. . .

بیوگرافی بیوگرافی میکه‌‌له مورونه | هنرپیشه و خواننده ایتالیایی

تالار بازیگران و عوامل سینما

ARA.O.O

فرازین بازنشسته
شاعر
کاربر منتخب
کاربر طلایی
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
300
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-16
آخرین بازدید
موضوعات
519
راه‌حل‌ها
183
پسندها
35,061
امتیازها
1,008

میکه‌له مورونه​

میکه‌له مورونه (به ایتالیایی: Michele Morrone)؛ بازیگر، خواننده و مدل ایتالیایی بوده و متولد سه اکتبر سال 1990 میلادی در ملنیانو ایتالیا است.

زندگی هنری میکه‌له مورونه​

میکه‌له مورونه (به ایتالیایی: Michele Morrone)؛ بازیگر، خواننده و مدل ایتالیایی بوده و متولد سه اکتبر سال 1990 میلادی در ملنیانو ایتالیا است.

گفتنی است، میکه‌له مورونه در فیلم و سریال‌های ایتالیایی و لهستانی به ایفای نقش پرداخته و مطرح‌ترین بازی او، در نقش ماسیمو در فیلم سینمایی ۳۶۵ روز (محصول سال ۲۰۲۰ میلادی) است.

میکه‌له مورونه از سال ۲۰۱۲ میلادی، فعالیت‌های هنری خود را به صورت حرفه‌ای آغاز کرده است.

حرفه بازیگری میکه‌له مورونه​

گفته می‌شود، میکه‌له مورونه کار بازیگری را با نقش‌های کوچک و پس از کسب تجربه در این زمینه و در‌نهایت، با بازی در نقش‌های اصلی در تئاتر آغاز کرده است.

ARA.O.O

فرازین بازنشسته
شاعر
کاربر منتخب
کاربر طلایی
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
300
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-16
آخرین بازدید
موضوعات
519
راه‌حل‌ها
183
پسندها
35,061
امتیازها
1,008

حرفه خوانندگی میکه‌له مورونه​

گفتنی است، میکه‌له مورونه خواننده و یک گیتاریست حرفه‌ای است. یکی از مشهورترین آهنگ‌های مورونه، آهنگ “Feel It” است که در فیلم ۳۶۵ روز به نمایش درآمد.

علاوه بر این‌، میکه‌له مورونه آلبومی با نام “Dark Room” نیز منتشر ساخته است.

زندگی شخصی میکه‌له مورونه​

میکه‌له مورونه در یک خانواده شش نفره متولد شده و سه خواهر بزرگ‌تر از خود دارد. پدر او، کارگر ساختمانی بود و هنگامی که میکه‌له ۱۲ ساله بود؛ درگذشت.

ازدواج میکه‌له مورونه​

میکه‌له مورونه در سال ۲۰۱۴ میلادی با روبا سعاده، طراح مد لبنانی ازدواج کرد. میکه‌له مورونه و روبا سعاده دو فرزند به نام‌های مارکوس و براندو دارند.

طلاق میکه‌له مورونه​

با این حال، ازدواج میکه‌له مورونه و روبا سعاده دوام زیادی نداشت و این دو در سال ۲۰۱۸ میلادی از هم جدا شدند.

افسردگی میکه‌له مورونه​

میکه‌له مورونه پس از طلاق، دچار مشکلات افسردگی شد. او در این باره می‌گوید: “یک سال و نیم پیش، من قصد داشتم همه چیز را ترک کنم؛ دیگر نمی‌خواستم بازی کنم. من بعد از طلاق گرفتن از همسرم در وضعیت شدید افسردگی قرار گرفتم. من به عنوان یک باغبان در یک روستای دورافتاده با ۱,۰۰۰ نفر، مشغول به کار شدم زیرا پول بیشتری در جیب خود نداشتم.