. . .

متن داستان_ترسناک

تالار روایات

H A D I S

مدیرتالارسرگرمی
مقام‌دار آزمایشی
مدیر
نام هنری
:|
مدیر
تالار‌سرگرمی
شناسه کاربر
846
تاریخ ثبت‌نام
2021-08-30
موضوعات
564
راه‌حل‌ها
4
پسندها
6,133
امتیازها
368

#داستان_ترسناک

همسر من توی خواب صحبت می کنه...البته خواب من خیلی سنگینه و به این راحتیا از خواب بیدار نمیشم...
اما بعضی شب ها با زمزمه های او از خواب بیدار می شوم... آنقدرها هم بلند نیست، برا همین بعد چند دقیقه معمولاً دوباره به خواب می روم... اگرم نتوانم دوباره بخوابم، اسمشو صدا میزنم یا یه ضربه کوچیک بهش می زنمو و تمام می شود...
اخیراً، از سر کنجکاوی و بیشتر برای سرگرمی، سعی می‌کنم بفهمم او چه می‌گوید. یکی از همکارانم شریکی دارد که در خواب صحبت می کند بهم گفت که یه قلم و دفتر بردار هر چیزی که فهمیدی رو بنویس و فردا از خودش بپرس...
یک دفترچه یاداشت و خودکار روی میز کناری گذاشتم تا وقتی دوباره شروع به صحبت کردن کرد حرفاشو بنویسم و صبح به هر جملات مزخرفی که گفته بود بخندیم به هر حال این ایده بیشتر برای سرگرمی بود... و چون خواب خودمم خیلی عمیقه مواقعی هم که با صدای حرف زدنش بیدار میشدم نمیتونسم چیزی بفهمم و تشخیص کلمات برام به یک چالش تبدیل شده میشود...
با این حال، من متوجه شده ام که نام "آنابل" را بسیار زیاد تکرار میکند... «آنابل، این کار را بکن» و «به من گوش کن آنابل»‌و این جور چیزها...
دیشب دوباره شروع به حرف زدن تو خواب کرد ... صدایش کمی بیشتر از حد معمول بود. "آنابل، اجازه بده وارد شوم!" بارها و بارها، بلندتر و بلندتر، با صدایی وحشتناک شنیدم... دیگه مجبور شدم توی تاریکی چند بار صداش کنم و بهش ضربه بزنم تا اینکه متوقف شد...
صبح این موضوع را به همسرم گفتم...
او گفت که دیشب فقط یک چیز را به خاطر می آورد... یک زن که صورتش چند سانتی متر از صورتش او فاصله داشت... و در حالی که او روی تخت دراز کشیده بود روی او خم میشد و باهاش صحبت میکرده....
همسرم گفت هر شب همچین خوابی رو میبینه...و من تازه متوجه شدم که همسرم در خواب حرف نمی‌زند...و اون صدایی که توی تاریکی میشنوم صدای همسرم نیست...
راستی یادم رفت بهتون بگم آنابل اسم همسره منه...

نام موضوع : داستان_ترسناک دسته : روایات