. . .

بیوگرافی دانیال اسماعیل فر

تالار ورزشکاران

Leilii

مدیرتالاربیوگرافی
پرسنل مدیریت
مدیر
مدیر
تالارمونوگرافی‌وبیوگرافی
شناسه کاربر
4811
تاریخ ثبت‌نام
2023-04-15
آخرین بازدید
موضوعات
169
پسندها
426
امتیازها
303

بیوگرافی دانیال اسماعیلی فر بازیکن فوتبال سپاهان و همسرش ندا چملانیان با عکس و ناگفته های زندگی شخصی او را می خوانید

بیوگرافی دانیال اسماعیلی فر و همسرش
دانیال اسماعیلی فر متولد ۲۷ اسفند ۱۳۷۱ در ساری ، فوتبالیست است

فوتبال را از باشگاه «پدیده ساری» آغاز کرده و در ۲۲ سالگی به »ذوب آهن« اصفهان پیوست و هم اکنون در پست دفاع راست برای تیم سپاهان به میدان میرود

۱۸۳ سانتی متر قد دارد و شماره پیراهن ۱۱ سپاهان رابر تن میکند

آغاز حرفه ای فوتبال
فوتبال حرفه ای خود را از سال ۱۳۸۱ وقتی ۱۰ ساله بود با پیوستن به آکادمی «پدیده ساری» آغاز کرد و تا سال ۱۳۸۱ به مدت ده سال در این تیم عضویت داشت

انتقال به پیام صنعت آمل
اسماعیلی فر سال ۱۳۹۱ در ۲۰ سالگی به تیم پیام «صنعت آمل» ملحق شد و تا سال ۹۳ به مدت دو سال در این تیم مشغول به بازی بود

بازی در لیگ برتر
سال ۱۳۹۳ در ۲۲ سالگی به تیم ذوب آهن اصفهان پیوست و تا سال ۱۳۹۸ با این تیم ۲ قهرمانی جام حذفی و ۱ قهرمانی سوپر جام ایران را کسب کرده است

سربازی در تراکتورسازی
دانیال اسماعیلی فر در نیم فصل لیگ هفدهم سال ۱۳۹۸ به همراه احسان پهلوان و مهدی مهدی پور برای گذراندن دوران خدمت سربازی به تیم تراکتور سازی تبریز رفتند

این بازیکنان به مدت ۱/۵ سال در این تیم که آن زمان دست سپاه بود بازی کردند

پیوستن به سپاهان اصفهان
اسماعیلی فر سال ۱۳۹۹ در ۲۸ سالگی با قراردادی ۲ ساله و دستمزد سالانه ۷ میلیارد تومان به سپاهان اصفهانی پیوست و هم اکنون برای این تیم به میدان می رود

پس از حضور در تیم طلایی پوشان
خیلی خوشحالم که به خانواده بزرگ سپاهان آمدم و امیدوارم ویروس کرونا هرچه سریعتر از بین برود تا هواداران سپاهان را از نزدیک ببینم

نخستین حضورم با پیراهن سپاهان در ادامه رقابت های فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا بود و امیدوارم بتوانم با تیم سپاهان به ششمین قهرمانی در لیگ برتر برسم

چرا به سپاهان رفتم
با تمام احترام برای تیم های استقلال، پرسپولیس، تراکتور و بقیه ها تیم ها، این تیم ها جایگاه و شخصیتشان مشخص است

خدا را شکر شرایط طوری بود که از تمام تیم ها پیشنهاد داشتم و این را مدیون ذوب آهن و هم تیمی هام هستم

سپاهان ماورای یک باشگاه و یکی از بهترین باشگاه های ایران است و از لحاظ سخت افزاری، نرم افزاری، مدیریت، تماشاگر با احترام به سایر باشگاه های یکی از کامل ترین و بهترین باشگاه های ایران است و از خیلی ها شنیده ام که سپاهان بهترین باشگاه ایران است

بازی های ملی
سال ۱۴۰۰ در ۲۹ سالگی به تیم ملی دعوت شد و اولین بازی رسمی خود را بهار ۱۴۰۱ در مقابل لبنان انجام داد که این بازی با نتیجه ۲ بر ۰ به نفع لبنان به پایان رسید

سبک بازی
اسماعیلی فر بازیکنی باهوش و تاکتیک پذیر بوده و سرعت مناسب، قدرت شوت زنی و ارسال سانترهای مناسب از ویژگی های بارز وی می باشد

ازدواج با یک والیبالیست
دانیال اسماعیلی فر بصوت رسمی مرداد ماه ۱۴۰۰ در ۲۹ سالگی با «ندا چملانیان» والیبالست ۲۸ ساله تیم ملی زنان و سایپا، ازدواج کرده است

خانم ندا چملانیان متولد ۱۶ اسفند ۱۳۷۲ در اصفهان سابقه بازی فوتبال در تیم های ذوب آهن و بانک سرمایه را هم دارد و فارع التحصیل رشته تربیت بدنی است

رد پرسپولیس بخاطر همسر
سال ۱۳۹۹ باشگاه پرسپولیس که به دنبال جذب اسماعیلی فر بودند و به نظر میرسید که این بازیکن به این تیم ملحق شود اما شهریور ماه با مسئولان باشگاه پرسپولیس تماس گرفت و گفت که همسرش در اصفهان است و تمایلی به بازی فوتبال در تهران ندارد، به همین دلیل او تیم سپاهان را انتخاب کرد

رفتن به پادگان
سال ۹۸ دانیال اسماعیلی فر، مهدی مهدی پور و احسان پهلوان سه بازیکن ذوب آهن بودند که برای گذراندن دوران خدمت سربازیشان راهی تیم تراکتور شدند

با وجود اینکه با اتمام مسابقات لیگ برتر، دوران خدمت این بازیکنان هم به پایان رسید اما باشگاه تراکتور اعلام کرد آنها باید برای دوران آموزشی راهی پادگان شوند

این بازیکنان هم طبق قانون به پادگان رفتند اما با تلاش مدیر عامل وقت باشگاه ذوب آهن توانستند مجوز همراهی ذوب آهن را در لیگ قهرمانان آسیا در بازی با الاتحاد عربستان بگیرند و حدود دو هفته در کنار یاران ذوب آهن باشند، اما با اتمام این بازی، این بازیکنان بار دیگر با پیگیری های باشگاه تراکتور به پادگان بازگشتند

استقبال سه هزار نفری در پادگان
قبل از اینکه بیایم پادگان، فرمانده پادگان و فرمانده گردان و فرمانده گروهان خیلی کمکمون کردند، گفتند آقا حاشیه درست نکنید حدالمقدور کسی نفهمه، ما رفتیم دیدیم حداقل ۳ هزار نفر منتظرن ما بریم داخل

تراکتور همیشه دوست داشتنی
من الان نه بازیکن تراکتورم و نه طرفدارش، چون بازیکن سپاهان هستم اما قلبا تراکتور را دوست دارم و برای این تیم زحمت کشیده ایم

واقعا تراکتور تا ابد تیمی دوست داشتنی و عزیز برایم می ماند و خیلی چیزها به من یاد داد، مردم بسیار با محبتی دارد و مهم نیست تراکتور کجای جدول است

دوست دارم برای تیم ملی بازی کنم
همه فوتبالیست ها اوج کارشان برای تیم ملی است و همه آرزوی بازی در تیم ملی را دارند مثل زلاتان که دوباره بازگشته است، من هم از قاعده مستثنی نیستم

دوست دارم برای تیم ملی بازی کنم، اما همه چیز در گرو دو چیز است، یکی موفقیت سپاهان و دیگری نظر سرمربی تیم ملی

با موفقیت سپاهان می توان نظر سرمربی تیم ملی را جلب کرد و وقتی تیمتان خوب بازی کند، خوب نتیجه بگیرد، وظایف تاکتیکی را خوب انجام بدهید، قطعا شانس دارید

ولی وقتی تیمتان نتیجه نگیرد، شما هم مثل باشگاه ضرر می کنید، قطعا به تیم ملی فکر می کنم ولی موفقیت من در گرو موفقیت گروهی سپاهان است

حس بازی در ورزشگاه خالی
بازی کردن در ورزشگاه خالی راستش خیلی عجیب و غریب و سخت است و حتی وقتی گل می زنی و پاس گل می دهی انگار هیچ کاری نکرده ای

میخوام لژیونر شوم
گل محمدی بار دیگر برای فصل ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ خواهان جذب اسماعیلی فر برای تیمش شده که این بازیکن در پاسخ به این پیشنهاد عنوان کرده قصد دارد فقط لژیونر شود

نام موضوع : دانیال اسماعیل فر دسته : ورزشکاران