان لذت ببرین سعی می‌کنم خیلی ادبی و جذاب بنویسمش این اولین تجربه منه که دارم رمان از زبان یک حیوان می‌نویسم اما خب تجربه شیرینیه دوست دارم دنیا رو از دید خیلیا ببینم، تو این رمان به خیلی از موارد با ذهن به ظاهر کوچیک اما بزرگ گربه می‌پردازم. پس لطفا حمایت کنین

Negar__dff2610314c7d8f2.png

آخرین ویرایش:

دمیــــــورژ

رمانیکی نقره‌ای
نویسنده ویژه
نویسنده
رمانیکی‌نویس
دل‌نویس
ناظر
منتقد
گوینده
کاربر منتخب
کاربر ثابت
نام هنری
دمیورژ
مقام خاص
منتقدیار
شناسه کاربر
123
تاریخ ثبت‌نام
2020-11-05
آخرین بازدید
موضوعات
260
راه‌حل‌ها
32
پسندها
24,322
امتیازها
698

سخن نویسنده : خب این رمانم بعد از دوسال تموم شد! وقتی داشتم فیلمی از حیوانات می‌دیدم با خودم فکر کردم جالب میشه رمانی از زبان یک گربه به اسم ژویین بنویسم! ژویینی که برخلاف شباهتش به همه گربه ها، تفاوت های زیادی داشت. با دنیاش همراه شدم و دست به قلم زدم. اگر بگم ترسیدم(چون اولین تجربم بود) دروغ گفتم. من تو نویسندگی هیچ وقت نمیترسم، همیشه جسورانه عمل می‌کنم و می‌دونم تهش یک چیزی میشه که با تمام ایراداتش بازم بهش عشق می‌وزم چون باهاش زندگی کردم. وقتی دیدم نوشتن زندگی ژویین به تنهایی ممکنه کسل کننده باشه، چاشنی اضافش کردم و درواقع تو این رمان زندگی سه شخص رو بیان کردم. مارالیا... ارشان... و ژویین. هیچ وقت فکرش رو نمیکردم که قراره چطور تموم بشه، یا قراره چی کارش کنم اما مطمئن بودم قرار نیست آبکی تمومش کنم... و امیدوارم همینطورم شده باشه.

خلاصه امیدوارم از خوندن رمان ژویین گربه خاص لذت برده باشین J ممنونم از همراهی تک تکتون و امیدوارم در تمام لحظات مثل ژویین بیخیال و شاد باشین، مثل مارالیا درست تصمیم بگیرین، و مثل اَرشان در قبال احساساتتون مسئولیت پذیر و قوی باشین! خدا یار و نگهدارتون

پایان رمان در ساعت 3/51 صبح روز شنبه شش شهریور 1400

آخرین ویرایش:

ARA.O.O

فرازین بازنشسته
شاعر
کاربر منتخب
کاربر طلایی
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
300
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-16
آخرین بازدید
موضوعات
519
راه‌حل‌ها
183
پسندها
35,061
امتیازها
1,008

عرض سلام و خسته نباشیدی ویژه خدمت شما نویسنده‌ی عزیز!
بدین وسیله پایان تایپ اثر شما را اعلام می‌‌دارم. با آرزوی موفقیت روز افزون!

|مدیریت تالار رمان|