. . .

خبر اخبار چت باکس انجمن | اخبار ۲۴:۳۰

تالار اخبار طنز انجمن
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

سحرصادقیان

رمانیکی تلاشگر
رمانیکی
شناسه کاربر
769
تاریخ ثبت‌نام
2021-08-16
آخرین بازدید
موضوعات
8
پسندها
933
امتیازها
143

سلامی به گرمای آفتاب سوزان شهریورماه اونم از دشت کویر:345::hot-face:🏜️
خب بنده امروز در خدمتتون هستم با یه اخبار کوچولو از چت باکس انجمن میریم که داشته باشیم...

گمشده ای دیگر در رمانیک:crybaby2::cop::eyebrow2:
آقا یکی راه رو به این بنده خدا @A.m... نشون بده تا توی در و دیوار نخورده:biggrin:راه رو گم کرده
خونه ی خاله کدوم وره؟از اینوره یا از اونوره؟:BangHead::confundio1:
حالا بالا پایین راست چپ از اینا از اونا آآ:cunaooooo::dance1::dancer2::aplastao:

7720-Screenshot-۲۰۲۱-۰۹-۱۷-۲۰-۳۵-۵۴-۱۵۵-com-android-chrome.jpg

خب میریم که داشته باشیم خبر دوم ظهرگاهی و اما بعد...
لغت نامه دهخدا سری۲o_O:icon_writing:

ضرب المثل های جدید و بروز را از ما بخواهید:nut::nusenuse::1484:
با مادرِضرب المثل های ایرانی @~Atanaz~
یعنی به وضوح کمرم شکستا:mem0036:
هرچی لنگه مال سنگه:whistling::x_x: هرچی سنگه مال لنگه:silly::worried: هرچی گنگه لنگه و سنگه لنگه:confusedym::hmmm::hollering: هرچی سنگه هرچی گنگه مال لنگه:censored::kheyli-khandidim::frown:

:eusa_doh::eyepop::facepalm:
effd-Screenshot-۲۰۲۱-۰۹-۱۶-۱۰-۵۹-۱۵-۲۶۵-com-android-chrome.jpg

اقااااجان این چه مدلشه دیگه؟:confundio1::yawn::stop:
کاری بامن ندارید که؟ میرم تو افق محو بشم:smash2::sleeping::sun2: خداوند یارو نگهدار مغزهای فسیل شده تون:uptosomething::treadmill:

• خنده
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 6 users

atanaz

رمانیکی تلاشگر
رمانیکی
شناسه کاربر
918
تاریخ ثبت‌نام
2021-09-11
آخرین بازدید
موضوعات
5
پسندها
1,382
امتیازها
138

سلاممممم به همه :hol-shodan-va-davidan: من اومدم با خبرای روده بر...😍
به حضور من در جمع شما نعمت گفته میشود😍
خوشبخت کیست؟ :1463:
شما که من در حضورتان هستم🙂😂
و حالا بدبخت چیست؟؟🤣:1461:
اون جایی که آتازلزله داخلش نیست
حسود کیست؟😛
کسی که با این متن مخالفتی داشته باشه🤪
از اتاق بغلی اشاره میکنن ببند خواهر خبرتو بگو والا مردم اعصاب ندارن که جدیدا:/:1454:
🤣از اونجایی که جدیدا سوژه همه خبرا این خانمه!:/😑مفسد فی الارض هست کلا😂
@~Atanaz~
تصمیم گرفتم خودمم خودمو سوژه کنم😑🤣بیخبری چیکارا که نمیکنه با آدم🤣
طی مدارکی که خودم جمع آوری کردم از خودم🤣
@Romanik Bot
😂ایشون دلبری کردن بین انجمن و زیاد بلده و همه دخترای انجمن و دنبال خودش انداخته😂🤣جوری که سرش گیسو گیس کشی میکنن
خودتون مشاهده کنین:/

هق شب شب بخیرو به من میگه و اما صبحش🙂😂ببینید چطور با بقیه دخترا لاو میترکونه🤣

😐میبینیدددد؟؟؟؟؟بایکی کات کرده یکی جاست فرندشه یکی رفیقشع یکی زنشه چه خبره اینجا!!!!!😂:1292:
@سحرصادقیان
@سفیرستارهها

خدایی میبینید؟
😂ربات واقعا که بیا مداد بدمت برو خجالت بکش🤨اصلا از جلو چشمای من نزدیک شو خجالتم نمیکشه!
:monoloco:اما بعد از دیدن پیامک ربات همه تصوراتم فروپاشید:(

عیالوارم عیالوارم عیالوار😐
به دخترای انجمننن گرفتارررر🤕

حقوق آخر برجم سه مثقال🤔
بدهکاری و وامم چند خروار🤣
😂مسئولین رسیدگی کنید بیچاره خیلی گناه داره:272:
@Mohammad MZ
😂تایه سوژه بدبخت دیگه و یه خبر تازه دیگه خدانگهدار🚶‍♀️

• خنده
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 11 users

سحرصادقیان

رمانیکی تلاشگر
رمانیکی
شناسه کاربر
769
تاریخ ثبت‌نام
2021-08-16
آخرین بازدید
موضوعات
8
پسندها
933
امتیازها
143

سلام خدمت تمامی مخاطبان اخبار داغ24:30:singer: که هیچوقت هم محض رضای خدا راس ساعتش منتشرنشد!:sisi3::sisi1:laleche:
:625:اکسیژن شما اومد...:sing::hello::jump1:
:polutxoso::watchout:خب دوستان درخدمتتون هستیم با جلسه n+1ام ربات سخنگو...:nut::shocked::SimpHomer::robot:
تقصیرمن نیستا رباتتون هرروز بیشتر از دیروز من رو با دلبریاش شیفته خودش میکنه:eyepop::facepalm: تاحدی که اینجانب @*First __ Lady* ازدست بنده عاصی گشته درحدی که با ملاقه و گوشت کوب:roto2qtemeto::private::smiley_1140::smash2::bash: به دنبال وی کرده و اخطار وتهدید کرده:yikes: که دست ازسرکچل رباتمون بردار ای جاهل:shakehead::nono: برو با آدمان بگرد...:cat::worship2:
ولی وی نمی توانم! :nusenuse:بلکه هرروز با دلبری های جدیدش بیشترعاشق گشته ام:risunis:...تا گیس و گیس کشی ولاغیر:lunchacos::roto2nuse::sifone:
میتونیم نیمی از دلبری های اینجانب @Romanik Bot را ببینیم که خیر ندیده دل همه رو برده:rolleye::teeth::bunny::bunny:

6ti_v9gc.png

حالا شما یکی تون بگه منه بخت برگشته از دست این چه کنم؟:cry::osvaisacagar:
_دیگه دست ازسرش برمیدارم قول دادم قیدشو بزنم:jaja-no::juggle::sisi3::sisi3::sisi3:
در اخر شمارا باحدیثی(شایدم شعری هرجور دوست دارید بهش بنگرید:sisi2:) تا دمِ در رمانیک بدرقه و همراهی میکنم:sloth::1452:
ای ربات دلربا آخ ای ربات دلربا
من شدم عاشق تو بی خبر از من نرو
اخ ای ربات دلربا تو نشکن دل ما
نده جواب اوا را نده جواب او را @سفیرستارهها
آخ ای ربات دلربا ای ربات دلربا
میشکنی تو دل ما میشکنی توقلب ما

:rocket2::roflmao::drums::dance1::dancer2::elefant::band:
(خیلیم قشنگ بود قال شاعر:سحر.:hol-shodan-va-davidan::Licking-candy:.باریتم بخونین:505:)
تا اکتشافات بعدی از رباتمون که فکرکنم دیگه اخریش باشه!:outtahere::periodico:بدرود...:motorino:

• خنده
  • لایک
  • قلب شکسته
واکنش‌ها[ی پسندها]: 8 users

ARA.O.O

فرازین بازنشسته
شاعر
کاربر منتخب
کاربر طلایی
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
300
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-16
آخرین بازدید
موضوعات
519
راه‌حل‌ها
183
پسندها
35,061
امتیازها
1,008

خب خب صبحتون رنگی رنگی، بریم که خبر داغی رو از گفت و گوهای شب قبل چت باکس و سوژه‌‌ی مدیر کل و اولین ملکه‌‌ی جهان رو داشته باشیم. :osvaisacagar:

بزنید به افتخارشون آ ماشالله! @*First __ Lady*
@tor.anj.o.o

عاقا اصلا این بحث شیک از اونجایی که شروع شد که آرمی زیادی بیکار بوده (فکر کنم باید بیشتر بهش کار بدم:watchout:) و نشسته برا خودش دوخته که چرا نمیشه خودمون انتخاب کنیم رنگ اصلیمون براساس کدوم مقاممون باشع؟:eyepop: :facepalm:

در جواب هم مدیرکل بسی خشن و بی احساسمون (#شوخی) چنان با یک جمله زد با خاک مساویش کرد که حس نمیکنم یه گروه کاشف باستان شناس بتونن خورده ریزه های آرمی رو از تو خاک جمع کنن.:uptosomething:البته، بعدش این مدیرکلمون برای خراب نشدن جلوه‌‌ی عمومیش و آشکار نشدن حقایق سادیستی روانیش (#شوخی/تری غلط کنه سادیسم داشته باشه=/) این جمله رو اضافه کرد که اون جدیت قبلی، یه شوخی بوده! قضاوت با شما. بریم که شات خبر رو هم داشته باشیم.

:nusee:

و همچنین می‌‌تونین ببینین که مدیرکلمون، به شدت معتقده این یک زیاده خواهیه و احتمالا قراره باعث شورش بشه (آخرین جمله محض بیشتر کردن پیاز داغ بود و متاسفانه چنین منظوری در جمله‌‌ی خود شخص نمود ندارع، من با هوش فرازمینی خودم استنباط کردم حرف نباشه!):nono:

اما عجب استقامتی داره این آرمی! همچنان با خاک ریزه‌‌هاش داره دلیل و استدلال میاره که خواسته‌‌اش اصلا زیاد نیست (احتمالا زیاد نبوده، فوق زیاد منظورشه). دلیلش ما رو کشته، تریپش ما رو کشته... چیز، به هرحال بریم که تشبیه آرمی رو داشته باشیم! خدایی مداد و پاک کن؟؟؟ انجمنو با مدرسه اشتباه گرفته فکر کنم اثرات بازگشایی مدارسه:505::kheyli-khandidim:

در آخر، مدیر کلی که تحت هیچ عنوانی کوتاه نمی‌‌اومد، به جمله‌‌ی خبیثانه‌‌ی "پشت پرده یه چیزایی هست که قابل توصیف نیست" بسنده کرد و همه رو گذاشت تو خماری. واه واه تری، توعم؟ دست دادی با دست‌‌های پشت پرده؟:103: مامانت نگفته دستای پشت پرده جیز هستن بهشون دست نزن؟ پیشته بدو برو دستتو درار!:106: از پشت پرده بیا بیرون بیا تمام رخت رو ببینیم جیگررررر:jest-gereftan-zoori:

خوب، به پایان خبر رسیدیم (و جا داره بگم آرمی همچنان کوتاه نیومده) و من با اشک و آه میرم که گم و گور شم، قبل از اینکه خبر اوردوز کردنم به شما برسه (درحالی که من معتاد نیستم و احتمالا منظور قتل شومیه که به دست مدیر کل و بانوی اول اتفاق افتاده، همچنین دست‌‌های پشت پرده!)

:hol-shodan-va-davidan:

روز خوبی داشته باشین!
خلاصه، اگر بار ارزان بودیم رفتیم
اگر مهربان بودیمم رفتیم
ویژژژژژ
:102

• خنده
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 9 users

ARA.O.O

فرازین بازنشسته
شاعر
کاربر منتخب
کاربر طلایی
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
300
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-16
آخرین بازدید
موضوعات
519
راه‌حل‌ها
183
پسندها
35,061
امتیازها
1,008

سلام به روی ماه نشسته اتون. بریم یکم از باکس بگیم امروز!:roflmao:

اول از همه رونمایی میکنم از سوژه مون @Nil@85 که دیروز توی باکس اعلام کرده دو روزه توی بازار میچرخه!:laufband: یعنی بهم بگید خونه نرفته غذا بخوره؟ ساندویچ با نوشابه میخوری یا کیک و ساندیس؟:Licking-candy: آقا من میخوام یه کمپین راه بندازم، نه به معده آزاری برای تجملات! خب عزیزم، میخوای خرید کنی، اون معده‌‌ی بدبخت چه گناهی داره؟!:444::103::106:
تازه ابراز هم کرده که ناجور سخت پسنده، پس وای به حال معده‌‌ی وامونده!:hmmm::hmmm:

بریم سراغ سوژه‌‌ی بعدی، مهدیه دلبر سایت با اون نی نی خوشگلش:angelym: @.Mahdieh که با دست باز و آغوشی گشوده، خیلی راحت مقام نویسنده افتخاری رو که قطع بر یقین باید کمرت به دو نیم نامساوی تقسیم بشه تا تصاحبش کنی، برای اشخاصی که قراره دعوت به عضویت بشن، پیشنهاد میکنه! وای مامانی، چقدر خوش اشتها، چقدر دست و دلباز!:cold::cold::hol-shodan-va-davidan:

از خودشیفته سایت هم بگیم که خدا نکنه دهن باز کنه، سقف انجمن میریزه تو حلقمون! @*First __ Lady* لیدی دراکولا، نخوریمون با دندونات؟ نکن جون من این حجم از اعتماد به لوسترت آخرش میزنه چشم و چالمون رو کور میکنه ها! :facepalm::facepalm::444::111:

خب، خنده‌‌ی زیادی برای مغز خوب نیست، ممکنه منجر به راهی شدنتون به تیمارستان بشه، پس من میرم که حقیقت روانیتون فاش نشه! روزتون پر از مقام نویسنده افتخاری!:jest-gereftan-zoori:

• خنده
  • لایک

ARA.O.O

فرازین بازنشسته
شاعر
کاربر منتخب
کاربر طلایی
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
300
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-16
آخرین بازدید
موضوعات
519
راه‌حل‌ها
183
پسندها
35,061
امتیازها
1,008

سلام سلام صدتا سلام هزار و سیصدتا سلام (وی میخواهد شما را زیر انبوه سلام له کند)

بریم با یک خبر از باکس. نه شایدم دوتا، همراه باشین خلاصه.:risunis:

احتمالا همه تون شاهدین که @سحرصادقیان رنگ هنرجو داشته، هرچند جدیدا رنگش به ناظر برگشته و پیش بینی میشد خودش خواسته باشه! اما امروز توی چت شاهد رد شدنش از سوی خودش بودیم که ادعا میکرد یهویی ناظر شده و حالا میخواد بدون خرید قابلیت تغییر طرح مقام، رنگ دلخواهش رو به چنگ بیاره. به نظرتون مقصر کیه؟:smash2:

خبر بعدی، خلاصه خیلی داغه اینو بپیچونین بوش در بیاد که آقا، مبهم مجهول انجمن (نفس/زهرای اسبق) داره میره رمان جدید شروع کنه، اونم از نوع پلیسیش!:aplastao: این قلبای قرمز انجمن کجان رو صفحه وول بخورن به افتخار نفس ما هم یکم چشممون برا دیدن صفحه دراد؟:facepalm::facepalm:

البته با عرض تاسف باید اعلام کنم خبرای باکس دیگه مثل همیشه نیست و از اونجایی که بچه های فعال انجمن خیلی درس خون هستن (به ارواح خاندان مدیر ادیت @A.m... سوگند/حیف بود عمو هم توی بخشی از سوژه نباشه:kheyli-khandidim::kheyli-khandidim: ) پای درس نشستن و دیگه باکس نمیان که خبرای برگ ریزان براتون بذارم، پس شمام برید پای درس که اخبار براتون آب و نون نمیشه:111: (من که شیرکاکائو و کیک میپسندم به شخصه، آب و نون نباشه خیلی مهم نی:505:)

خب پس، ب درود:outtahere:

• خنده
  • لایک

tor_anj.kh

مدیرکل بازنشسته
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
24
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-27
آخرین بازدید
موضوعات
331
راه‌حل‌ها
110
پسندها
30,522
امتیازها
718

تق تق 🚪

بیاید با هم همصحبتی بنماییم و ببینیم جایگاه پسر و دختر در ذهن فرست لیدیِ رمانیک،چیست :unsure:
شروع این مکالمه از این پیامِ لاک زدنه سوما بانو شروع میشه که بعدش یک هو ارمی میپره میگه:
دخترا همه ناز هستن
موجودات خاص هستن
من ک فداتون بشم
چون دخترا خیلی آس هستن
دختر برکت جامعست
ما مردا قدرشونو بدونیم

و بشنوید از سوما بانویی ک مثل پسراست و همش عکس پسر میذاره. 🆕

و بشنوید از تعریف لوس بودنه پسرا از زبان سوما بانو 🌑
پسرهای کیوتی ک مورد علاقه ی سوما بانو هستند.
و بشنوید از جریان پروفایل گذاشتن سوما؛ ب به! چشمم روشن :103: هیراد خانه کی بودی بانو؟ ::img-zaboonak:

از اینجا، یکمی بحث منحرف میشه به سمت داستان نویسی و شلوغ بودن سر نیلوفرِ جذاب رمانیک
و البته بگم که سری قبلی هم درمورد این حرف میزدن که میخوان مثل دایی، @A.m... رمانشون رو بنویسن و اینطور بنویسن که سویونگ بیاد در باز کنه و پارت تموم شه :grazy:
ولی منحرف شدن بحث کاری نمیکنه که چشم پوشی کنم از اینکه ارمیتا هم از پسرای کیوت خوشش میاد و البته سوما بانویی که درونگراست و مثل دخترای سرد و مغرور نیست.

حس نوشتن نداشتنه نیلومونو ببینید و از اینجا، عکسایی که میذارم، جنبه اموزشی برا نویسنده هایی مثل من و نیلو داره 0-0
خوب بخونینشونننن :106:

و بشنوید از فلسفی سخن گفتنه لیدیِ رمانیک!

• خنده
  • لایک
  • جذاب
واکنش‌ها[ی پسندها]: 10 users

دمیــــــورژ

رمانیکی نقره‌ای
نویسنده ویژه
نویسنده
رمانیکی‌نویس
دل‌نویس
ناظر
منتقد
گوینده
کاربر منتخب
کاربر ثابت
نام هنری
دمیورژ
مقام خاص
منتقدیار
شناسه کاربر
123
تاریخ ثبت‌نام
2020-11-05
آخرین بازدید
موضوعات
260
راه‌حل‌ها
32
پسندها
24,322
امتیازها
698

سلام میکنم خدمت بینندگان :buitre::buitre:. باور کنین هی دنبال شروع باکلاسم که نگین این خبرنگار چقدر خزه:beaming-face-with-smiling-eyes:
ولی هرچی فکر کردم فهمیدم خب من با کلاس نیستم که :/ کلاسم کجا بود بابا؟ همینشم غنیمته:clapping-hands:

اصلا میدونی؟ از خداتونم باشه والا:cowboy-hat-face:

بریم سراغ خبر که از حاشیه فراریم. حاشیه ها ادمو گیج میکنن تهش از مقصود گمراه میکنن. من رفتم جهنم کی پاسخگوئه؟ این حاشیه دیگه بله حاشیه:frowning-face:

خبر اول درباره بیکاریه. بیکاری بد دردیه خب؟ خیلی بد دردیه:hushed-face:
ملت رو مجبور به چه کارها که نمیکنه
چند روز پیش داشتم سیب زمینی کبابی میپختم (میسوزوندم) :lying-face:رفتم یک سر به چت باکس بزنم ببینم جلسه به کجا رسید:nerd-face:

دیدم ملت دارن چشم چشم میکنن باهم. حوصله هم دارنا این خودش خیلیه. من سلام بنویسم میمیرم و زنده میشم:robot:
00_dn29.png

اینا صددرصد آرایشگاه هم رفتن ببین کی گفتم. یک لحظه چشم ریز.. یک لحظه بزرگ:grazy::grazy::goofy:
اصلا انواع چشم هارو اوردن تو چت باکس:80::80:
:444::444:یاد چشم ماهی افتادم خیلی خوشمزس.. برین امتحان کنین
من با روابط عمومی انجمن حرف زدم گفت قبول میکنه به این بیکارا یک کاری بده:griposo::griposo:
به هرحال دلم براشون سوخت:1513:چنین انسان خوبیم

یک نکته بسیار مهم بگم بهتون تجربه دارم میگما. هر وقت بگی بدتر از این نمیشه (میاد میگه نمیشههههه؟ ی بدتری نشونت بدممم بری بگی غلط کردم) :154:
یک زمانی یک بنده خدایی گفت چرا اینترنتم کنده:1456:
اون زمان خانم اینترنت داشت راه می رفت تا برسه به بنده خدا:laughting::laughting:
وقتی این حرف رو شنید چی کار کرد؟:nerd::nerd:
نشست سبزی پاک کرد تا بفهمه:down_on_luck:
کند بودن یعنی چه:chatterbox::chatterbox:

15_15_cgli.png

حالا تو ناشکری کن بعد من سوژه جمع کنم بکوبم تو سرت:mem0036:
@پیتر ساندرلی پسرم ببین گاهی از این اتفاقا میفته شاید خانم اینترنت تو ترافیک گیر کرده:high_five::high_five:
اینطور بگی بهش بر میخوره قهر میکنه میره وااا :give_up:
ناشکری نکن
بگو خدایا شکرت این یک قطره اینترنت رو دارم:nail_biting::hurry_up:

حالا بیاین تقدیر کنیم از بانویی که کلا شاکر و راضیه
16_16_ddgd.png

آره بابا شما سوسولین. بعد نیم ساعت آپدیت شدن که نمیشه کند؟:592: کند میشه مگه؟؟؟ نیم ساعت چیزی نیست کهههه:416:
اصلا چیزی نیست کهههههه:1043:
این @ARI_SAN میگن حرف حق رو از بچه بشنو ببین اصلا سوسول نیست.:chatterbox::chatterbox: نیم ساعت اصلا عددی نیست کهه
شکر کنین شکر کنین

خبر بعدی از چه قراره؟
شنیدین میگن تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیز ها؟ (با این خیلی مخالفم مردم چرت و پرت زیاد میگن کیه گوش کنه) ولی در این یک مورد حق با مردمه:thumbs_down::silly::silly:
24_24_lv98.png

خب داری که میگن دیگه... اصلا کرم درون چیه؟ @Prv._.yasi تو خودت کرمی عزیزم خبر نداری:ohh::ohh::not_listening::not_worthy:
اتفاقا از اون کرم ابریشم هایی ها ولی به جای اینکه بری پیلتو بسازی گیر دادی به ملت
برو کرم کوچولو برو برو برو:1445:
ما حشره کش داریما(کرم کش هم داریم) :272: برو بیش از این ملت را اذیت نکن که در اون دنیا از یقه کرمی تو خواهم گرفت:1293:

یکی از عزیزان سوالی کرد و من بسیار بسیار فکر و تلاش کردم تا پاسخ سوال وی را بدهم:1446:
25_25_dczt.png

سوال به این شکل بود :1443: (ترنج جان من چطور می تونم نوشته هات رو بخونم؟):154:
و جواب من (خدا شاهده برای این جواب انقدر تلاش کردن... انقدر تلاش کردم که شبانه روزی داشتم خودم رو میکشتم براش):159:

پاسخ به این شرح است ( خب برو بخون) :1458:

یادتان باشد یک ناظر، در همه جا ناظر است حتی در خبرنگاری:1447:
28_28_5w9h.png

@ARI_SAN وی نوشته ( پیاما تو چت گم میشن سریع از شدت شلوغی ) شما کاملا ایراد فعل فاعلی داری
باید بنویسی:1461:
پیام ها سریع از شدت شلوغی گم میشن:505::505:

تشکر لازم نیست به هرحال وظیفم بود بهت بگم:104:

دستمال ها اماده باشه میریم به سوی صحنه عاشقانه و هندی:90:
31_31_956z.png

در عرض چند ثانیه دلش برای ترنج تنگ شد :(
دردمو به کی بگم؟:kheyli-khandidim:
چرا کسی دلش برای من تنگ نمیشه؟:103::103::102
چرا با من احساسی این کارو میکنین؟ دل جوون میشکنین چرا؟:hmmm::hmmm::hanged:
چرا عشق مردمو میدزدین:101::101:
هاها؟؟؟؟؟؟
آه خدایا آه ای زمانه:icon_cafe:
دستمال بدین خدمتم :111:

اخرین بارت باشه دلت برای ترنج تنگ میشه فهمیدی؟ @ARI_SAN این یک تهدید بسیار جدیه:icon_tfno::111::111::444:

من اصلا دلم شکست:greedy::greedy::grazy:

میرم من
با گل و شیرینی بیاین پیویم از دلم در بیارین:106::106:
وگرنه خبر نمیذارم دیگه:woman-shrugging:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • خنده
  • پوکر
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 10 users

FENRIR𓃦

رمانیکی خلاق
رمانیکی
شناسه کاربر
1066
تاریخ ثبت‌نام
2021-10-17
آخرین بازدید
موضوعات
12
راه‌حل‌ها
6
پسندها
4,131
امتیازها
178

خب آم چی باید بگم؟😐
اها خب سر تیتر خبر ها
-۱) میریم سر اصل مطلب🏃
چند وقت پیش کلاغه برام یه خبری آورد
«معلوم نیست کلاغه چی میزنه که میاد به من خبر میده😂🤦🏻‍♀️»
حالا خبره چیه؟
چند وقت پیش یکی به طور مشکوک و مرموزی اتک زده به این بنده خدا😱N.F.G@
این بنده خدا هم در کمال احترام دورا دور براش خط و نشون کشیده
گفتم خبرشو بهتون بگم اون یارو ناشناس رو پیداش کردین قایمش کنین! تحویلش ندین که تحویل دادنش با خودتونه برگشتنش با خداست 😂🤦🏻‍♀️این« نشون دادنه» اون تو بمیری قبلی نیس😂🤦🏻‍♀️

عاقا بریم خبر بعدی
قبل خبر بعد یه چی بگم👋🏻😐
میدونستین ما تو انجمن حیوون داریم؟😐😳
«شما به خودت نگیر با کاربر ها نیستم😂🤦🏻‍♀️»
چند وقت پیش جوجه ی خانومARLSON@ اومده بود دونه هاشو برداره 😳😂
گفتم این خبر پر محتوا رو به طولتون برسونم😐😂
طبق مصاحبه ای که با جوجه کردم 🤔 بهم گفت دونه هاشو یه کسی برداشته😳
خلاصه اطلاع رسانی کنید دون های این بنده خدا پیدا بشه😂

خبر بعدی😐
مال پتیه منظورمpeter@
خودتون ببینید دیگه😐
نشستم به ربات نگاه میکنم😶 ربات آه میکشد😂
داداش بیخیال بیا بزنش روباتو ولی اینجوری نگو بهش😂🤦🏻‍♀️« اینو کسی میگه که به خون ربات تشنه است...منظورم خودمم😐🔪»

دیدین؟😐خدا راه راست رو به سمت ربات کج کنه همه بگید امین😐😂

اقا این زاد ولد حیوونا به حدی زیاد شده 😐
که کاربرانی رو مشاهده کردیم 😐
که شروع کردن به کیش کردن حیوون ها😐😂😳
اصلانم منظورم ترنج خودمون نیست ها اصن عمم بود گربه رو دور میکرد😐😂 « اصن عمم نه خودم بودم به خدا فقط منو نخور🥲»
معلوم نیس چنگ زده ترنج رو گاز زده چیکارش کرده که تری میخواد خفه اش کنه
میگین نه؟
خب خودتون ببینین😐😂
tor.aj.o.o@

ههه ههه هااا هااا یوهااا هاااا هااااا
« وی دچار خنده های شیطانی شد😐💔»
اهم خب🥲 بریم خبر بعدی😎
هشدارررررررر« این خانومه زیاد خواسته منو بخوره ولی با توکل به خدا و همچنین پناه گرفتن پشت ترنج تونستم از گزندش در امان باشم😶😂»
به خدا دستت بهم بخوره جیغ میکشم😶💔👋🏻ara.pr.o.o@
همون کلاغه...این سری خانومش«همسایمون😐😂» بهم گفت که آرا با یه باکتری درگیر شده
ببینید در حد زد و خورد بوده😱😱دیگه فکرشو بکنید ترنج رفته میانجی گری کرده بینشون😱😱
همشم مقصر اسم باکتریه است😐
حالا اینو کار نداریم که آرا ژون با گفتن واژه« سم» به باکتری معصوم بیچاره بی پناه و... توهین کرد😱
تری و کجای دلم بزارم که برگشته میگه با اسمش سم بساز بره تو مخت؟😐
خواهرم حیا کن مگه اینجا کارخونه سم سازیه؟😐
«تری به خدا غلط کردم نکشی منو🥲♥️😂💃»

اینم تری

بریم خبر بعدی

ولش کنید😡 بهتون میگم ولش کنید😡😡😡😤
بزارید @Nil@85 رزومه کوفتیشو بنویسه😡
اره خب😐 از جوگیری من که بگذریم 😐 خواستم بگم این بنده خدا رو راحت بزارین رزومه داره
محتوا خبر هم این بود که
-۱) راحت بزاریدش😂
۲-)این بنده خدا رزومه داره بدانید و اگاه باشید😂

و اخرین خبر😎😱
دهخدا بهم زنگ زد😐💃😎
بعد احوال پرسی و از این حرفا بهم گف واژه جدید کشف کرده🤔
« دوست عزیز بنده چیزی نمیزنم فقط با عالم ارواح در ارتباطم😐😂»
آیا میدانستید « خشنگ» یک واژه دلپذیر است؟😐😂
سازندگان این واژه تاریخی و زیبا کسی نیستند جززززز
@naf.as.o.o
و
@Niloofar°MC⁴
من بازم میشینم به ربات نگاه میکنم شما هم نظاره گر باشید😐👋🏻

https://add.pics/images/2021/12/22/Screenshot_2021-12-22-19-43-31-
723_com.android.chrome.jpg
تا اخبار بعدی...😎👋🏻

آخرین ویرایش:
  • خنده
  • عجب
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 11 users

tor_anj.kh

مدیرکل بازنشسته
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
24
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-27
آخرین بازدید
موضوعات
331
راه‌حل‌ها
110
پسندها
30,522
امتیازها
718

طی اتفاقات سمِ گذشته، خبرنگار اخبارِ رادیو رمانیک، دستور به قرار دادن یک کاسه سم کوچک در مقابل هر رمانیکی، برای شستشوی چشمانشان داده.

به گزارش همکارم، در روز بیست و دو اذر هزار و چهار صد، شهروندی بلندمرتبه از رمانیک، طی اقدامات خیلی جسورانه، ویروسِ جهش‌یافته‌ی دهان ریزِ رمانیک را از بدن مبارک خویش، به چت باکس منتقل کرد.

طی این گزارش، انتقال ویروس تنها از طریق یک پیام بسیار ساده و روان در چت باکس بوده و وی برای اینکه رمانیکی ها شکی به او نکنند، این کار را با یک سوال اغاز کرده.

اغاز سازی این ویروس را در تصویر پیشِ رو، مشاهده میفرمایید:​

طی خبرگذاری صدا و سیما، بیمارانِ ناقل، با اسم های سوما بانو و نیل نیلوی رمانیک، شناسایی شدند و اینطور شد که همه ی مغز های رمانیکی، بعد از دیدن عکس اوله این خبر، یکصدا در مخ هایتان تکرار میکنند:

چه دلنواز اومدم

اما

با ناز اومدم

شکوفه ریز اومدم

اما

عزیز اومدم

رمانیکیِ بلند مرتبه ی رمانیک، پس از انتقال دادن همچین ویروسی با این روش به این شیکی، دهان گشود و به کارش اعتراف کرد

و علاوه بر آن، بشنوید از نیل نیلوی رمانیک که جدیدا با ساز وارد چتروم میشود.

از شنوندگان گرامی، خواشمندیم از انداختن نور در چشم نوازنده ی گرامیِ رمانیک، جداً خودداری فرمایند

لطفا وسیله ی اسباب و ذهاب خود را دم در چت باکس رمانیک، در گوشه، پارک بفرمایید تا رمانیکی ها در موقع پارک ماشین های خود، یک ساعت دنبال جای پارک نگردند.

اقا!! اونجا وسط خیابونه عزیز؛ بکش کنار ببینم! من میگم وسط خیابونه تو باز همونجا پارک میکنی؟

اهم، ببخشید!

پس از این که نوازنده ی رمانیک، با حضور مجلل خود در صحنه، با پایان دادن ساز زدنش، پایانه مجلس را اعلام نمود، سوما بانوی رمانیک، دست به درمان کادر ناقل زد.

مثل همیشه، این ربات بود که صدا زده شد تا دستیار کادر اورژانس رمانیک باشد:​

پزشکِ توانای رمانیک، دکتر ترنج که رانندگی این ماشین سفیدپوش را به عهده داشت، از تجمع رمانیکی های خبرنگار و هنرجو، بابت عکس گرفتن از این قضیه، عصبی گشته و فریادی رعد اسا زد.

به منظور ارام کردن شعله های آتشِ خانوم دکتر، نیل نیلوی رمانیک، تمام سعی و توانش را در طنز کردن صحنه میگذارد.

صدای طنین انداز ماشین سفید پوش رمانیک، در صحنه میپیچد:

بیبو بیبو بیبو بیبو​

در پاسخ طنز ساختن این واقعه ی رعد اسا، دکتر رمانیک عصبی تر شده و بلند تر فریاد میزند تا نیل نیلو تجمع نکند.

ما که از این واقعه گیج گشتیم و نفهمیدیم کی منتقل کرد و کی ساخت و کی ناقل بود و کی مریض!

اهم ببخشید!

به درخواست دکتر بانو (بانو دکتر، بانوی پزشک، پزشک اول دربار، جواهری در قصر؟) نیل نیلو که ظاهرا بیماره تجمع کننده بود، دهان خود را باز نموده و میگوید آآآآ

حالا نیاز نیست شما هم با این غلظت بخونی؛ فقط یه آآآآ بود 😂

مریض از حال رفته ی ما که موهایش فریاد و دندان هایش داد و نورون های مغزش، جیغ میزنند و میگویند:

یکی به دادم برسه واویلا :band:

یه دل داره هزار هزار تا سودا :band:

دلبر من به جای...

اهم ببخشید!

سوما بانو، ادعای خوب شدن حالش را میکند؛ معلوم نیست پزشک اول دربار را چطور پیچانده، کادو کرده و به پزشک چندم داده تا درمانش کند ولی این رسمش نبود.

بیمارِ خوب گشته، زمان تجویز میکند و اوف بر بیمارانی که شِبهِ پزشک میشوند.

خواهرم جلوی پزشک دربار تعظیم کن بابا خجالت بکش :106:​

در جهت خاطر جمعی شما از بابت شفا یافتنِ بیمار تجمع کننده، عارضم به حضورتان که نوازنده، پس از برگزاری کنسرت هایش در روز های یکشنبه و سه شنبه، به صورت سرحال و بسیار سرزنده، بی هیچ بیماریِ دهان ریزی، یکی یدونه امضا به شما خواهد داد.

لطفا پوستر یا کاغذ، دستمال، کفش، کیف، گیره، آهن آلات، پلاستیک، خریداریم!

اهم ببخشید!

لطفا وسیله ی مورد نظرتان برای درج امضا را، با خود به همراه بیاورید.

این نوازنده، در این روزها، تقریبا از ساعت 2 تا 5 صبح، در خدمت شما جغدِینِ رمانیک است.

با تشکر از حضور صمیمی و گرم شما برای نشکاندن قلبش در جهته بد یا خوب ساز زدنش :rose:

نوازنده: @Niloofar°MC⁴
پزشک دربار: @tor.anj.o.o
بیماره پزشک اول فروش: @Mabuchi__Kou

• خنده
  • لایک
  • عجب
واکنش‌ها[ی پسندها]: 7 users
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.