. . .

بیوگرافی بیوگرافی کیسان دیباج

تالار بازیگران و عوامل سینما

hana81

رمانیکی خلاق
رمانیکی
شناسه کاربر
20
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-26
آخرین بازدید
موضوعات
77
راه‌حل‌ها
5
پسندها
800
امتیازها
173

کیسان دیباج متولد 20 آذر 1374 در تهران ، بازیگر تئاتر و تلویزیون است

فارغ التحصیل رشته تئاتر می باشد که فعالیت خود را از نواختن پیانو شروع کرد سپس وارد خوانندگی شد و حالا در تئاتر و تلویزیون کار بازیگری می کند

در یک خانواده 4 نفره به دنیا آمده است و تنها یک خواهر دارد ، ریشه اسم او عربی است و کیسان بوعمره از القاب مختار ثقفی می باشد

کلا از کودکی عشق و دغدغه بازیگری و کار موزیک داشتم ، در دانشگاه هم تئاتر خواندم و از همانجا کار تئاتر و بازیگری را آغاز کردم
از اول هم قرار بود روزی بازیگر شوم و هدف من از بچگی همین بوده است
از نوجوانی پیانوز می زدم ، برای خودم ترانه می نوشتم و روی آن ملودی می گذاشتم حالا هم یک آهنگ منتشر شده بنام یعنی می شه دارم
بقیه موزیک هایم را منتشر نکردم ولی خیلی جدی این حرفه را نیز دنبال می کنم

ورود به تائتر​

بازیگری حرفه ای را از سال 1395 وقتی 21 ساله بود با گروه تئاتر صحنه شروع کرد

اولین بار با نمایش تنها راه ممکن به کارگردانی و نویسندگی محمد یعقوبی در بهمن نود و پنج در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر بروی صحنه رفت

در جلوی دوربین​

کیسان دیباج بعد از سال ها تلاش در تئاتر نهایتا توانست زمستان 98 با سریال از سرنوشت در فصل دوم با نقش سهراب جلوی دوربین برود

می گوید از طریق دوستان تئاتری به دفتری معرف شدم و رفتم و برای نقش های هاشم و سهراب تست دادم که خدارو شکر از بین چند صد نفر قبول شدم

بازی با دارا حیایی​

سریال از سرنوشت داستان زندگی دو کودک بنام هاشم و سهراب از سنین کودکی تا جوانی است که در فصل دوم آن نقش هاشم را دارا حیایی بازی می کند

دارا در کنار کیسان دیباج اولین تجربه بازیگری خود را در تلویزیون کسب می کنند؛ در این مجموعه هنرمندان صاحب نام چون حسین پاکدل نیز حضور دارد

دوستی با دارا​

از دارا هم مثل من تست گرفتند که روند انتخاب شدن هر دوی ما به یک شکل بود

قبلا از طریق یکسری دوستان مشترک ! دارا را می شناختم ولی بعد از سریال رابطه ما باهم خیلی صمیمانه شد و حالا از دوستان خوبی برای هم هستیم