. . .

انتشاریافته دلنوشته سربالایی افکارم | هدیه قلی زاده

تالار دلنوشته کاربران
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
ژانر اثر
  1. اجتماعی
  2. تراژدی
سطح اثر ادبی
برنزی
به نام خالق بهترين ها
نام دلنوشته: سربالایی افکارم
دلنويس: هديه قلی زاده
ژانر:علمی-تخيلی، ترژادی، اجتماعی
مقدمه:
همه‌‌‌مون به دنبال اصلاح اعمال و رفتار خود در طول زندگی قشنگمون هستيم. خيلی‌‌‌هامون با روش صحيح به رفع اشکالات و نواقص خود می‌‌‌پردازيم و در آخر، نتيجه‌‌‌ی خوبی به دست میاريم و برخی ديگه‌ از ما هم شکست می‌‌‌خوريم. چرا؟
همه‌‌ی ما روياهايی در سر داريم و می‌‌‌خوایم از زندگی لذت ببريم. در زندگی همه‌‌‌ی ما زمان‌‌‌هايی وجود داشته که برای رسيدن به اون‌چه حقيقتاً سزاوارش هستيم، انديشه و طرح‌‌‌هايی رو در سرمون پرورونديم؛ اما در رويارويی با مشکلات زندگی و دست و پنجه نرم کردن با سختی‌‌‌ها از اهداف و روياهای خود دور می‌‌مونيم، پس شايد منتظر تلنگری برای زندگی‌‌‌‌مون هستيم، يا حتی انگيزه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • لایک
  • گل رز
واکنش‌ها[ی پسندها]: 10 users

tor_anj.kh

مدیرکل بازنشسته
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
24
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-27
آخرین بازدید
موضوعات
331
راه‌حل‌ها
110
پسندها
30,522
امتیازها
718

به نام خداوند دل‌های پاک

سلام خدمت شما دل‌نویس عزیز!
متشکریم از شما ضمن انتخاب انجمن رمانیک برای انتظار آثار ارزشمندتان. خواهشمندیم قبل از شروع کردن تایپ دلنوشته‌تان قوانین مذکور در تاپیک زیر را با دقت مطالعه فرمایید!

قوانین و مراحل ایجاد تاپیک دلنوشته

زمانی که دلنوشته‌ی شما به ده پارت رسید می‌توانید طبق موارد گفته شده در تاپیک زیر، درخواست جلد بدهید.

درخواست جلد برای دلنوشته

زمانی که دلنوشته‌ی شما به دوازده پارت رسید شما می‌توانید جهت بررسی سطح قلمتان توسط منتقدان عزیز، از طریق لینک زیر درخواست نقد بدهید.

قوانین و چگونگی درخواست منتقد برای دلنوشته

شما می‌توانید جهت درخواست تعیین سطح مجدد اثرتان، از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

درخواست تعویض تگ

دل‌نویس عزیز، شما می‌توانید پس از اتمام اثر، یا حداقل 5 پارت پایانی اثر طبق موارد گفته شده در تاپیک زیر درخواست صوتی شدن اثر خود را بدهید.

درخواست صوتی شدن اثر

شما می‌بایست پس از اتمام تایپ اثرتان، از طریق لینک زیر اعلام کنید.

اعلام پایان تایپ دلنوشته

شما می‌بایست پس از اتمام تایپ دلنوشته‌تان جهت رفع اشکالات نگارشی و تایپی، از طریق لینک زیر درخواست ویراستار کنید.

درخواست ویراستار برای دلنوشته

متشکریم از حضور گرم و همکاری شما در انجمن رمانیک!

|مدیریت تالار ادبیات انجمن رمانیک|

• لایک
  • گل رز
  • جذاب
واکنش‌ها[ی پسندها]: 9 users

هدیه زندگی

رمانیکی نقره‌ای
نویسنده
رمانیکی‌نویس
کاربر نقره‌ای
شناسه کاربر
366
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-14
موضوعات
223
راه‌حل‌ها
5
پسندها
10,675
امتیازها
452

سلام می‌کنم خدمت همه‌‌ی شما عزيزانم و همچنين خوانندگان عزيز!
اميدوارم که حالتون خوب و عالی باشه.
خب، دوستان عزيزم با يک مجموعه دلنوشته‌‌ی ديگه به نام سربالايی‌های افکارم در خدمت شما هستم.
هدف من از نوشتن اين دلنوشته اين بوده که بتونم ذره‌ای کمک به عزيزان کنم که خواهان رهايی از عادت بد و يا وابستگی هستند و تلاش می‌کنند که يک زندگی شاد و سالم و پر از آرامش همراه با انگيزه داشته باشند.
از همه‌‌ی شما تمنا دارم من رو با نظر و انتقاد‌هاتون حمايت کنيد.
هديه قلی زاده اميری

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • لایک
  • گل رز
  • جذاب
واکنش‌ها[ی پسندها]: 14 users

هدیه زندگی

رمانیکی نقره‌ای
نویسنده
رمانیکی‌نویس
کاربر نقره‌ای
شناسه کاربر
366
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-14
موضوعات
223
راه‌حل‌ها
5
پسندها
10,675
امتیازها
452

آينده‌ی زيبا و روشنی در انتظار من است! من يقين دارم که روشن و زيباست! پس به راستی اين من هستم که مثبت انديشم؟ نيستم؟ من می‌دانم که مثبت انديشم؛ اما تنها مثبت انديشی هم کافی نيست. بلکه من نيازمند پشتکار و عمل هستم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • لایک
  • گل رز
  • جذاب
واکنش‌ها[ی پسندها]: 13 users

هدیه زندگی

رمانیکی نقره‌ای
نویسنده
رمانیکی‌نویس
کاربر نقره‌ای
شناسه کاربر
366
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-14
موضوعات
223
راه‌حل‌ها
5
پسندها
10,675
امتیازها
452

من!
من خواهان تغييرات مثبت هستم، درحالی که می‌‌‌دانم عده‌‌ی کمی از ما، با انتخاب شيوه‌‌ی درست زندگی کردن می‌‌‌توانند به خواسته‌‌های خود برسند. پس اين من هستم که به زندگی دل‌‌‌نشينم کيفيت می‌‌‌دهم و می‌‌‌دانم که هر چه اکنون انجام می‌‌‌دهم، آينده‌‌ی من را رقم خواهد زد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • لایک
  • گل رز
  • جذاب
واکنش‌ها[ی پسندها]: 11 users

هدیه زندگی

رمانیکی نقره‌ای
نویسنده
رمانیکی‌نویس
کاربر نقره‌ای
شناسه کاربر
366
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-14
موضوعات
223
راه‌حل‌ها
5
پسندها
10,675
امتیازها
452

من دوستی نمی‌‌‌خواهم! اما می‌‌‌خواهم برای خودم دوست خوبی باشم تا اگر روزی مرتکب اشتباهی شوم، بتوانم خودم را هم‌‌‌چون يک دوست خوب نصيحت کنم! پس به جای آن‌‌که به ضعف و نقص خود فکر کنم، سريعاً به دنبال راه‌‌حل باشم و بر روی تک تک آن‌‌ها تمرکز کنم و بينديشم! اين يک تحول است. آری، يک سفر!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • لایک
  • گل رز
  • جذاب

هدیه زندگی

رمانیکی نقره‌ای
نویسنده
رمانیکی‌نویس
کاربر نقره‌ای
شناسه کاربر
366
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-14
موضوعات
223
راه‌حل‌ها
5
پسندها
10,675
امتیازها
452

به راستی نيروی مثبت انديشی چيست؟ بله، اين نيرو همان نيرويی است که ايمان و توانايی احساس اطمينان را در درون‌‌مان می‌‌‌نشاند. پيامی که فکر کردن، در واقع پيام ايمان و باوری‌ست و به ما می‌‌گويد که صرف نظر از نوع محيط و شرايط شخصی بايد قادر باشيم روی آن چه داريم تمرکز کنيم. روی اين که چگونه اوضاع را متحول کنيم، متمرکز شويم و چه کنيم که از کارهای خود نتايج درخشانی بگيريم و آری، اين ما هستيم که از کارهای خود نتايج درخشانی می‌‌‌گيريم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • لایک
  • گل رز
  • جذاب

هدیه زندگی

رمانیکی نقره‌ای
نویسنده
رمانیکی‌نویس
کاربر نقره‌ای
شناسه کاربر
366
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-14
موضوعات
223
راه‌حل‌ها
5
پسندها
10,675
امتیازها
452

منفی فکر می‌‌‌کنيم؟ چرا؟ دليل‌‌اش چيست؟ آيا ارزش دارد؟ نفوس بد می‌‌‌زنيم و در آخر هم ادعا داريم که ما مثبت انديشيم. مگر نمی‌‌گویی مثبت انديش هستی؟! پس اين نفوس بد و منفی فکر کردن‌‌هایت غير از آن است که به خودت ايمان نداری؟ غير از اين است که احساس نابودی می‌‌‌کنی؟ دليلش چيست؟ فهميدی؟پس اگر فهميدی، برو به تمامشان فکر کن! من مطمئن هستم که تو به جاهای عالی و خوبی خواهی رسید، شک نکن!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • لایک
  • گل رز
  • جذاب
واکنش‌ها[ی پسندها]: 10 users

هدیه زندگی

رمانیکی نقره‌ای
نویسنده
رمانیکی‌نویس
کاربر نقره‌ای
شناسه کاربر
366
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-14
موضوعات
223
راه‌حل‌ها
5
پسندها
10,675
امتیازها
452

من موفقم، خيلی هم موفقم! حتماً دليلش را می‌‌‌خواهی؟ يا معيارش را؟ من منظم هستم، مهربان، صبور و صادق هستم! اصلاً من خود آن فيلسوف هستم ديگر... نيستم؟ مگر يک فيلسوف خوش خلق و خوی، صبور، صادق، مهربان و منظم نيست؟! خوب، من نیز هستم ديگر!
حالا، ای آن‌‌هایی که می‌‌گویید ما موفق نيستیم، ما مهربان نيستیم، ما جنس قلب‌‌‌مان از سنگ است، ما اصلاً صادق نيستيم و... . همه‌‌تان دو دقيقه سکوت کنيد. يک عرض کوچکی داشتم! عزيزم، تو همه‌‌اش را داری، منتها اگر هم می‌‌گویی من اين را ندارم، چون خودت تلاش برای به دست آوردنش نکردی. خودت خواستی مغرور باشی! پس اين را بدان که تو نیز فيلسوف هستی، فقط همه‌‌ی اين‌‌ها را درون خودت پيدا کن. شک نکن که تمامشان را داری!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • لایک
  • گل رز
  • جذاب

هدیه زندگی

رمانیکی نقره‌ای
نویسنده
رمانیکی‌نویس
کاربر نقره‌ای
شناسه کاربر
366
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-14
موضوعات
223
راه‌حل‌ها
5
پسندها
10,675
امتیازها
452

اين من هستم که به ديگران خوبی می‌‌کنم و ديگران را نیز با گونه‌‌‌های خاص وادار می‌‌‌کنم که هم به من و هم به اطرافيانشان خوبی کنند. پس هميشه و هميشه سعی کن خوب باشی که هم بتوانی افراد را به خوبی دعوت کنی و هم اطرافيانت به تو خوبی کنند!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • لایک
  • گل رز
  • جذاب
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.