. . .

خبر خبرگذاری دروغ های شاخدار | اخبار ۲۴:۳۰

تالار اخبار طنز انجمن
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ARA.O.O

فرازین بازنشسته
شاعر
کاربر منتخب
کاربر طلایی
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
300
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-16
آخرین بازدید
موضوعات
519
راه‌حل‌ها
183
پسندها
35,061
امتیازها
1,008

سلام مجدد من اومدم با ایده‌‌ی خفن این تاپیک بترکونم.
خوش اومدید به شبکه‌‌ی خبرگذاری دروغ ‌های شاخدار انجمن رمانیک! :sisi1

اینجا خبرهایی که از گوشه و کنار انجمن جمع میشه، در اختیارتون قرار داده میشه. راست و دروغ؟ تصمیم گیری و انتخابش با شما!

:nusee:

**توجه: خیلی دلتون خواسته باشه که سوژه‌‌ی ما باشید، پس کش شلوار جنبه‌‌هاتون رو تا گردن بکشید بالا و بعدا نیاید بگید وای این چی بود نوشتی #هدف_خنده_ست:nono:

هر ایده‌‌ی خاصی که برای رونمایی دارید، نمایه و چه بهتر جهت آشکار نشدن سوژه، خصوصی در خدمتیم×-×

• خنده
  • لایک
  • جذاب
واکنش‌ها[ی پسندها]: 13 users

دمیــــــورژ

رمانیکی نقره‌ای
نویسنده ویژه
نویسنده
رمانیکی‌نویس
دل‌نویس
ناظر
منتقد
گوینده
کاربر منتخب
کاربر ثابت
نام هنری
دمیورژ
مقام خاص
منتقدیار
شناسه کاربر
123
تاریخ ثبت‌نام
2020-11-05
آخرین بازدید
موضوعات
260
راه‌حل‌ها
32
پسندها
24,322
امتیازها
698

خبر دارم چه خبری... از همون خبرا که تا می‌بینیش میگی
خداییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟/ جان من؟؟؟؟؟؟ توروخدا؟؟؟؟؟؟ جدیییی؟:oops::oops::oops::oops:o_O
بعد یکی میگه نخیر! اون وقت با زمین یکی میشی:cat-with-tears-of-joy::cat-with-tears-of-joy:
اصلا آب میشی دود میشی بخار میشی ابر میشی بعدم هیچی محو میشی(بارونم نمیشی)
در اون حدا:eusa_liar::eusa_liar::eusa_liar::flamethrower2:
اعع سلام نکردم؟ لازمه بگم سلام؟
سلام خب..
:/ سلام
سلام میگم
جوابمو بدین
:895: بعدا به حسابتون میرسم فعلا بریم سر قضایای خبرا:dogpile::dogpile:
@ara.pr.o.o این خانم توی اخبار قبلی خاکستر شدن منو نوشته بود که ترترنج ایده ناب منو رد کرده:frowning-face:

طی اعترافاش معلوم شد کلا اصلا من چنین ایده ای ندادم ترترنج هم ردش نکرد:beaming-face-with-smiling-eyes:
ایشون با فتوشاپ و علم بسیار بالا عکس رو ساخته بود و اصلا منو ترتر توش حضور نداشتیم:face-with-rolling-eyes::lying-face:
داشتیم؟ میگم نداشتیم
فتوشاپ بود
دروغ بود
نیرنگ بود
ریااا بود!!!!!!:crying-face:
باور کنین من دختر سنگ دلی نیستم ولی چه میشه کرد آخر عاقب دروغ و نیرنگ همیشه زندان میشه دیگه:person-shrugging:
الان دارم میرم ملاقات زندانی @ara.pr.o.o یک کیک و بستنیم براش پختم دارم میبرم[توی کیک از موهای سیاه مورچه هم استفاده کردم):1450:
خیلیم خوشمزه شده. :159:
دارم میرم ملاقاتش
اگر پیغامی چیزی دارین برم بهش بدم:1478:
راستش می‌خوام برم نصیحتش کنم که دیگه دروغ مروغ نگه
تا خبری بعد بدرود:159:

• خنده
  • لایک

سحرصادقیان

رمانیکی تلاشگر
رمانیکی
شناسه کاربر
769
تاریخ ثبت‌نام
2021-08-16
آخرین بازدید
موضوعات
8
پسندها
933
امتیازها
143

سلام سلام:bunny::hello: من عزمم رو جزم و جزمم رو عزم کردم تا شما رو با اخبارم به وجد برسونم مد یونید اگه فکر کنید نقشه تصاحب مقام خبرنگار رو دارم😁
خب با اخبار شاخ دربیار اینجانب در خدمتتان هستیم:icon_cafe:
ایشان @رهایش شخصیتی بسیار خودخواه داشته که فک کرده باجیغ کشیدن می‌تونه مال مردم روصاحاب شه:103: و می بینید که شد!:106: صاحاب شد! آقاجان دختر مردم رو صاحاب شد برداشت و برد!:jest-gereftan-zoori::111:

img_۲۰۲۱۰۹۲۹_۰۸۳۲۱۷_r4dj.jpg

حالا آیا واقعا کار صحیحی است که در این گرانی و تحریم ها درملع عام از مال و اموال خویش سخن گویی؟:444:
بگویم زبانت را از حلقومت بیرون کشانند؟:90:
بگذریم... آقاجان خلاصه که به ایشون بگید @Mohammad MZ تو تالار مراسمات، بند و بساط عروسی این دو زوج جوان را فراهم آورده @ara.pr.o.o & @رهایش :1513: (مال مردم خوردن نداره رهایش نداره نداره!:hmmm: #شوخی)
و بنده از شما مهمانان گرامی دعوت به عمل میارم که جمعه همگی توی تالار مراسمات با قاشق و چنگال در انتظار کیک بنوازید : «ما گشنمونه!»:hambre::hol-shodan-va-davidan:

خبر بعد اینکه
ایشان @ara.pr.o.o یعنی عروس خانم طی یک عملیات انتحاری اقدام به ترور اینجانب @tor.anj.o.o بهارنارنج انجمن کرده است:machinegun:
و با توپی پر، رگبارانه و مسلسلانه به نمایه ایشان هجوم برده و به سمت یقه ایشان حمله ور گشت :mgwhore:
وی فرمود: نبینم دیگه از این کارا بکنیاااا یه «ه» اضافه رو ویرایش نکردی؟چیییی؟:osvaisacagar:چه کارا! چشمم روشن !:smiley_1140:همین کارا رو میکنی به «ه» رو دادی که انجمن رو «ه» برداشته.:cursing::cursing2: میزدی پاکش میکردی از صحنه هستی«ه» محو میشد .:detenido:
و سرانجام مغفوره شادروانه مرحومه:sisi1 بدلیل یک واژه «ه» اضافی در انتهای مغروره به قتل رسیده شد:hanged: (دور از جونش:cry:)
بدین وسیله مجلس ترحیم اینجانب به همراه واژه «ه» وقت گل نِی برگزار خواهد شد:risunis: (ازاین جهت که وقت گل نِی یعنی هیچ وقت):kheyli-khandidim::505:
img_۲۰۲۱۰۹۲۹_۰۸۳۴۵۷_to72.jpg

بله بله بله و همان‌جور که می بینید قاتل در ادامه اعترافات خویش فرموده که ازفضا برگشته و شکی نیست که در مریخ تیکه شهاب کوچکی بر کلَه وی اصابت کرده که ایشان طی اقدامی جوانمردانه دست به قتل بهارنارنج زده و آن را جوشانده و میل کرده!:naughty2::icon_cafe: از آنجا که میدانید بهارنارنج برای جلوگیری از سرما خوردگی به شدت خوبه! پس چی؟ واقعا فکر کردی ترنجمون به قتل رسیده:cunaooooo::sisi2:؟ خیر:nono: ایشان فقط بهارنارنج دم داده اند!:roflmao:

آه بگذریم

و اما بعد
دانشمندان انجمن یعنی بازم ایشان @ara.pr.o.o «که عجیب امروز سوژه ما گردیده است» ثابت کرده اند که میتوان از زلزله امواج رادیو اکتیو تولید کرد که از آن در سلاح هسته ای استفاده نمود!:sisi3::confundio1:
الحق که قاتل و دانشمند به هم نزدیک اند (شوخی!):2guns::1450:
خب مدرک را ملاحظه فرمایید

img_۲۰۲۱۰۹۲۹_۰۸۳۱۵۳_c48k.jpg

دیگر ما از سد تحریم ها به سادگی گذشتیم و بمب هسته ای را تنها بازلزله تولیدخواهیم کرد پس دیگر از زلزله نهراسید هرگاه زیرتون لرزید بفهمین هستی رفته اعماق زمین رو ترکونده تا رادیو اکتیو استخراج کنه:loel::loel:
تبریک میگم به اولین امواج رادیو اکتیو استخراج شده یعنی ایشان که از خوشحالی روی پا بند نمیباشد @رهایش :campeon::aaaaa:
خب شمارا به احوال خویش میگذارم:lol:
در عمق خبر غرق شوید
#افزایش_جنبه
دوستتون دارم یاعلی مدد:234:

آخرین ویرایش:
  • خنده
  • لایک

ARA.O.O

فرازین بازنشسته
شاعر
کاربر منتخب
کاربر طلایی
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
300
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-16
آخرین بازدید
موضوعات
519
راه‌حل‌ها
183
پسندها
35,061
امتیازها
1,008

سلامی به سرمای یخبندان حضور لبخندهای ماسیده اتون، بریم امروز رو با یک شوخی خطرناک و سوژه‌‌ای که توانمندی فرستادن من رو به قعر جهنم رمانیک داره، شروع کنیم.:eek: ببینید چقدر دوستون دارم که برای خندوندن شماها مرگ رو به جان میخرم:monoloco:

رو نمایی کنیم از بنفشک دلبر امروزمون مهشیدک @S O-O M ببین مهشید میدونم جنبه ات بالاست پس دختر خوبی باش و بهم بگو که ابداً دستت روی گزینه بن نیست!:stick:

خبر امروز از چه قراره؟ بریم که داشته باشیم. :aplastao:

خب همین اول بگم هدف من درواقع از انتشار این خبر، جز خندوندن شما، آشکار کردن اعمال قبیح پشت پرده هم هست! فکر میکنید اون چیه؟ بذارید میگم.:eek::80:

مورد داشتیم، حالا نپرسید من از کجا فهمیدم، من روح انجمنم 0-0 خلاصه که عرضم به طولتون، مهشید یه روز اومد تو انجمن و اون روز حسابی پخش و پلا بود، عصبی داغون.:505:
احتمال میره پسر همسایه پیتزاش رو دزدیده و از روی پشت بوم، جلوی چشمای مهشید یه لقمه چپ کرده و مهشید که زورش به اون بچه پررو نرسیده (همه باهم بگید دست پسر همسایه درد نکنه!) خلاصه که اومد توی انجمن خالیش کنه:kheyli-khandidim::kheyli-khandidim:

آقا چیشد؟ یهو مهشید خبیث شد و زد دو سه نفر رو رگباری از انجمن محو کرد! وارد جزئیات بیشتر نمیشم برا سنتون خوب نیست، ولی خلاصه که اینجوری شد. :102
حالا توی ادامه‌‌ی داستان باید منتظر قصاص شدن مجرم و اعدامش باشیم؟ نه متاسفانه، پارتی این بنفشکمون نیست که یکم عرض زیادی داره و به قول قدیمی ها، خرش همچین بگی نگی، میره، به دست های پشت پرده دست داد و با دست آلوده به خون، اومد بیرون و مشکل رو لاپوشونی کرد! :censored::censored::103::101:
میگی دست پشت پرده کی بود؟ خب جناب پشت پرده ست، من چطوری برم ببینم؟!:straight_face::straight_face::whistling:

خلاصه که میگم در جریان باشید گول ظاهر خبیث این مهشید رو نخورید!:hol-shodan-va-davidan:

خبر رو همینجا به اتمام میرسونم و میرم که وصیت نامه ام رو بنویسم، از الان میگم کسی دست به بچه های من نزنه! (منظور وی از بچه هایش، تالارهایش است)
روزتون پر از دست های پشت پرده 0-0:102

پ.ن: تمام مطالب منتشر شده در این خبر صرف خنده و جهت شوخی بوده و هیچ صحه‌‌ای بر آن گذاشته نمیشود! از شایعه پراکنی خودداری کرده و جنبه‌‌ داشته باشید!

• لایک
  • خنده
واکنش‌ها[ی پسندها]: 6 users

Maedeh

مدیر مخبر
پرسنل مدیریت
مدیر
خبرنگار
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
Maiy
مدیر
مخبر
شناسه کاربر
91
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-14
آخرین بازدید
موضوعات
442
راه‌حل‌ها
2
پسندها
6,362
امتیازها
463

سلام سلام خوشملای رمانیکی...🤩👋
آقا یه طرف این سلام رو خودتون بگیرین و بکشید (داخل انجمن نکشید هااا، کشیدن حروف ممنوعه)، تضمین میکنم کشش تا جنوب بره؛ واسه ی خواهر و مادر خودمم بردم😎... خیلی راضی بودن از جنسش😂💔
من اومدم با اولین خبر رسمی خودم (از کی تا حالا چغولی شده خبر رسمی رو فقط خدا میدونه😅)
بگذریم...
بنده؛ بعله! همین دخترخانوم با کمالات و زیبایی که میبینید👩
رفته بودم خصوصی اینا! منظورم از خصوصی اون خصوصی نیستااا، فکر بد نکنین... استخر خصوصی ها الان بسته اس که برم استخر خصوصی باهاشون.😔💔
منظورم همون پیام خصوصی یا پی وی خودمونه😐
هر چند ما به همین صندوق پیام خصوصی هامون که ایشون زحمتش رو کشیده راضی ایم @Mohammad MZ 😁🌹
ریا نباشه، اونجا شناوریم همگی، نیازی به استخر نیس!😅😂
خلاصه، آقا ما رفتیم یه دور گروه زدیم با @N.G و @Niℓσσfar~N 🤭🤗🤪
شما که والا غریبه نیستین، از شما چه پنهون؟
دردم شیرینی ندادن شونه! چن ماه شده، قبلا پول نداشتن؛ نگرفتن! الان حق دار نیستم آیا؟ کدوم رمانیکی ای با وجود بوفه های سکه مون، هنوز بعد چن ماه فقیره؟ لاقل یه بیسکوییت خشک بدین نفله ها!😭
کووو بیسکوئیت های من و این بیسکوئیت خوار👈 @ansel

و نیلو جون ای که یادش افتاده راه خونه شون از وسط کوچه ی علی چپه!😐😉

و نرگسی (نگین خودم😂) رو شاهد بودیم که به جای رد شدن از کوچه ی علی چپ، نوشتن کتاب هزار میلیارد صفحه ایش رو انتخاب کرد:

و اینطوری شد که اینا قراره کتاب رو اوکی کنند و فلان...
بعله!
قصه ی ما به سر رسید، نیلو به معاونت رسید، نرگسم به کنکورش دوید💔😂👊
از بچگی استعداد شعرگویی داشتم، زیاد جدیم نگرفتن و حیف شدم🥺😶

آقا همه رو فهمیدم، همه چی به کنار ديگه!😆
فقط این وسط یچی رو نفهمیدم!🤔🧐

شیرینی خشک های ما کووو؟🥲😜🤐

پ ن: هی گفتی خبر خبر خبر! اخبار اخبار اخبار! بیا اینم از این! دیگه چی؟😇😎🤩 @ara.pr.o.o

• خنده
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 7 users

دمیــــــورژ

رمانیکی نقره‌ای
نویسنده ویژه
نویسنده
رمانیکی‌نویس
دل‌نویس
ناظر
منتقد
گوینده
کاربر منتخب
کاربر ثابت
نام هنری
دمیورژ
مقام خاص
منتقدیار
شناسه کاربر
123
تاریخ ثبت‌نام
2020-11-05
آخرین بازدید
موضوعات
260
راه‌حل‌ها
32
پسندها
24,322
امتیازها
698

سلام. میدونم الان کجا هستین! به هرحال چشم سوم دارم دیگه :rolleyes: :rolleyes: :sisi1

ام الان از شدت غم به خاطر (مدتی دور بودن از من) بالای سقف انجمن درحال خودکشی هستین:couch:
غم مخورید که اومدم:wizard:
اومدم با یک خبر توپ بترکونم و فرار کنم برم:elefant::elefant:
من با تحقیقات گسترده ای که کردم متوجه شدم @Nil@85 این شخص چرا همش عکس قورباغه میذاره:facepalm::facepalm::facepalm:

وقتی داشت با @tor.anj.o.o در جنگل انجمن گشت میزد، یکی از قورباغه ها عاشقش شد اما این شخص @Nil@85 دل قورباغه رو شکست... برای همین قورباغه نفرینش کرد و تا ابد باید عکسای قوری قوری بذاره:beaming-face-with-smiling-eyes:

اشکال نداره اینم تنوع هست دیگه.. البته اینم بگم ترنج اصلا لو نداد من با روش قلقلک دادن از زیر زبونش بیرون کشیدم:hear-no-evil-monkey:
به هرحال شغلم همینه

همراه با رادار داشتم در انجمن پرسه میزدم (میدونین که خطر نزدیک شدن ادم فضایی به کره زمین و نابودی انسان ها همیشه هست) چه بسا شاید اونا خواستن اول به انجمن حمله کنن؟:loudly-crying-face::man-zombie::man-zombie::man-zombie:
@هیجده+یک اسمش مشکوک بود. انگار خیلی رمزی وارد انجمن شد. شاید این عدد رمز نابودیه.. یا رمز بمب.:robot::robot::shushing-face: رفتم تحقیق کردم دربارش
به فکر جونتونم
قدرمو بدونین:thinking-face:
اره خلاصه تحقیق کردم
معلوم شد مادر ادم فضایی سومه:speak-no-evil-monkey::speak-no-evil-monkey:. اسمش هم ماسیسمووووو کاراسیسمووووووو واراسیسم هست (شاید سوال شه چرا سیسم ؟) چون خاندانشون به این شکله:zany-face::zany-face:
گویا این بشر ( @هیجده+یک ) میخواست انجمنو ببره فضاو دل و روده مارو در بیارن و تحقیق کنن:hello::hollering::102:106::106:

البته الان میتونین برین بهشت زهرا گل بخرین بذارین رو قبرش :235::/ چون دقایقی پیش کشتمش و قبل مرگ اگر بدونین چی گفت؟:1446:

گفت تو خیلی جذابی! آه حداقل قبل مرگ یک حرف راست زد:1438:

@پیتر ساندرلی البته این و این @مژگان خیلی گریه کردن و گفتن ارمیتای بزرگ توروخدا نکشش بدبخته بی چارس:143:
ولی من گوش نکردم. گفتم حرف بزنین شمارم میکشم:1472:
اونام سریع الفرار... به هرحال عقل حکم میکنه با من در نیفتن

@Niloofar°MC⁴ و البته معاون عزیز تقدیر و تشکر کرد و گفت مرسی ارمیتا جون که مارو از خطر ادم فضایی نجات دادی :234::234:و مقام معاونیت رو به من بخشید (الان رنگشو ندارم چون گفتم نه بابا من رنگ دارم به اندازه کافی مرسی) و نگرفتم:159:

میدونم از خبرم لذت بردین :/ قندتون رفت بالا ی قهوه بزنین بیاین پیشم:1445:

خب دیگه من میرم
تا خبری بعد بدرود:call_me::call_me::call_me::laughting:

• خنده
  • لایک
  • گل رز
واکنش‌ها[ی پسندها]: 10 users

Moon light<3

رفیق رمانیکی
رمانیکی
نام هنری
دارچینِ سبـز
شناسه کاربر
1049
تاریخ ثبت‌نام
2021-10-12
آخرین بازدید
موضوعات
779
راه‌حل‌ها
5
پسندها
44
امتیازها
438
وب سایت
pin.it

سلام سلام :ciao::dogpile: پیتر خبرنگار اومده با یک خبر طنز... :clap2::clapclap::clap:

امروز قراره @Laluosh رو سوژه کنیم... خیلی بانمک نیست بلکه دریاچه نمکه :yikes::deal::it_wasnt_me:

خب عقل حکم میکنه اول مدرک ببینیم...

خب در اول یه سوال دارم خبرنگار :thinking-face: ژذابیتوفین چیه؟ خب خودمم جواب اینو نمیدونم :zany-face:

خب در اینجا این اری ما اعتراف کرده ژذابیتو نمیدونم چی چی از جداره های دماغش جذب بدنم میشه..

بیمارستان ها بشتابید اینجا کپسول ها ژذابیتو نمیدونم چی چی داریم..

خب بعد این ترنج خیلی مهربون (خطر- شوخی-با- مدیر کل) میپره وسط صحنه و ماجرا هر لحظه نمکی تر میشه..

میریم مدارکو ببنیم :deal::deal::deal::deal::deal::deal::deal::deal::deal::deal::deal::deal:

خب این تارنج نمکی ما (ترنجو کردم تارنج) بحثو عوض میکنه و میکشونه به سمت درس و مرس و خرس و پرس :coti::cheer::bunny:

و در اینجا ترنجی نقشه مسموم کردن مدیر کل قبلی رو داره :exploding-head::exploding-head: (خطر بن شدن ترنجی توسط مدیر کل قبلی)

خب اری دریاچه نمک اعتراف میکنه که همین پلشت دماغاشونو به هم گره میزنه که خوب کاری میکنه...

قبل از این که اری و ترنجی مدیر کل قبلی رو بکشن من مدیر پلیس رو صدا کرده و اون هارو با دو گلوگه از بین بردیم..

به همین راحتی...

تا یک اخبار دیگ بای بای..

خبر نگار پیتر از صدا و سیمای جزیره رمانیک

:alien2::alien2::alien2::alien2::alien2::alien2::alien2:
@Maedeh

آخرین ویرایش:
  • خنده
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 4 users

My-soo

رمانیکی خلاق
رمانیکی
شناسه کاربر
1404
تاریخ ثبت‌نام
2021-12-19
آخرین بازدید
موضوعات
10
راه‌حل‌ها
1
پسندها
412
امتیازها
173

( @Maedeh : ببین رفتی تو قشنگ بلند سلام می‌کنی
من: خب یعنی دقیقاً چیکار می‌کنم؟
@Maedeh : 😐
من: خب باشه میگم سلام
@Maedeh : خداحافظی نکنیا!
من: نه حواسم هست...)
به نام خداوند جان و خرد!
خداحافظ می‌کنم به تمام شما عزیزان
(مائده که گفت سلام!)
اشتباه شد... سلام می‌کنم به شما عزیزان!
امروز رو همراه هستید با خبرنگاری بنده که قراره کلی خبرای داغ از برو بچه‌های انجمن، مخصوصا نیلوفر و ترنج بهتون برسونم تا اگر خواستید بعدا ازشون نقطه ضعفی در دست داشته باشید بفرستینشون سراغ همین تایپیک پر مفهوم:lol:
از اونجایی که به تازگی ترنج بانو طرفدار ساسی مانکن شدن، قرار شد یه صندوق راه بندازیم و پولامون رو جمع کنیم ترنج رو بفرستیم سوی کنسرت این خواننده‌ی مثلا پر طرفدار( به طرفداران برنخوره ها الان تو فاز جلوی دوربین بودنم وگرنه من چاکر همتونم هستم:Laie_22mini:)

داشتم می‌فرمودم که اگر خواستید ترنج رو تهدید کنید تا مقامی چیزی بهتون بده بگید پول نمیدما... خودش کاملا خودکار اثر می‌کنه و اصلا می‌شید موسس سایت( دیگه حالا جوگیر نشید برید تهدیدش کنیدا:nusenuse:)
( @tor.anj.o.o #شوخی
تولوخودا بونم نکونیا تالار تصاویر بی من مومونه🥺🥺)
حالا بریم سراغ معاون خوش‌رنگ انجمن که ماشالا هزار ماشالا رنگش زده همه رو کور کرده😎
ببینید بچه‌ها من کشف کردم که اگه بخواین نیلوفر جون رو به کاری قانع کنید باید بگید ماچ بهت بعد این ایموجی 😁 رو حتما استفاده کنید.
به صورت صددرصدی شما رو بن می‌کنه!
چیه خب فکر کردید میشه با معاون رمانیک شوخی کرد!؟
ولی نیلوفر کاملا پنهونی شادی می‌کنه و اون پشت یه مقام نیمچه رد می‌کنه براتون.
و اما می‌دونید الان چی‌ حال میده؟
اینکه بفهمم نیلو دسترسی بن نداره😐😐 حالا دیگه ولش مهم نیست پروندم رفت خدا خودش رحم کنه نیلوفر دسترسی داشته باشه:stick:
نگا ذوق نیلوفر رو😐😂

فکر کنم خبرا همین بودن...
خب تا خبرای بعدی شما رو به خدای بزرگ می‌سپارم.
خبرگذاری رمانیک... مریم :singer:
نه نه یه لحظه انگار یه چندتا خبر مونده پایین کاغذ:
دو کیلو سیب‌زمینی
یه کیلو خیار
دوتا پفک
پنجاه تومن هم به صندوق ترنج
یه ماچ هم برا نیلوفر
یه کیلو گوجه...
( @Maedeh : مریم... مریم اونا سفارشای زن اصغر آقاس اشتباهی اونجا نوشته... جان جدت ادامه نده جلو دوربینی! (اصغر کیه😐😐)
من: نه بابا کو؟
@Maedeh : هنرمند تو که نمی‌بینی اونا پشت صفحه‌ی گوشی و لب‌تابن!
سکوت...)
خب دیگه جدا خداحافظ که فکر کنم آبرو برای شبکه رمانیک بجا نزاشتم!
( هم اکنون چهره‌ی نیلوفر و ترنج:detenido:)

* @Maedeh *​

• خنده
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 3 users

Like crazy<3

مدیر رصد
پرسنل مدیریت
مقام‌دار آزمایشی
مدیر
رصد کننده
کاربر منتخب
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
مدیر کتابدونی
- رصد
شناسه کاربر
1249
تاریخ ثبت‌نام
2021-11-25
آخرین بازدید
موضوعات
448
راه‌حل‌ها
21
پسندها
20,685
امتیازها
613

سلام بر اهل رمانیکی‌ها:haj-khanomi:
امیدوارم از گرمای سوزان تابستونی لذت ببرید و همین‌طور که دارید پارچ پارچ آب یخ روی خودتون خالی می‌کنید یه گوشه چشمی هم به اخبار ولرم زری بیندازید!
خب.. اول عکس رو ببینیم:
_۱۷۳۵۳۶_1ci6.png

اینجا شادی خیلی دوستانه ترنج رو در آغوش کشیده، اما یادتون نره پشت این شادی یه روباه سیاه پنهانه که وقتی میبینه ترنج رنگشو عوض کرده و خیلی خوشرنگ شده حسودی میکنه
(من که اصلا حسودی نکردم که حتی یادم رفتت تبریک بگمم=-=)یعنی خیلی نامحسوس داره به مدیر کل میگه موزز!
هرچند رنگش دست کمی از رنگ موز نداره:kheyli-khandidim:

چی شد؟ خطای دید بود :sisi3: تا شما باشید دیگه پشت سر فرازینتون حرف نزنید :nono:
یک کشف جالب!

از اونجایی که ترنج مدیرکله و دسترسی همچیو داره جدیدا دسترسی زنده و یا مرده بودن کاربران رو هم به دست گرفته
img-20220807-wa0001_7msz.jpg

خیلی خوب شد که به سوما گفت زنده بمونه وگرنه از دستت می‌رفتت :sisi2:
#ترنج-شوخی-کردممممم-:hol-shodan-va-farar-kardan:
(و من از همین‌جا میگم ک چقدرر خوشرنگگ شدیی(الکیی😜) مبارکهههههه:tafalod:
و اینجا می‌رسیم به یه خبر خیلییی وحشتناکک!
جییییییییغ توطئه و توهین به رنگ مدیران؟
_۱۷۱۴۲۷_2ke5.png

حتی گفتن که قرمز هم نیست نارنجیه.. به نظرم یه تست رنگ بده :piiish:

_۱۷۱۴۱۰_8q5w.png

معلومه که باید از انجمن برین بیروننن:heey-bodo:

_۱۷۱۷۳۵_8lpl.png
در دادگاه تکلیفتون مشخص میشه:/
img-20220807-wa0000_bada.jpg
این چیه؟.. ای وااایی قطعش کنین قطعش کنینن :facepalm:

_۱۷۲۳۲۲_x5dm.png
هوففف! خداروشکر..
احتمالا رمانیکی‌های باهوش تا الان فهمیدن که این جعلی بود و اصا من نبودمم:|
خب تا بیشتر از این سوتی ندادم برم0-0با یه خبر ولرم دیگه منتظرم باشید :hmmm:
بای بای :waving-hand:

• خنده
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 3 users

خآنومِاَلف؛

بخشدار المپیاد
پرسنل مدیریت
مقام‌دار آزمایشی
بخشدار
تیم تبلیغات
ناظر
طراح
گوینده
نام هنری
ماه بالای دریاچه
آزمایشی
بخشدارالمپیاد+خبرنگار+گوینده+ادیتور
شناسه کاربر
4240
تاریخ ثبت‌نام
2023-02-13
آخرین بازدید
موضوعات
92
راه‌حل‌ها
2
پسندها
3,455
امتیازها
238

یک دو... یک دو.

سلاااممم به همه‌ی رمانیکی‌های قشنگمون. با اخبارهای نه‌چندان زیاد نمایه‌ها، در خدمتتون هستم تا پاسی از صبح. خب طولم(مغز منحرففف) به خدمتتون که(ها چیه؟ مگه همش باید عرض باشه؟) اولین خبرم راجب دو فرد هست که هنوز باور نکردن سقف انجمن ریخته.
screenshot_۲۰۲۳۰۹۱۷-۱۱۳۰۰۹_chrome_13j3.jpg

تقصیر مهندسی رمانیک نندازید عاقاااا. رمانیک همون اولش از شدت کمالات ایشون @S O-O M ریخته بود. هشدار! هشدار!
لطفا از میزان اعتماد به فضای خود بکاهید تا همین یذره سقفی که مونده، نریزه.

screenshot_۲۰۲۳۰۹۱۷-۱۱۳۱۲۸_chrome_lxbs.jpg

@Delvinak دلوین را مشاهده می‌فرماییم که سعی در زدن مخ دل‌آرام برای گرفتن مقام سبز و زیبای طراح دارد.(چک کردن فراخوان طراح فراموش نشه، طراح بشید حتما) ادامه اسکرین شات ها را خواهیم دید.
screenshot_۲۰۲۳۰۹۱۷-۱۱۳۱۳۲_chrome_t4u.jpg

@Del_aram0945

فکر نکنم شیطونه شکلات دوست داشته باشه. اون شکلاتا رو بیار بده من تا سعی کنم دیگه ازت خبر ننویسم. شیطون چیزای.... استغفرلاااا من رو به چه حرفایی وادار می‌کنینااا. تسبیح مننن کوووو؟ @Moon light<3 عه دست توعه؟ تسبیحمو بدهههههه. من بچه خوبیم، من حرف بد نمیزنمم.

screenshot_۲۰۲۳۰۹۱۷-۱۱۳۶۳۸_chrome_ozdo.jpg

منظور از بابابزرگ رمانیک، ادمینمونه. آیا از خطر بن شدن مطلع نیستید؟الان مطلع باشید که شوخی با ادمین خطر بن داره. @Mohammad MZ . ادمینمون همش ۲۵ سالشههههه. نکنیییدددد. ادمین دستتو از روی دکمه بن وردارررر. دفعه آخرشونه، قول میدم دیگه ازین کارا نمی‌کنن. @regle cassée @Del_aram0945 قول بدید فرزندانم.
تعهد بدید دیگه ازین حرفا نمیزنید.
ببین ادمین، بشه‌های خوبی شدنن.

screenshot_۲۰۲۳۰۹۱۷-۱۱۳۶۴۷_chrome_pgkd.jpg

صحبتی ندارم بگویم.

screenshot_۲۰۲۳۰۹۱۷-۱۱۴۰۱۲_chrome_nzln.jpg

@Paradox داره تهدیدمون میکنهههه. بزنشششش. @Del_aram0945 تهدید نکنن. من توی ایده تلفیققق موندممممم بعد ایده واسه ترانه نویسی بهت بدممم؟
screenshot_۲۰۲۳۰۹۱۷-۱۱۴۶۲۷_chrome_kpct.jpg

screenshot_۲۰۲۳۰۹۱۷-۱۱۴۶۳۳_chrome_61w4.jpg

سوتی آموزگار عزیزمون @آموزگار رمانیک رو می‌بینیم. خدا کنه نمره‌ام رو کم نکنه فقطططط.آموزگار جون سولی برام پیش نخواهد آمد، مرسی از محبت فراوانتت. این رو از گوشه کنارهای انجمن پیدا کردم براتون. ببینید چه خبرنگار خوبیم. پس به مدیر مخبرمون @Maedeh بگید ایقدو منو مجبور به خبر نوشتن نکنه. دلم بخواد خبر بنویسم خب می‌نویسم. یا قرآنننن! بباشه، باشه لطفا دستتونو از روی دکمه نیمچه شدن بردارررریین.
من و دیدید به من میگن سیا بخت.
به من نخندین آدمای خوشبختتتت.
(قفلی و کراش جدید)
خب تا خبر بعدی از طرف این خبرنگار زیبا و لجباز، خدا یار و نگهدارتااان.
(اگه بعد از نوشتن این خبر نیومدم بدونید کشته شدم توسط مدیر مخبر)

• خنده
  • شیطانی
واکنش‌ها[ی پسندها]: 5 users
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.