. . .

در دست اقدام دلنوشته به سوی آسمان |مرضیه کاویانی پویا

تالار دلنوشته کاربران
رده سنی
  1. بزرگسالان
عنوان: به سوی آسمان
نویسنده: مرضیه کاویانی
ژانر: تراژدی
مقدمه:
به سال های دورفکر می کنم وبا فکر به آنها هم می خندم وهم گریه می کنم .خنده ام از سر شوق خوشی
هایی بوده که باتو داشتم وگریه ام از رفتن تلخ توست هرگاه که فکر می کنم حسرت می خورم .که چرا بیشتر باتو نخندیدم و بیشتر سخن نگفتم اما چه می شود کرد یعنی کاری از من برنمی آید فقط می توانم ساعت ها فکر کنم وآه دل باشد که نصیب من دیوانه شود .حال چه می توانم بگویم اصلا چه می شود کرد جز گریه وافسوس .
چرا که توراخاک باخود برده است واشک نصیب من شده است و هر روز که می‌گذرد بیشتر شرمنده می شوم که چرا باتو بیشتر حرف نزدم بیشتر نخندیدم و می سوزم با غم نبودت اما نمی دانم چرا آب نمی شوم.
تقدیم به خاله عزیزم 🖤

آخرین ویرایش توسط مدیر:

آنیتا&

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
8630
تاریخ ثبت‌نام
2024-08-28
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
2
امتیازها
3

عنوان: به سوی آسمان
نویسنده: مرضیه کاویانی
ژانر: تراژدی
مقدمه:
به سال های دورفکر می کنم وبا فکر به آنها هم می خندم وهم گریه می کنم .خنده ام از سر شوق خوشی
هایی بوده که باتو داشتم وگریه ام از رفتن تلخ توست هرگاه که فکر می کنم حسرت می خورم .که چرا بیشتر باتو نخندیدم و بیشتر سخن نگفتم اما چه می شود کرد یعنی کاری از من برنمی آید فقط می توانم ساعت ها فکر کنم وآه دل باشد که نصیب من دیوانه شود .حال چه می توانم بگویم اصلا چه می شود کرد جز گریه وافسوس .
چرا که توراخاک باخود برده است واشک نصیب من شده است و هر روز که می‌گذرد بیشتر شرمنده می شوم که چرا باتو بیشتر حرف نزدم بیشتر نخندیدم و می سوزم با غم نبودت اما نمی دانم چرا آب نمی شوم.
تقدیم به خاله عزیزم 🖤
حال دل شمارو میفهمم چرا که حال دل خودمم خرابه...

merzih

رمانیکی فعال
تدوینگر
شناسه کاربر
8193
تاریخ ثبت‌نام
2024-04-27
آخرین بازدید
موضوعات
3
پسندها
643