. . .

خبر اخبار چت باکس انجمن | اخبار ۲۴:۳۰

تالار اخبار طنز انجمن
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ARA.O.O

فرازین بازنشسته
شاعر
کاربر منتخب
کاربر طلایی
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
300
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-16
آخرین بازدید
موضوعات
519
راه‌حل‌ها
183
پسندها
35,076
امتیازها
1,008

remini20210916191341957_ub5n.jpg

سلامی کش اومده به شکل کیک خامه‌‌ای شکلاتی خدمت نگاه منجمدتون.

اینجا هستم با معرفی تاپیک جدیدی، مختص به جذاب‌‌ترین و شلوغ ترین مکان انجمن؛ چت باکس.

اینجا، خبرنگاران ما با جفت چشم‌‌های موروثی از جد عقاب اعظم، خدمت شما هستن که سوتی‌‌ها و خطاهای تایپی جذاب چت باکس رو شکار کرده، به اطلاعتون برسونن و یک وعده غذایی قهقهه، مهمونتون کنن.

با ما باشین تا پاسی از صبح!

آخرین ویرایش:
  • خنده
  • لایک
  • جذاب
واکنش‌ها[ی پسندها]: 16 users

ARA.O.O

فرازین بازنشسته
شاعر
کاربر منتخب
کاربر طلایی
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
300
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-16
آخرین بازدید
موضوعات
519
راه‌حل‌ها
183
پسندها
35,076
امتیازها
1,008

عرض سلام و صبح بخیر خدمت روی خورشید نشسته‌‌اتون.:sisi1 با ما همراه باشید جهت اشتراک میزان خیلی خیلی اندکی از اخبار طنز چت باکس دیروز و سوژه‌‌های گرانقدرمون که نخستین قربانی‌‌های ما بودند.:risunis: :roto2qtemeto::102
@Ares
@A.m...

استارت اولین خبر رو میزنیم و گاز می‌دیم به سوی اینکه آقا اجازه بدید رونمایی کنم از اعتماد به سقف مهشید (#خطر #شوخی_با_دستیار_مدیرکل) که منجر به فروریزش زیرساخت و رو ساخت تمام قسمت‌‌های چت باکس که ادمین به زحمت استوارش کرده بود، شد؛ :facepalm::sisi3:

اما در ادامه، اونچه که تمام بناساخت خود مهشید عزیز رو با خاک یکسان و پودر کرد، تنها دو واژه‌‌ی حقیر از جانب مدیر خشک و جدی ادیت بود (#خطر #شوخی_با_دایی_مدیرکل) که اتفاقا وقتی سر و کله‌‌اش هویدا میشه، همه دست به سینه می‌‌شینیم.
:monoloco:
بگذارید اسکرین شات خبر مذکور رو قرار داده، توضیحات بیشتری ارائه کنم.:singer:

مشاهده می‌‌کنید که مهشید، خودش رو اسطوره‌‌ی مهربانی می‌‌دونه=/ دیگه به من نگو که چاقوی جیبیت رو دیدم=-=
و در ادامه، امیر با تلقی کردن چنین هذیانی از سمت مهشید، به عنوان جوک برتر سال، تمام قصر رویاهای مهشید رو ویران کرد!:thumbup:

صمیمانه از سوژه شدنتون و شوخی با شما دونفر، پوزش نمیخوام.:Laie_22mini:

و خبر کوتاه بعد که باز هم مهشید سوژه‌‌ی خبر هست (عخی، اینجا هم شانس نداشتی)، خبر جذابی بوده که چشمان مرا قلب باران نمود.
:1469:
سرانجام بنده موفق به ترغیب خیلی شدید این اسطوره‌‌ی مهربانی که شتر در خواب بیند پنبه دانه، به کسب مقام خبرنگار شدم؛ اما از ترغیب تا راضی کردن،فاصله هایی ست بسیار!:DD

اسکرین شاتش رو می‌‌تونید ببینید.

و تا اینجا، شما، شاهد تنها یک هزارم از وقایع سوژه گونه‌‌ای چت باکس بودید عزیزان! از جنبه‌‌ی بالای دو سوژه‌‌ی شب گذشته‌‌مون کمال قدردانی با یک بسته آدامس خرسی رو خواهیم داشت که به زودی رونمایی میشه. منتظر قربانی شدن خودتون در سوژه‌‌های آینده باشید.
:jest-gereftan-zoori: :naughty2:

پس تا بدرودی دیگر، درود!:hello::man-kadootam:

• خنده
  • لایک
  • گل رز
واکنش‌ها[ی پسندها]: 14 users

دمیــــــورژ

رمانیکی نقره‌ای
نویسنده ویژه
نویسنده
رمانیکی‌نویس
دل‌نویس
ناظر
منتقد
گوینده
کاربر منتخب
کاربر ثابت
نام هنری
دمیورژ
مقام خاص
منتقدیار
شناسه کاربر
123
تاریخ ثبت‌نام
2020-11-05
آخرین بازدید
موضوعات
260
راه‌حل‌ها
32
پسندها
24,327
امتیازها
698

سلام سلام سلام... میدونم دلتون برای بهترین و جالب ترین و کیوت ترین خبرنگار تنگ شده بود!
بگذریم از حاشیه.
میرم سر اصل مطلب:

ما متوجه شدیم که دلیل کم پیدا بودن @هدیه زندگی چی هست. کلا کم پیداست و نمیاد و سر نمیزنه. من مشکوک شدم و ازش اعتراف گرفتم تا ببینم دلیل این کارش چیه؟ متوجه شدم ایشون مقصر نبودن اصلا! طبق گفته و اعتراف خودش، هدیه توسط موش خورده شده بود و چندروزی درون شکم موش سپری میکرد برای همین نمیتونست بیاد انجمن! البته لازم به ذکره که اصلا نگران نباشید من ژویین (گربه خودم) رو فرستادم دنبال موش تا یه درس حسابی بهش بده. توی این کره خاکی آدم تموم شده میاد این طفلی رو میخوره؟ (@هدیه زندگی )
خطر رفع شد... بریم سر خبر بعدی.

در طی سخنانی که از @Nafas.h شنیدیم ، مهشید کله زشته. (بگذارین ترجمه کنم) یعنی سرش زشته. احتمالا نفس مهشید رو تو خیابونی جایی دیده و متوجه شده.
مهشید سریع حرف رو پیچوند تا نفس لو نده که این‌‌ها ملاقات داشتن و احتمالا به نفس پول مول و سکه انجمنش رو داد تا سکوت کنه (میدونستم این‌‌ها یک کارهایی میکنن)
درهرحال اگر عکسی از مهشید پیدا کردم براتون ارسال میکنم تا به حقیقت خبر دست پیدا کنیم. (شاید این هم یکی از اخلاقات ترسناک نفسِ شاید شایعه ساخته* شاید هم مهشید واقعا سرش زشته) (آره مهشید؟) @Ares

این هم بگم که (مهشید چون زیاد پیتزا میخوره) احتمالا سرش شبیه پیتزاست... خودم کشف کردم ها

با تشکر ارمیتا (خبرنگار نوع یک)
من میرم... ولی برمیگردم دلتون تنگ نشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • لایک
  • خنده
  • گل رز
واکنش‌ها[ی پسندها]: 11 users

دمیــــــورژ

رمانیکی نقره‌ای
نویسنده ویژه
نویسنده
رمانیکی‌نویس
دل‌نویس
ناظر
منتقد
گوینده
کاربر منتخب
کاربر ثابت
نام هنری
دمیورژ
مقام خاص
منتقدیار
شناسه کاربر
123
تاریخ ثبت‌نام
2020-11-05
آخرین بازدید
موضوعات
260
راه‌حل‌ها
32
پسندها
24,327
امتیازها
698

سلام به کاربرای خوشگل! قرار نیست بگم یک دو سه امتحان میکنیم، من مهندس خوبی هستم پس میکروفن مشکلی نداره نگرارن نباشین! ذاتا دستم خالیه دارم با گلوم داد میزنم میکروفن ندارم :unsure: :cry:

حالا ولش میکروفن رو به ایشون میگم یکی برام میخره @Mohammad MZ
بریم سراغ اخبار داغع داغع سرد :/ زیادی داغم برای سلامتی خوب نیست :juggle:
بروبچ انجمن ما توی لقب گذاشتن خیلی حرفه‌ای شدن! امروزه هرکس که لقب نداشته باشه از ما نیست، اصلا رمانیکی نیست :hmmm:
همه یک لقبی داریم، ذاتا لقبای زیبا و معناداریم هستنا، به عمقش دقت کنین! مگر میشه دانشمندای ما بی معنی چیزی بگن؟:unsure::1446:
اینجا علاوه بر اینکه لقب جذاب @Jouzo رو ملاقات میکنیم اخبار دیگری هم داریم ولی صرفا بیاین تشویق کنیم سازنده لقب سوما جان را! بزن به افتخارش.

bandicam_2021-08-13_14-55-38-141_wi0p.jpg

لقب جدید امیرخان! ایشون مرد هزار چهره هستن از هر انگشتش یک لقب میریزه. استاد... پسرم... دایی... عمو... خاله... امیرخان زند... پیدای پنهان... اسمشو نبر... اسمشو بیار.... خلاصه هرچی لقب دلت خواست از امیرخان بیا بخر ببر:naughty2::mem0063:
تخفیف هم داریم ای برادران و خواهران

بشتابید بشتابید شاعر انجمن رو یافتم یافتم یافتم یافتم حالا بگین کیع؟ معلومه که نمیدونین تنها باهوش انجمن منم:ohh:
حالا زیاد به مغزتون فشار نیارین الان میگم کیع :nerd:
bandicam_2021-08-13_14-56-43-819_z1zo.jpg

bandicam_2021-08-13_14-57-02-673_xf5j.jpg

خدایی اشکم در اومد چه شعر زیبایی سرود @p8366y
ولی دقت کردین همش میگن امیر امیر امیر؟ :/ دوستان من خبرنگار خوبیم ولی تا زمانی که حسادت نکنم اون وسطا آرمیتام بنویسید با تشکر
:rolling_eyes::no_talking:
خلاصه شاعر رو رونمایی کردم رنگشو بیارین بدین
درضمن اهنگو با ریتم بخونین براش میخوام جلد ملدم درست کنم کلیپش کنم تقدیم کنم به امیرخان:tongueym::peace:

میرسیم به بخش ترسناک و وحشتناک چت باکس! چشماتون رو ببندید این اخبار برای سنین زیر 10000 سال توصیه نمی شود
:1447:اصلا هم وقتی سن رو دیدین مثل این استیکر زبون در نیارین عواقب بدی داره!

حالا بریم سراغ خبر ، بخر :/ ببر بیار

bandicam_2021-08-13_14-58-51-199_nbcz.jpg

@هدیه زندگی این بانو ملقب به مهربون ترین دختر دنیا، نگاه کنین چه تهدید هایی که نمیکنه. :/ می بینین؟ به خاطر اخبار قبلی خشمگین شد و میخواست با چاقو من رو بکشه یعنی به زور جاخالی دادما :158:
خلاصه قضیه ، میخوام بگم @هدیه زندگی با من کاری نداشته باش عزیزم اصلا تو خیلی خوبی کی گفت میخوان تلقب بدن بهت؟ اصلا هم قصد چاپلوسی ندارم
بزن دست قشنگه رو به افتخار مبروکش @هدیه زندگی
bandicam_2021-08-13_15-00-35-690_x03a.jpg

این از اون صدا زدناس‌ها. دقت بفرمایید اگر شخص مربوطه این مدلی صداتون کرد فوری برین یک جایی قایم شین، محو شین، بخار شین... دوباره تبدیل به ابر شین... ببارین و باز بخار شین :/ این است چرخه فرار از دست ایشون @Nafas.h

نوبتیم باشه نوبت خودشیفته هاست
bandicam_2021-08-13_15-02-20-344_3np3.jpg

اولی دلیل دانشمند بزرگه! ایشون فرمودند چون امیرخان مثل جن یهو ظاهر میشه اسمشو باید بذاریم (اسمشو بیار ببر بذار و.. خلاصه) (اسمشو نبر درسته)
این دانشمند با شب و روز تحقیق و تلاش و دلیلی محکم لقب گذاشتنا! کار هرکسی نیست

مورد دوم مربوط به یک بنده خدای خودشیفته است که گمان میکند گل است :505::222::111: بیاین بیشتر از این به پر و پاش نپیچیم @Jouzo باور کنین اگر تو اخبار بیشتر از این بهش گیر بدم شخصیتای ترسناکشو میندازه روم
:/ اصلا شما گلی شما بلبلی . والاه
ترسوهم خودتونین من فقط دختر خوبیم یعنی خبرنگار خوبیم:80::1461:

باید برم :/ ولی گریه نکنین اگرم گریه میکنین ظرف بگیرین زیر اشکاتون جمعش کنین پست کنین برام نیازمندش میشم بعدا
خدارو چه دیدی بلکه آبم قطع شد مورد استفاده واقع میشه :159:

بدرود

• خنده
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 16 users

سحرصادقیان

رمانیکی تلاشگر
رمانیکی
شناسه کاربر
769
تاریخ ثبت‌نام
2021-08-16
آخرین بازدید
موضوعات
8
پسندها
933
امتیازها
143

سلام عزیزانم با خبر ظهرگاهی اختصاصی چت باکس خدمتتون هستیم :waving-hand: :love:
باصدای جیغ و دست و هورای حضار:clap2::clapping-hands: بر روی سکو میرم و مدال افتخارکه نه🏆🏅🚫 :nono:ولی میکروفونم رو به دست می گیرم:singer:
یک.سه.پنج... صداخوبه؟!:115:
خب بسم الله الرحمن الرحیم شروع می کنیم:

بزارید اولِ کاری یه تشکر بکنم از ربات باکلاس و با ادبمون 😎
یعنی خدایی اینقدر ما و انجمن مون با کلاسیم که ربات هامون هم ادب دارن @Romanik Bot فدات بشم من خوشگله که اینقدر ماهی🥰😘:rolleye::elefant:
والا! مشاهده بفرمایید:👇

tu_pd5v.png
kg_swmk.png

اینم از ربات سخنگوی ما:thumbup:
خب اولین خبر ما چیزی نیست جز:
اقاجان بزار راحت بگم ما اینجا کلاسای مشاوره برای کنکور و انتخاب موسسه اموزشی هم داریم:shocked:📚
دیگه انجمنمون همه کارست! (#خطر_اعدام) :police-car-light:
یعنی ازهر انگشت انجمنون چهارپنج تا هنر میریزه درهر زمینه ای ما تخصص داریم (#خطر_ریزش_سقف) :police-car-light:خداروشکر چشم حسود کور!:smiling-face::winking-face-with-tongue:

مشاوره و انتخاب کلاس های ویژه برای #کنکوری ها📚:383:
خانم ها و اقایان دعوت میکنیم از مشاور عزیزمون @toranj kh
نظری بیفکنید:👇
tu5_1i9n.png

خب خب خب...
و اینک خبر بعدی #مسافری از هند... :flushed-face:
او کیست؟:face-with-monocle:
دراخر چه برایمان آورده ای مارکو؟!:rolling-on-the-floor-laughing:
نحوه ی آشنایی آن و ایشان... بله باهم آشنا از کار در اومدن! :sisi3:
خلاصه مسافران زمان روباهم آشنا کردیم به واسطه چت باکس (ما اینیم و این ماییم دگر!)💪

yj_qsdw.png

اوشون، ایشونو میشناخته و ایشون، اوشونو. و بالاخره پس از بغل و ب×و×س و موچ...ماچ! کرونایی فراوان با کاردک ازبغل هم جداشون کردیم.چسبیده بودن!🤪:sisi1
تبریک میگم تبریکـــ! :dance1::drums::hol-shodan-va-davidan:

@Jouzo @nfs_nm
خب حالا که تا اینجای خبر اومدی دیگه آخر راهیم و می دونم گشنتونه دم ظهری... برای جلوگیری از خورده شدن خودم! برای اینکه از گشنگی پای رادیوهاتون غش نکنین:DD
غذای انجمن رو آوردم و اینک رونمایی از آشپزخونه ی انجمن:

ueey_p3ny.png

سرآشپز افتخاری @Jouzo (یعنی خداییش نقاشیم20! برو با کلاه و پیشبندت حال کن:kheyli-khandidim::laughting:)
کاهوی خوشمزه و دوست داشتنی @toranj kh
و هویج مفید برای چشمانمان @ara.pr.o.o
تاحالا ازاین زاویه نگاه نکرده بودما!:roflym:
خب پس ناهار به صرف سالاد نذری به نمایه کاهو و هویج انجمن مراجعه بفرمایید:sandwich::hamburger:
صادقیان خبرگذاری رمانیک از آشپزخونه ی انجمن رُممم!:roto2palm::singer:
تا خبری دیگر رادیوها خاموش!

:D

• خنده
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 11 users

دمیــــــورژ

رمانیکی نقره‌ای
نویسنده ویژه
نویسنده
رمانیکی‌نویس
دل‌نویس
ناظر
منتقد
گوینده
کاربر منتخب
کاربر ثابت
نام هنری
دمیورژ
مقام خاص
منتقدیار
شناسه کاربر
123
تاریخ ثبت‌نام
2020-11-05
آخرین بازدید
موضوعات
260
راه‌حل‌ها
32
پسندها
24,327
امتیازها
698

سلام... یلام... سلوم... هلو... های :geek::geek::coffee:
همینا بسن. اخبار امروز مثل خودم عجیبه! شبیه خبر نیست... شبیه هیچی نیست
شبیه منه :/ :drum::singer:
بریم سراغ خبر
توی مدرسه اصولا معلمو ناظمو شهینو مهالو پروین و ...... خودشونو میکشتن تا دانش آموزان مسکوت بشن و حرف نزنن. ولی دهن اینام همش تکون میخورد :505: :505:
حالا من و شهین و مهالو و پروین و ..... خودمونو میکشیم تا بچه های انجمن حرف بزنن:face-with-rolling-eyes:
یعنی باید ناز بکشیم
زیرلفظی بدیم
خودکشی کنیم
تا اینا یک چیزی بگن :hol-shodan-va-davidan::hol-shodan-va-davidan::grinning-smiley-048::hanged:
انقدر که بچهه های انجمن ما ارومو با ادبن بچه های مولا شفیعی مرزا رضایی تهرانیه... خلاصه بچه اون مظلوم نبود انقد
دیگه من تمام سعیم رو کردم کلی مجاهدت به خرج دادم تا زبون فلانیو باز کنم بحرفه که نشد که بشع
تووروخدا اینو نگاه 👀👁️🤧
bandicam_2021-08-19_16-30-20-413_nxa2.jpg

چاقو بدین خبرنگار چت باکس میخواد خودشی کنع
:/

• لایک
  • خنده
واکنش‌ها[ی پسندها]: 7 users

دمیــــــورژ

رمانیکی نقره‌ای
نویسنده ویژه
نویسنده
رمانیکی‌نویس
دل‌نویس
ناظر
منتقد
گوینده
کاربر منتخب
کاربر ثابت
نام هنری
دمیورژ
مقام خاص
منتقدیار
شناسه کاربر
123
تاریخ ثبت‌نام
2020-11-05
آخرین بازدید
موضوعات
260
راه‌حل‌ها
32
پسندها
24,327
امتیازها
698

سلام بر درود شما رمانیکی های عزیز:geek::geek::lupie:
اینجا هستیم با اخباری داغ و بسیار بسیار عالی :jump:
صدای ما را میشنوید از صدا و سیمای انجمن رمانیک :jump1::jump1:
راستش باید یکم منتظر اخبار بمونین این میز من زیادی شلوغه اخبار توش گم شدن :/ :private::private::private::private:
بلاخره بریم بریم بریم... سراغ اخبار
دیگه تو انجمن ما لقب ها پیشرفت خیلی خاصی کردن. یعنی اگر گرسنه ای چیزی شدین من یکی از کاربرا رو بسته بندی میکنم میدم خدمتتون تا میل کنین
فقط خیلی گرونه اینم بگم :winking-face-with-tongue:
بالاخره باید بصرفه دیگه.
پشمک کشدار صورتی داریم، شیرموز داریم ، کاکائو داریم، پشمک قهوه ای داریم... اصلا هرچی دلت بخواد داریم بیا و ببر
درضمن من این کادوپیچشم خیلی خوشگل میکنما
img_20210830_194716_rqf.jpg

img_20210830_194821_bqp2.jpg

این خبر کمی خطرناکه لطفا ماسک های خود را درون گوش هایتان بگذارید:tongueym::tongueym::tongueym::tongueym:
از قدیم گفتن هرچه از دل آید خوش آید
اینم موند تو قدیم ندیما:1042:
الان دلا هم خطرناک شدن ولاه به خدا
یعنی با زبون بی زبونی میگن بریم یکیو اذیت کنیم
دل نیست کع رسما قلتل اژدرخانه:mem0048:
عرضم به حضورتون در این خبر خبیث ترین قلب انجمن متعلق به نرگسه که میخواد باهاش همه رو اذیت کنه @N.G
مخصوصا مهشید بی چارع رو @S O-O M
البته دستیارش امیر رو فراموش نکنید @A.m...
خلاصه از قلب و کلیه و همه چیز اینا فاصله بگیرید با تشکر صدا و سیمای ارمیتا:416:

خباثت از عکس میریزه

lمنم کاسه هامو جمع کنم برم
خداحافظ تا درود دگر که بدرود شود:studying::surprised:
img_20210831_220043_kekh.jpg

• لایک
  • خنده
واکنش‌ها[ی پسندها]: 4 users

دمیــــــورژ

رمانیکی نقره‌ای
نویسنده ویژه
نویسنده
رمانیکی‌نویس
دل‌نویس
ناظر
منتقد
گوینده
کاربر منتخب
کاربر ثابت
نام هنری
دمیورژ
مقام خاص
منتقدیار
شناسه کاربر
123
تاریخ ثبت‌نام
2020-11-05
آخرین بازدید
موضوعات
260
راه‌حل‌ها
32
پسندها
24,327
امتیازها
698

سلام سلام و هزاران سلام از جنس گلایه. بله درست شنیدی من اومدم شکلایت کنم اصلا :/ :zombie:
منتظر اخبارین؟ خبری نیست :yawning-face:اومدم پتو بالشت بدم شب آروم و خوبی سپری کنین و با آرامش بخوابین:Licking-candy::Licking-candy::106::106::106::106:
با هزارن زحمت و خون دل خوردن، سعی کردم اخبار جمع کنم، اما خب... نشد دلتون رو خوش نکنین خبری نیست :woman-running:دستمال بدم خدمتتون واسه اشک ریختن؟:woozy-face:
اخه مگه میشه؟ مگه داریم؟ کاربرا ناز می‌کنن واسه حرف زدن؟ :unamused-face:زیرلظفی چند اخوی؟:grazy::grazy::goofy:
نه اصلا خجالت نکشین شما بگین هرچقدر در توانم بود زیرلفظی میدم که تو چت حرف بزنین:unamused-face:
این خوشگل خانم هنوز 21 تا خصوصی قرار بود چک کنه بعد افتخار بده به منی که زیرپام علف سبز شده بگه (سلام..) نکشیمون بابا؟ @Dayan-H برو 21 تا خصوصیت رو چک کن منم یک آشی برات بپزم نیم وجب روغن روش:1483:
:zany-face:در دادگاه خبرنگار سو یون هیچ مجرمی نمیتونه نفس راحت بکشه... برو با همون 21 تا خصوصی... برو نبینمت... برو ازم دور شو اصلا ) :waving-hand:
خب خبری که قراره از این کار بسیار بسیار بد به گوشتون برسه(این است که)(خانم هانی عزیز چون وقت خبرنگار رو تلف کرد به مدت سی روز میره زندان):1481:
بزن به افتخارم کف قشنگه رو:199:

کلی این عکس رو بغل کردم اشک ریختم... چه خاطره ها که با 21 تا نداشتم من
دستمال بدین:weary-face:

img_20210907_173228_uvjb.jpg

ناز کردن تا به کجا؟ نه اخه ناز کردن تا به کجا؟:245:
جمعا یک ذره قرار بود حرف بزنه من اخبارمو بنویسم
دارین بهم ظلم میکنین اصلا
یکی میگه سوسک هست:1442:
یکی میگه 21 تا خصوصی:1446:
اقا بیاین تیر بزنین منو بکشین خلاص شم اصلا
:warning::warning:توجه توجه (آیا این علامت توجه هست؟ نه تعجب؟ ولش مهم نیست)
توجه توجه (هرکی پشه کش، سوسک کش، مگس کش، کلی هرچی کش دارین بیارین من چت رو از سوسک خلاص کنم تا این @پانیک 315 بانوی محترم بتونه بیاد قدم رنجه بفرمایه
منت رو سرم بذاره
یکم چت کنه:1476:
بالاخره ترس حق است! مخصوصا ترس از سوسک:1293:
و هرکس از این به بعد سوسک بریزه تو چت خودم شخصیا اخراجش می‌کنم گفتم بدونین (ولی اصلا اختیارات اخراج کردن رو ندارم):505::444::444::111::111:

img_20210907_173241_7wqj.jpg

وسط اخبار یکم تفرقه ایجاد کنیم من حرف شخصی دارم.
اقا انقدر من خبرنگار وظیفه شناس و خوبی هستم که، انقدر خوبم که... که .. کهههههه
که حتی به بدبختی افتادم تا خبر جمع کنم:hmmm::hmmm::hmmm::hmmm::censored:
وضع منو می‌بینی؟
نه خدایی می‌بینی؟:hello::hanged:
خب نبین، اشتباه کردی دیدی! من خیلیم وضعم خوبه :/:jest-gereftan-zoori::jest-gereftan-zoori:
انقدر دنبال اخبارم که حتی بینوا شدم، تنها شدم، دلم تنگم شد، (شبیه کسی شدم که پیاله تو دستشه به جای پول اخبار میخواد)اخ اخ دلم برای خودم سوخت
یکم به حالم گریه کنین:icon_cafe::icon_cafe::102
دیگه بریم سر خبر بعدی

img_20210907_173321_er0k.jpg

طی خبرهایی که به دست ما رسیده
شخصی به نام (اسمشو نمیدونم ) شخصی با نام کاربریه @Hadis ♡ اعتراف کرد که خر است. :grazy::pa-koobi-4-nafareh:
دقیقا خودشون طی شکنجه هایی که شدن؛ گفتن که (منم که عر عر) ترجمش میشه
منم خرم... بله من خرم.... اقا شکنجم نکنین من اعتراف میکنم که خرم:80::80::greedy:
احتمالا بعد از دیدن اعترافاتش توی اخبار، به نمایم حمله کنه پس به پلیس ها دستور میدم مراقب نمایم باشن تا کسی حمله نکنه بهش:106::106::1461:
و اما خبر بعدی (اعترافات رو میتونین در عکس زیر ببینین)
img_20210907_173311_hejc.jpg

من ماموریتم رو کاملا مخفیانه انجام میدم تا کسی نفهمه:day_dreaming::day_dreaming:
ولی این بشر @A.m... همه نقشه هامو نقش برآب میکنه. از قدیم گفتن
(کاربر باهوش برای یک انجمن مضر است ) بنابر این:1043:
طبق اخباری که به دستم رسیده امیرخان باید چی کار کنن؟ باهوش نباشن
افرین عزیزم دیگه باهوش نباش:rolling_eyes::rolling_eyes::roflym::roflym::roflym::roflym::roflym:
البته قبلا دوتا از بهترین جراح‌های جهان که یکیش شامل ایشون میشه @S O-O M قصد داشتن مغز امیر رو جراحی کنن تا از بیماری باهوشی خلاص بشه:1042:
ولی گویا شخصی مانع اجرای این جراحی شده اون شخص بی شخوص هم ایشون بودن @G O-O N :thumbs_down::thumbs_down::594:
و اینطور شد که نشد عملش کنن جراح ها برای همین هنوز دچار بیماریه باهوشیه
اما به زودی عمل میشه! :895:
شک نکنین!
نگرانشم نباشین
من عملش میکنم (یعنی بهترین متخصص عملش میکنه):657:

img_20210907_173210_jkfl.jpg

صلوات بفرستین تا اخبار امروز رو به پایان برسونیم
امیدوارم هرجا که هستین، در هر گوشه انجمن که هستین
من رو و خبرهام رو دوست داشته باشین:384:
و همیشه لبخند روی لب های من باشه
بلند بگین آمین :/
خدا یار و یاورم
:/ یعنی یاورتون
من و شما نداریم یاور من باشه یاور شماست:382:
:zany-face::zany-face:رفتم که رفتم اخه رفتم که رفتم

• خنده
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 13 users

سحرصادقیان

رمانیکی تلاشگر
رمانیکی
شناسه کاربر
769
تاریخ ثبت‌نام
2021-08-16
آخرین بازدید
موضوعات
8
پسندها
933
امتیازها
143

با سلام و خسته نباشید به کاربرهای خوشگل رمانیک!;):love:
از بی خبر اومدنم جاخوردید؟:lily: یهویی باهام مواجه شدین غش کردین؟! :nut::shocked::1476:

نترسین نترسین سحرم نه زامبی! :1455:آره آره والا به خودا میدونم دلتون تنگم شده منم واسه همین امروز از قفسم فرار کردم و امیدم پیشتون ولی توروخدا کمتر بچلونین له شدم!:1524::grazy:

میدونم خطر اعدامم نزدیکه چون یکم یهویی و بی مقدمه اخبار گزاشتم(البته بی خبر نه!گفتما اما چندان هماهنگ شده با وزیر اطلاعات یعنی اینجانب نبود @ara.pr.o.o ) :zipper-mouth-face:پس بی شک اگه دیدین جنازه ی من گوشه موشه های انجمن افتاده:102 بدونین قاتلم کسی غیر از ایشون نیست:111: (چه کنم خب نتم قطع بود و عقده ای شدم تا دستم به نت رسید سریع میخوام اخباری که چندین روز پیش براتون اماده کرده بودم رو بزارم و برم:crying-face::woman-running:
عرضم به حضورتون که درطی چندین جلسه اخبار پیش هرچه از جمال و جبروت و کمالات و فهم و ادب ربات انجمن کم گفتیم:upside-down-face::smiling-face-with-hearts: شما لابد اشناین ولی میخوام گوشه ای از حسنات رباتمون رو به کاربران تازخ وارد به رخ بکشانم:
chat_box_0grh.jpg

خلاصه که به واسطه ی اینجانب فضای رمانیک چندی عاشقانه تر گردیده است:hugging-face: گاهی هم شیطون میشه:

chat_fd97.jpg

با شیطنت کامل اخطار میده که یوهاها خبیث شدی:ghost2::smiling-face-with-horns:یعنی که یعنی...!:woman-zombie:
به موقعش ازخودش دفاع هم میکنه و باورکنید تا این حدش رو دیگه ندیده بودم...:woman-facepalming::woman-shrugging:
#جلسهnام ربات سخنگو
دفاع کرد ازنمایه ش:hushed-face:
چه کسی پشت پرده است؟اوکیست؟:face-with-monocle: توروخدا بیشتر از این منو نترسونین آخه ربات و حرف زدن ای شبح بیا و بگو که هستی:naughty2::hollering::hollering:؟ @Romanik Bot
(این البته از نمایه دزدیم اما مربوط به اخبار چت بود دیگه شما بزرگوارین ما خاک روی کلتون!:hmmm: چیه کف پاتون؟!:qmiedo: نمیشه یه بارم ما بالا باشیم؟) ای خِدااا!:nusenuse::nusenuse:
screenshot_20210821-191019-1_z1xm.jpg

از مبحث شیرین جن و پری و شبحه رباتمون که بگذریم:roto2rie::sconf::sconf: میرسیم به دیجی سونامی سونامی ریمیکس!:drums::eusa_dance::eusa_dance:
و اندر احوالات بیکاری بنده!:elefant:

chatbox_dav3.jpg

خلاصه که عروسی،تولدی، جشنی،ختنه سورونی:facepalm::private:...چیزی تو انجمن داشتین منو خبر کنین سه سوته بساطمو میارم درخدمتم:lupie::aaaaa:
خب اینم از اخبار وقت و بی وقت امروزمون:DD:DD
(حال روحیم چندان خوب نیست و از نتم که بی بهرمانده ام تنهااای تنهااا.:crying::straight_face:.. مرا عفو بفرمایید سرورانم انشالله دست پر برگردم):104:
یاعلی مدد!:101::383:
سعی کنی به زور بخندین اما نه در حدی که واجب التعویض التنبان شوید ها:roflym::roflym::hello::hello: ازمن بهتون وصیت...چیزه همون نصیحت!

:beaming-face-with-smiling-eyes:

• خنده
  • لایک
  • گل رز

tor_anj.kh

مدیرکل بازنشسته
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
24
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-27
آخرین بازدید
موضوعات
331
راه‌حل‌ها
110
پسندها
30,522
امتیازها
718

خبر خبر؛ آی خبر!

اهالی چت باکس رمانیک، هم اکنون خبری از مارکوپولو، ترنجِ نارنج ها، بنفشِ بنفش‌ها، قلکِ قل‌ها، مدیر کلمون، به دستمون رسیده.

این مخبر دانا و باهوش، خبری از دیار قربت برایتان آورده و دوستان! قربت را درست بخوانید، به معنای نزدیکی است فرزندانه ناخلفم.

شروع این خبر با جگره خون‌شده‌ی نگارگر جذاب و خوش‌ذوق رمانیک، مادمازل آتاناز هست.

در خبری که به دستم رسیده، این نگارگرِ بس شیطان، اعتراف کرد که در مقابل سخنان فرزند مدیر کل، ربات گلیِ چت باکس، کم آورده و جگر ایشان، خونین گشته.

این اعترافات که توسط بازرسِ اعتراف کِشه ما گرفته شده، در پنج عکس، مشاهده خواهد شد.

اهم بفرمایید مشاهده فرمایید:

این عکس خبر از جگر خونین ایشان می‌دهد که چه بسا قلبمان را آزرده ساخت و روحمان را خراشیده کرد.

به یاد جگرِ گران‌قدر ایشان، یک دقیقه سکوت حاکم می‌نماییم.

در عکس دوم، لج‌بازی‌های فرزندِ کودک‌فعالِ مدیرکل را مشاهده می‌نمایید که باز هم آتای نگارگر، با جرات خاص خودش، در مقابل مادر این کودک، آن را بازگو می‌نماید:

صبررر کنییید!

خبر به دستمان رسیده که ایشان بعد از جرات پیدا کردن در گزارش زدنِ پیامِ ادمین و موسسِ رمانیک، جرات پیدا کرده تا با دست‌های آلوده به قتلِ خویش، به دنبال دکمه‌ی گزارشِ عزیزترین جزء چت‌باکس ببرد!

قاتل، در صحنه‌ی بعدی، با لج فراوان به دنبال تکرارهای بیش‌تر می‌گردد تا مقتولِ ذکر شده را، خسته و ناتوان کند:

و این، مدیر پلیس و بازرس جذابمان هستند که ایشان را سرزنش می‌کنند.

به پاس هم‌دردی با مادرِ زجردیده، ترنج، همگی ده بار تکرار کنید:

اوف بر تو باد!

اوف بر تو باد!

اوف بر تو باد!

اوف بر تو باد!

...​

• لایک
  • خنده
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.