. . .

خبر اخبار عمومی انجمن | اخبار ۲۴:۳۰

تالار اخبار طنز انجمن
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Nilan

رمانیکی خلاق
رمانیکی
نام هنری
Nilan
شناسه کاربر
957
تاریخ ثبت‌نام
2021-09-21
آخرین بازدید
موضوعات
29
راه‌حل‌ها
1
پسندها
3,246
امتیازها
193

صلام، صلام تیام قربانی هستم خبرگذاری صدا و رمانیک...
با نام و یاد شیرخوارگان شروع می‌کنم. تی تی کاربر خانه رمانیک تونست قابلیت جدیدی کشف کنید با ما باشید.

در اوقات فراغتم که با اسب گوشه، گوشه های انجمن رو با سم های پر برکت اسب متر می‌کردیم.
در دور دست‌ها عده‌ای رمانیکی رو‌ دیدم که همچون سفره‌ای پهن شده بودن روی رمان های بقیه و اون‌ها رو دستكاری می‌کردند... به همین برکت قسم با چشم‌های خودم دیدم.
از اسب پریدم پایین که با مخ به زمین شتافتم، نگران نباشید لنگانم به زین اسب گیر کردند و در هوا ماندم.
ترنج از دور با کفش های لنگ لنگی‌اش دوید به سمتم و گفت:

ترنج: تی تی چرا لنگ در هوا موندی!؟
- نوکرتم بیارم پایین، اون‌جا چیکار می‌کنید.
با کمک تر تر اومدم پایین نیشش رو برام به نمایش گذاشت و گفت:
ترنج: در کنار تاپیک رمان‌های دیگران خیمه زدیم و داریم کلمات را جابه جا می‌کنیم و به میل خودمون تغییرش میدیم.
با ذوق گفتم: جون شادی!؟
ترنج: هستی میخ بره تو پاش راس می‌گم!
بدون توجه به تر تر دویدم سمت تاپیک رمان‌ها و با ذوق کنار خیمه نشینان نشستم. هر کسی خیمه‌ای در کنار تاپیک رمانی زده بود، با دهن باز گفتم:
- چطوری این‌کارو می‌کنید!؟
آرمیتا: قابلیت جدید رمانیک خونه‌اس ما می‌تونیم در کنار تاپیک رمان‌های دیگران خیمه بزنیم و رمان‌ها رو به میل خودمون بچینیم می‌توانیم در میان کلمات بخوابیم و به یکدیگر لگد بزنیم.
- پس نویسنده رمان چغندره!؟
هستی: نح گل قلندره😂
شادی: تی تی قابلیت جدید خونه رمانیک، قابلیت جدید تی تی کاربر رمانیک.

اینم از قابلیت جدید انجمن رمانیک برید فیض ببرید شیطونا...
قابلیت جدید اینه که شما می‌تونید رمان‌های بقیه رو ویرایش بزنید.

بدرود تا خبر مخسره بعدی شبتون پر از قابلیت های نداشته😂

آ ببخشید حواسم نبود این‌ قابلیت فقط برای ویرایستار‌ها و ناظران رمان قابل استفاده‌اس، شرمنده روی گلابیتونم. اصلاً این قابلیت مال قبل بود بخت خورزوخان تازه به چشمم اومد

آخرین ویرایش:
  • خنده
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 5 users

hana81

رمانیکی خلاق
رمانیکی
شناسه کاربر
20
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-26
آخرین بازدید
موضوعات
77
راه‌حل‌ها
5
پسندها
800
امتیازها
173

سلام 🙃
من امدم دوباره 👩‍🎓
آقا این دفعه اومدم با اضافه شدن چند تا مدال
آقا ما الان چند سالی هست پشت سر هم بلا های طبیعی یرامون نازل می گردد ☹
خب حالا این چه ربطی داشت!؟ 🧐😐
الان ربطش و می گم کمی تا اندکی صبور باشید تا بگم والا 😉
ادمین اومد دید عههه اینا که از این بلاهای طبیعی سالم ماندن خب بیام چی کار کنم؟! 😊
دوباره داستان ای چه کنم وای چه کنم...😂
هیچی بیام به بازماندگان مدال بدم 💪🏻😂
اگه گفتین مدال چی؟! 🤔
اگه گفتین!؟🤔
مدال آتش سوزی 🌋
مدال سیل 🌧🌊
مدال زلزله
یعنی یک تشکر اساسی یه جوری انگار بیمه می شیم😅
خب حالا از بحث بلاهای طبیعی خارج بشیم می ریم سراغ کسایی که تبلیغات برای انجمن انجام می دن ادمین هم برای تشکر از این دوستان مدال مبلغ رو تاسیس کرد💪🏻🥇( شایدم ایجاد کرد شما حالا مطلب رو دریافت کنید والا چی کار دارین تاسیس کرد یا ایجاد کرد😐🤨)
و خب می رسیم به مقام های بی مدال
بچه های رصد رمانیکی خوان و میکسر دیدن عهه برای سیل و زلزله و اتش سوزی و مدال هست و واسه اینا نیست اینا هم غمگین گشتن رفتن پیش مدیر هاشون باهاشون صحبت و گلایه که چرا ما مدال نداریم مدیر ها هم پیش کادر مدیر کل رفتن و شروع کردن سخن گفتن اونا هم به ادمین گفتن🙂☺
ادمین بنده خدا هم دل رحم به این گروه ها هم مدال داد 😉😊😁
خلاصه که من برفتم 🏃🏻‍♀️
بای بای 👋🏻👋🏻

آخرین ویرایش:
  • خنده
  • پوکر
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 3 users

seon-ho

رفیق رمانیکی
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
154
تاریخ ثبت‌نام
2020-11-14
آخرین بازدید
موضوعات
726
راه‌حل‌ها
18
پسندها
4,359
امتیازها
407

سلامی به گرمی آفتاب پرست :frog:به تمااامی دوستان و همراهان اخبار صبحانگاهی. من اومدم با سیلی از اخبار! بدون اتلاف وقت میریم که داشته باشیم کولاک دیلی مارکت...عه نه چیزه ببخشید کولاکی از اخبار رمانیک روو...پس به قول یکی از داعاش های یوتویوبر گلمون...لتس گووو...!

اخبارمون رو با یه خبر خوش شروع می کنیم. تبریییککک به @naf.as.o.o @Nil@85 این دو عزیز به دلیل گرفتن مقاام جدید!حالا مقام مهم نیست رنگای جذابشونو ببینییینن! نمیگین منم دلم میخواد؟؟؟ الان کی جواب گوعه؟!

دومین خبری که امروز براتون اوردم درباره تیم خبرنگارییه! بلاخره پس از چانه زنی های فراوان بانو مائده رنگ خبرنگاری رو از صورتی جیغ به بادمجانی کثیف تغیر داد! و خود سرکار خانم مائده سریییع رنگش رو به خبرنگار تغیر داد! تبریییک بزن کف قشنگه رووو:clapping-hands::grinning-face-with-smiling-eyes:@Maedeh

خبر سوم خیلی مظلومه! :pleading-face:بلاخره تالار تدوین استقلال یافت! بعله حق به حق دار رسید و بچم، تدیونه قشنگم از مادرش جدا شد!:relieved-face::loudly-crying-face:

راستییی یه خبر خیلیی مشکوکانه! این بات رمانیک باید جزو ذخایر ملی...عه نه ببخشید!...به عجایب هشت گانه جهان اظافه بشه! می پرسین چرا؟! نه تازه می پرسین چرا؟! این عکس رو ببینین! ماشالا صدر جدوله پولدارای رمانیکه! اهم اهم! از گوشه صحنه اشاره می کنن که روز به روز خواستگار های بات عزیزمون هم مثل کرونا رو به افزایشه! @Romanik Bot

خبب به آخرین خبری که به دستم رسیده توجه کنید! این مقام خوش رنگمون رو هم یه نگاه بندازین حیوونی داره خاک می خوره! خاانم های نویسنده ببینید چه رنگ خوبیهه! دوست ندارین داشته باشینشن؟ اصلا جاش بین مقاماتون خالیه!:crying-face:

خیله خب از پشت صحنه اشاره می کنن زیادی فک زدم و خبرهای بقیه رو خوردم! اصلا نوش جانممم! تا درودی بعد بدرود!:cowboy-hat-face:

آیسا_اچ خبرگذاری صدا و سیما-رمانیک

• جذاب
  • گل رز
  • خنده
واکنش‌ها[ی پسندها]: 5 users

Like crazy<3

مدیر رصد
پرسنل مدیریت
مقام‌دار آزمایشی
مدیر
رصد کننده
کاربر منتخب
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
مدیر کتابدونی
- رصد
شناسه کاربر
1249
تاریخ ثبت‌نام
2021-11-25
آخرین بازدید
موضوعات
448
راه‌حل‌ها
21
پسندها
20,685
امتیازها
613

سلام و درود به هم کاربریای رمانیکی عزیز خودم!🌸
عه نشناختین؟!
معرفی می کنم خبرنگار جدید و پر ذوقتون با ستون رنگی رنگی اش
💛💜💛💜💛💜💛💜💛💜

با خبرهای ترسناکمون شروع می کنیم.
(#+12):prohibited:خب خب خب!
بله دوستان پشت صحنه میگن که مزه نپرون ادامه بده!😶
خب آقا پستچی ها هم پستچی های قدیم(حالا فکر نکنین پنجاه شصت سالمه ها!)
قبلاً میومدن یه نامه خشک و خالی میدادن و می رفتن، الان میان میگن
سلام عزیزم یه خون آشام بدم خدمتتون؟!

خیلی همه چیز پیشرفت کرده خدایی قبول دارین این همه پیشرفتو؟!👿
حالا به جز پستچی و خون آشام های عزیز جن های عزیز هم خیلی پیشرفت کردن!
قشنگ اسمشونو سر زبونا انداختنو هرجا رو نگاه کنی یه اسمی از جن و پری و شیطان و خلاصه..می بینی!

بله مثل اینکه یه مشکل فنی تو پشت صحنه پیش اومده و دیدن ادامه عکس ها ممکن نیست.
(اینم از عوامل ستون ما!)
آقا کاش به جای این👇🏻

یه تاپیک می زدیم با عنوان {پیدا کردن معنای نام های کاربری}
ما موندیم دیگه، چقدر امروزه کاربران گرامی در پیدا کردن نام خبره شدن! قبول دارین؟!

خب من برم درخواست بدم!
تا درودی دیگر به درود!💙🖐🏻
پایان🤗

• خنده
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 7 users

دمیــــــورژ

رمانیکی نقره‌ای
نویسنده ویژه
نویسنده
رمانیکی‌نویس
دل‌نویس
ناظر
منتقد
گوینده
کاربر منتخب
کاربر ثابت
نام هنری
دمیورژ
مقام خاص
منتقدیار
شناسه کاربر
123
تاریخ ثبت‌نام
2020-11-05
آخرین بازدید
موضوعات
260
راه‌حل‌ها
32
پسندها
24,322
امتیازها
698

سلام ای رفقا! می‌دونم تعجب کردین خودمم برام سواله تو مریخ چی کار دارم. (مثلا اخبار عمومی در مریخه منم اومدم فضا):sun_smiley::tiburon::taptap:
از چرت و پرت گویی که بگذریم به اخبار می‌رسیم. :thumbup::stick:
مدیرهای جدیدی که وارد شدن همشون اسمشون مدیره:bash::brush::couch::coti:(به نام خدا مدیر هستم):clapclap:. یاد آقای مدیری افتادم تو دور همی. بله خلاصه اسم همه آنها مدیری است و گویا از یک خانواده هستند فقط پیشوند و پسوند اندکی فرق دارد:elboinas::airplane:

جالب‌ترینشون @مدیر مخبر هست. مخبر من رو یاد مخترع، ادیسون و یک همچین چیزهایی می‌ندازه. تا قبل از دیدن مخبر، اصلا نمی‌دونستم جمع خبرنگار این میشه. :crying-face::face-screaming-in-fear:خودت کم سوادی

خلاصه از همین الان به خاندان مدیران خسته نباشید میگم و تبریک عرض می‌نمایم. خواستم با گل و شیرنی بیام خدمتتون دیدم تو جیبم فقط پشه هست.:face-with-head-bandage::eyes:

از جمله اخبار دیگر درباره حال و هوایی خبرنگاران است. بله دوستان عزیز عرض میکردم که
خبرنگارها داشتن به دلیل ترس از مردود شدن در امتحان تنوع، ع×ر×ق می‌ریختن. اول فکر کردم ع×ر×ق شرمه ولی وقتی خودمم درچارش شدم، فهمیدم ع×ر×ق وحشت از قبول نشدنه.:face-with-tears-of-joy::nerd-face:

امروز همه اخبار متفاوت دادیم تا خودمون رو محک بزنیم از همین الان به تمامی خبرنگاران خسته نباشید میگم مخصوصا @پیتر عزیز که خیلی زحمت کشید:partying-face::relieved-face::raising-hands:

ما همچون خبرنگارانی هستیم که ورق امتحان را خالی داده و خندان از جلسه امتحان بیرون می‌زنیم (انتظار گریه داشتی؟ خبرنگار طنز نویس باید همش بخنده):zany-face::yawning-face:

اخبار دیگه اجرای مسابقات جدید هست. با تموم شدن امتحان بچه‌ها تصمیم بر این شد که مسابقه بذاریم تا قلم‌های تنبل و خوابیده دوباره فعال بشن. :women-with-bunny-ears::women-with-bunny-ears::winking-face-with-tongue:
و جالب اینه، فانتزی نویس‌هایی که دراز کشیده بودن رو مبل و داشتن پسته می‌خوردن(پسته گرون شده؟ نمی‌دونم حالا هرچی) تصمیم نداشتن بیان به مسابقه:woozy-face::writing-hand:
ولی چنان متن تبلیغی نوشته شد که من دلم خواست برم الان مسابقه بدم:80::80::Licking-candy::505:ولی به دلم گفتم نخوا

فانتزی نویسای رمانیک کجان؟

شنیدم خیلی ماهرین توی فانتزی نوشتن؛ درسته؟

بیا نشونم بده ببینم چی توی چنته داری!

بپر اینجا و مهارتت رو نشونمون بده!

منم این تبلیع رو فرستادم که کسانی که ندیدن الان ببینن برن اعلام آمادگی کنن:hol-shodan-va-davidan::hol-shodan-va-davidan::104::Licking-candy:

و یک خبر بزرگ. شخصی تصمیم داشته برق انجمن به فنا بده و نتونیم هیچی ببینیم! یعنی رسما می‌خواست همه رو از کار بیکار کنه. ولی نتونسته:img-zaboonak::jaroo-barghi::1446:
سخنی از مجرم

حیففف حیففف که من سیستم ندارم در حال حاظر....مگرنه چراغ سومو جوری روشن می‌کردم که کل نوسانات برق انجمن به فنا بره😁😂
@AYSA_H

بی شک من مجرم رو کشتم پس جای نگرانی نیست. اگرم در انجمن می‌بینینش، بدونین روحشه خودش مرده:1458:

از جمله اشخاص تازه وارد که بن بشدند. @Sia @mmmobi @طلعت بانو درباره اینکه اولین مورد چرا بن شد فکر کنم چون تعداد (م) در نام کاربری زیاد بود. میگن منم منم نکن آخرش این میشه اما بچه با ادبی بود:1447:
موارد بعدی را نمی‌گویم چرا بن شدن تو کف بمونین
همش قرار نیست من بگم که برین خودتون کشف کنین:1446:

کاربران رنگارنگ انجمن @آلباتروس
~Romaysa_paX~@ به شکل عجیبی کمرنگ شدن و من فکر می‌کنم کار اجنه و ارواح تاپیک‌های ترسناک انجمن باشه:143:
شایدم من چون حسودم و طاقت دیدن زیباتر از خودم را ندارم، آنها را در بخش ترسناک انجمن زندانی کردم:159:

یکی از کاربران که تغییر نام کاربری داده و نامش یک جوری شد من حس کردم چلو کبابه. بد خوندم ولی به روم نیارین.

@Chloeシ︎ ولی خب یکم شبیه چلو هست دیگه. کباب رو هم اگر گرسنه باشین خودتون اضافه می‌کنین:1481::1479:​

ببینم دیگه به کی گیر ندادم. بذار به بقیه هم گیر بدم بعد برم
بذار به ادمین هم گیر بدم
نمایه ادمین هرکس یک چیز می‌نویسه ادمینم فکر کنم تو خواب زمستانیه جواب نمیده(در اصل بچه سربازیه خب ولی دوست دارم گیر بدم به ملت):hee_hee::hee_hee::laughting::laughting:(شوخی با ادمین خطر مرگ به دنبال دارد):1445: خواستم بگم بیاین حرفاتونو تو نمایه من بزنین بازدیدم بره بالا ادمین نمایش آتیشیه یک وقت می‌سوزینا

مجرمی که خودش ، میاد و خودش رو لو میده. @N.F.G منم مجرمم، ولی به جرم اعتراف نمی‌کنم که. بعدشم نمی‌خندم که

برای افراد با رنج سنی زیر 18 یا 16 فکر میکنم ممنوعه و این یه قانونه و الان من یه مجرمم خخـخخ

وی پس از این اعتراف‌نامه غیب شد = . =

در آخر یک تشکر بکنیم از معاون عزیز بابت متن زیبای خسته نباشیدی که توی نمایه‌ها ارسال کرد و دل همه رو شاد کرد @Niloofar°MC⁴ :625::516:

اصلا خبر ندارم اخبارم عمومی بود یا چی :/ همه چیو زدم به هم آش پختم

خدانگهدار تا دیداری بعد
بدرود

• خنده
  • شیطانی
  • عجب
واکنش‌ها[ی پسندها]: 10 users

H A D I S

مدیرتالارسرگرمی
مقام‌دار آزمایشی
مدیر
نام هنری
:|
مدیر
تالار‌سرگرمی
شناسه کاربر
846
تاریخ ثبت‌نام
2021-08-30
موضوعات
564
راه‌حل‌ها
4
پسندها
6,125
امتیازها
368

به نام خدا سلام هم وطنان گرامی:goshnamme:
اینجانب حدیث با اخباری دست اول خدمت شمام:yesssss:
اولین خبر مربوط به ادمین گلمون @Mohammad MZ هست که همه میدونن چقدر به فکر همه ی ما بید و به خصوص چقدر به فکر آبروی انجمنه:ihi-ihi:و همونطور ک میدونید امثال من و شما در بردن ابرو مهارت عجیبی داریم:jaroo-keshi:حالا ادمین گلمون اقدامات بسیار بسیار جذابی برای پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی انجام داده که چند نمونه از اون رو باهم میبینیم
:sharare:

تصویر اول؛ خب این خیلی جذابه میدونین چرا؟ چون یه وقت ی بنده خدایی مثل ما خدای سوتی دادنه بعد باز مثل ما در دید عموم سوتی میده همیشه:aaam: خب این آیتم برای همون خدای سوتیه و گویا ادمین هم این موضوع رو به خوبی درک کرده :manikor-pedikor-konam:

تصویر دوم: این ایتم برای کی گذاشته شده؟ برای اون بنده های خدایی که به بیماری منحوس آلزایمر مبتلا میباشند:bigi-mano:که البته این ایتم عوارضی مانند گشادی را به همراه دارد:licking-candy:

تصویر سوم: این ایتم خیلی به کار ادم میاد من خودم عاشقشم:dish-diri-din: شمام فک کنم بارها به افرادی بر خوردید که خیلی رو مخن؟:/این دقیقا اینجا استفاده میشه
میان خصوصی پیام میدن شمام میبینین خیلی شیک جواب نمیدین بعد طرف فکر میکنه ندیدین هنوز و به همین سادگی از سر بازش میکنین :sisi2:(کلاس های شرارت در دوازده جلسه بخاطر شرایط اقتصادی در ده جلسه و باهمون کیفیت ارائه میشه به پیوی مراجعه نمایید)

و اما تصویر چهارم؛ این قابلیت خیلی کراشه:/البته نه برای فرد خسیسی چون من=| گرونیه دیگه چ کنم:nusenuse:

و در اخر این خبر تشکر میکنم از ادمین عزیز بابت اینکه اینقدر آبروی ما براشون مهمه:bubble:

خبر دیگه مربوط به ارشد صورتیه جوگیرمونه که بعد از اینکه دوستان زیادی همچون این دوستان:

به نمایه اش رفتند و از جذاب شدن وی به او اعتماد به نفس بالایی دادند وی را هم جو گرفت و به رمانیکی جذاب انجمن تغییر پیدا کرد ملاحظه کنین؛

اینجاست که میگویند ادم را برق بگیره جو نگیره=|

و اما در این میان مدیرکل عزیزمان بیکار نماند و
خود را به رنگی منحصر به فرد دراورد

مدیونین فک کنین از حسادت دارم منفجر میشم:189:

بسه دیگه خیلی اطلاعات عمومی همتون رفت بالا:tati-tati:
تا اخباری دیگر شمارا به سوسک های خونتون میسپارم
:shololo-invar:
خدافظ همگی:butterfly:

@Bibilophilia
@N O.o R
@black fox
@black storm
@هدیه زندگی
@Endzoned
@A.m...
@M O-O S
@N.Ghalavand
@ansel
@Mohammad MZ
@Nafas-H
@tish☆tar
@seon-ho
@PishOoO
@ملکه سایه ها
@mahi1390
@Dayan-H
@آلباتروس
@Nil@85
@*Skilled writer*

آخرین ویرایش:
  • خنده
  • گل رز
واکنش‌ها[ی پسندها]: 7 users

خآنومِاَلف؛

بخشدار المپیاد
پرسنل مدیریت
مقام‌دار آزمایشی
بخشدار
تیم تبلیغات
ناظر
طراح
گوینده
نام هنری
ماه بالای دریاچه
آزمایشی
بخشدارالمپیاد+خبرنگار+گوینده+ادیتور
شناسه کاربر
4240
تاریخ ثبت‌نام
2023-02-13
آخرین بازدید
موضوعات
92
راه‌حل‌ها
2
پسندها
3,455
امتیازها
238

یک دو. یک دو....(علامت مخصوص منه👀😅😁😁)

سلااااااامممممم. من اومدمممم؛ خوش اومدممم. یکی اون رو بگیرهههه، غش کرد😅😂👀

عه حالش خوب شد. خب خداروشکر خطر رفع شده.

(با اخبار چی‌چی در خدمتشون هستی تو؟) مغزجان خودمم نمی‌دوتم (نمی‌دونم.. امااانننن از این غلط املاییای من😂😅) با اخبار چی در خدمتشون هستم. 🤦‍♀️

(پس چرا داری خبر می‌نویسی؟🤨🤔🤔) اهم چون که ماعده @Maedeh تفنگ گذاشت پشت گردنم كه یا خبر می‌نویسی تا شب برام ارسال میکنی و یا می‌کشمت؛ من هم که دل رحمممم؛ دلم نیومد بدون رها بکنمتون و شروع به خبر نویسی کردم.

یک سوال از شما دارم. آیا شما دوست دارید از خنده دل و روده‌هایتان در دهانتان بیاید؟ پس سری به دادگاه رمانیک بزنید.
ما چند نمونه برای شما در اینجا خواهیم آورد(عررر چه ادبی حرف زدم.. اون چیزی که فکر میکنی خودتی)
screenshot_۲۰۲۳۰۸۳۰-۲۰۲۹۵۲_chrome_e96c_ywg.jpg

@peter sunderly<3 پیترپن مگهه حس و حال آدم دست خودشههه؟ جییییییییییییییییییییییییییییییییییییخ
ولم کنییید بدارید کله خودمو بکوبونم به این دیوارررر! :ih-moldaam:
ولم کنییید میخوام برم روی سقف نداشته انجمن، خودمو پرت کنم پایین بی‌رها بشیییید.
screenshot_۲۰۲۳۰۸۳۰-۲۰۳۰۰۱_chrome_u4bt_gfuo.jpg

به به!
شادی عزیزم @هاویر چه خوب و عاقلانه و حکیمانه جواب می‌دهدددد.
screenshot_۲۰۲۳۰۸۳۰-۲۰۳۰۱۰_chrome_jc4e_joca.jpg

شدت خبیثی ایشون رو متوجه شدید؟
انگشتت درد میگیری صد تا گپ بزنی، نگرانتم بچه.
screenshot_۲۰۲۳۰۸۳۰-۲۰۳۰۱۸_chrome_lgd5_v3zx.jpg

و مینایی که درخواست رحم دارد. @CANDY
پیترپن رحم کن بهشوننن. ببین مینا چجوری پشت من قایم شده!!!
screenshot_۲۰۲۳۰۸۳۰-۲۰۳۳۰۴_chrome_e7i9_9egb.jpg

@Del_aram0945 به نظرم همه چیزت رو وردار برو.. تو تا حالا نشنیدی میگن شوخی با ادمین خطر بن داره؟ خداشاهده خودم یبار شوخی کردم نزدیک بود از ترس بن شدن سکته کنم. اصلا قلب من برای همین درد میکنه. باید پول دکترم رو از ادمین بگیرم. @Mohammad MZ ادمین فکری به حال این سقف ریخته شدی انجمن نکردی؟ پس فردا پاییزه بارون میاد. یه ملاتی چیزی بیار بزن به این سقف(#خطر_بن_شدن) حالا میدونم همچین خطرم نیست ولی خب باید احتیاط کرد.
screenshot_۲۰۲۳۰۸۳۰-۲۰۳۳۲۷_chrome_0f6x_umek.jpg

ایا می‌دانستید تگ کردن و گوش نکردن به حرف صاحب اکانت، از گناهاان کبیره و سبب بن شدن شما می‌شود؟ @Del_aram0945
screenshot_۲۰۲۳۰۸۳۰-۲۰۳۶۴۹_chrome_lkxh_k8wv.jpg

دل آرام این بازی کثیف رو تموم کن وگرنه مساوی میشه با بن شدن خودتتت.
@Del_aram0945
ادمین در زندان تشریف داره گلم، خبر نداری؟
همه‌ی مدیران رمانیک به‌جز مدیر پلیس @ARATO در زندان تشریف دارن. تلاش بیهوده نکن.
هعی زندان چه خوبه.
من برم ادامه دلنوشته‌م رو روی دیوار بنویسم و این لباس راه راهای زندان رو که صد سایز ازم بزرگتره رو هم، بپوشم.

شو خوش.

بای بای.

یادتون نره بیاید ملاقاتم.

(پشت صحنه، بعد از خبر)

یا خدا. @Maedeh مدیر چرا اینجوری نگام میکنی؟ یا ابولفصلللل. اون تفنگ چیه دستت. جییییییییییییییییییییییییییییییییییییخ
جییییییییییییییییییییییییییییییییییییخ
جییییییییییییییییییییییییییییییییییییخ
من قول داده بودم جیغ نزنم، مجبورم میکنیید.
ای دااااد، ای هواااااار، کمکککککـ.
تق
تق
شپلق
شتلق
(هم اکنون_رها در بیمارستان با یک دست شکسته و یک تیر در پهلو و چاقویی که در شکمش فرو رفته)

@Nil@85 نیلا من شکایت دارم، این مدیر مخبر خیلی ب...(چاقو کنار پهلومه یا خداا🤐😬😬😬) چیزه... یعنی خیلی خوبه. 😕مرسی.🙁

بای بای.

• خنده
واکنش‌ها[ی پسندها]: 2 users
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.