. . .

خبر اخبار عمومی انجمن | اخبار ۲۴:۳۰

تالار اخبار طنز انجمن
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ARA.O.O

فرازین بازنشسته
شاعر
کاربر منتخب
کاربر طلایی
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
300
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-16
آخرین بازدید
موضوعات
519
راه‌حل‌ها
183
پسندها
35,076
امتیازها
1,008

remini20210916183540989_rx5f.jpg

سلام سلام خدمت شنوندگان اخبار ۲۴ و ۳۰ انجمن. زیرلفظی‌‌ها رو بی‌‌زحمت رو کنید که خبرم رو ابلاغ کنم.

بله، از این قسمت شما عزیزان طنز دوست، می‌‌تونید عمومی‌‌ترین سرویس بهداشتی... نه شرمنده م بنده از حضور سردتون=-= اشتباه لپی بود! عمومی ترین اخبار انجمن رو، دنبال کنید.

هستیم با شما، تا پاسی از صبح!

آخرین ویرایش:
  • لایک
  • خنده
  • گل رز
واکنش‌ها[ی پسندها]: 13 users

Alex

رمانیکی کهکشانی
محروم
شناسه کاربر
498
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-28
آخرین بازدید
موضوعات
291
راه‌حل‌ها
61
پسندها
13,943
امتیازها
1,409

سلامی به گرمی نور لامپ خونتون.

متاسفانه بلندگوی مسجد خراب شده و مجبورید خبر ما رو بینید.

توجه کردید که یه نفر توی انجمن علاقه‌ی خاصی به اشکال کج داره؟
اگه حدس بزنید کیه بهتون ۱۰ تا سکه جایزه میدم جمع کنید برید کانادا

آفرین به آفتابه‌ها و مهتاب ندیده‌های انجمن
درسته!
ادمین یا ممد انجمن(با عرض پوزش از محمد آقا) رو قراره سوژه کنم.
ایشون👇:risunis:
@Mohammad MZ

این آقا محمد (با ادبم دیگه چه کنم؟) علاقه‌ی زیاد خاصی به اشکال کج داره مشاهده کنید.
دقت کنید که گفتم کج (از کجا معلوم سقف خونشون کج نباشه و عادت داره به کج دیدن همه چی)

بریم سراغ خبر بعدی که بازم سوژش عاقا محمده🤣🤣🤣
بلاخره بعد از چندین روز و چندین ساعت و چندین ثانیه، آقا محمد تصمیم گرفت به اندازه‌ی سنش فعالیت کنه.

و من به این نتیجه رسیدم که آقا محمد تا سال آینده که ۲۴ سالش بشه ارسالیاش از ۲۳ ارسالی بیشتر نمیشه.

یه نکته‌ی خیلی پر باد و طوفانی رو میخواستم بگم:
بیا و برو مسابقه رو چک کن🤣😐

شبتون پر ملخ و حشره.

تا خبرای بعدی امیدوارم ملخا نخورنتون.

آخرین ویرایش:
  • خنده
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 10 users

ARA.O.O

فرازین بازنشسته
شاعر
کاربر منتخب
کاربر طلایی
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
300
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-16
آخرین بازدید
موضوعات
519
راه‌حل‌ها
183
پسندها
35,076
امتیازها
1,008

خوب عرض سلام و خسته باشید سردی دارم خدمت کاربران عزیزی که چیپس به دست به آگهی بازرگانی خیره و منتظر پخش اخبار بودن.:80:

بی‌‌‌فوت وقت بریم سراغ اخبار داغ این هفته.

:hol-shodan-va-davidan:

جونم براتون بگه که از لاکچری‌‌ترین و ذوق زده کننده‌‌ترین خبرهای این هفته میشه اشاره کرد به گسترش عملیات‌‌هایی که منجر به دریافت سکه خواهند شد. :aplastao: طبق گفته‌‌ی ادمین عزیز آقا محمد خان قاجار @Mohammad MZ (#خطر_بن_شدن #شوخی_با_ادمین) :505: که عکس بیانیه‌‌ی ایشون رو پیوست و ضمیمه‌‌ی خبر خواهم کرد، دیروز خبرش رو منفجر کرد. زین پس با ارسال پست در تاپیک‌‌های ادبیات و تایپ رمان (آثار نویسنده‌‌ها)، سکه به فرد ارسال کننده تعلق خواهد گرفت. 😎 این خبر داغ که به تنور پس کله‌‌ی خیلی‌‌های پول دوست و عشق جیرینگ سکه، همچون من، چسبید، باعث حرکت موجی شدیدی شد. از قبیل خودم، بعد از یک ماه تنبلی مفرط، با رسیدن بوی پول به مشامم، دست به کار شده و تعداد زیادی پارت ارسال کردم0-0 مشخصا این اقدام طوفانی، جهت ترغیب بیشتر کاربران به پارت گذاری بوده=-=
:aaaaa: :dancer2: :naughty2:

خبر بعدی که قصد دارم براتون رو دایره بریزمش، خبریه که یه خرده سرد شده و زمان زیادی از اجرایی شدنش میگذره، اما از قدیم گفتن پیتزا سردش خوشمزه تره. :hambre: کی گفته رو نمی‌‌دونم=/ ولی میتونه به عنوان ضرب المثل استفاده بشه.:kheyli-khandidim::111:

مطمئنم همه‌‌ی شما چشم قشنگ‌‌ها، اون بنرهای خوشگلِ بالا و پایین فهرست آخرین ارسال‌‌ها رو دیدن. خوب، از اقدام‌‌های خفن و دلبرانه‌‌ی دیگه‌‌ی ادمین، میشه اشاره کرد به همین تغییر جذاب که جهت جلب توجه کاربران، از بنرهای معرفی آثار استفاده شده. حالا می‌‌دونم که می‌‌دونین هیچکدوم این دوتا بنر باهم سازگاری ندارن و تو ذوق میخورن، کلا به هم نمیان ولی شما بزنین دست قشنگه رو!:applaudit:

و این از آخرین اخبار جالب توجه، امیدوارم مورد عنایت انگشتان مبارکتون جهت لایک قرار گرفته باشه، تا بدرودی دیگر، درود!:sisi1 :smiley_1140:

• لایک
  • خنده
واکنش‌ها[ی پسندها]: 12 users

Alex

رمانیکی کهکشانی
محروم
شناسه کاربر
498
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-28
آخرین بازدید
موضوعات
291
راه‌حل‌ها
61
پسندها
13,943
امتیازها
1,409

و سلام از بزرگان است.
اصلا حسش نیست بپرم اینور و اونور دنبال خبر!
حالا که دارم تایپ میکنم چاره‌ایی نیست؛ ولی اگه آخرش یکم به انگشتتون زحمت بدید و واکنش خنده بزنید دفعه بعد با حوصله یه خبر پر از توپ قلقلی براتون میارم، از من گفتن بود خوندید ولی خنده نزدید دفعه بعدی خودتونو سوژه میکنم😅😜😜😜😅

پیش به سوی خبر اول که توی این هوای گرم خیلی میچسبه
بذارید اول شات بفرستم بعدش توضیحاتش رو خدمت گوشای زشتتون میدم.

بذارید بگم که چرا آقا محمد این قابلیت مخفی کن رو درستیده (@Mohammad MZ )
اخیرأ به گوشم خورده که چندین دزد در روستای رمانیک دیده شدن
برای همین کدخدای رمانیک تصمیم گرفت با این دزدها سفت و سخت مقابله کنه و گوسفندهاش (کاربرا) رو از دست این گرگای پلید نجات بده!
خلاصه، یه روز طی اتفاقاتی تصمیم بر این گرفت که برای همه‌ی گوسفندا این قابلیتو مضدوف کنه.
حالا گوسفندا راحت میتونن برن توی علف زار و از اونور علف زارو مخفی کنن تا از دست دزدا در امان باشن
راستی! یکی از این گوسفندای باهوش (بنده) این قابلیت خیلی خیلی زیبا نه زشت رو کشفید پس به افتخارش یه لگد بزنید😎

راستی دزدایی که دارید این خبرو میخونید دیگه دور و بر گوسفندا نبینمتونا وگرنه تیکه بزرگتون میشه "دزد"

و حالا برویم به سوی خبر دوم یا اولین خبر از آخرین خبر
سوژه‌های خبر: @آموزگار رمانیک و...
هدف دوم از این خبر: تبلیغ برای نمایه این بنده @Dayan-H خدا برید سر بهش بزنید خب خطر نداره که (نظر منو میخواید طرف نمایشم نرید الان مثل شیر خارجیه! چند روزه نرفتید نمایش الان برید پودر شربت میشید.)

معلوم نیست اینجا خطرناکه یا امن و امانه!
حالا اگه دوتاش بود رنگشو سبز میذاشتی و مینوشتی خطر (با آموزگارم)

این نیز بگذرد
گذشتید؟ خداروشکر
کسانی که جا موندن همونجا وایستید بر میگردیم نه نه خسته میشید بشینید! عاقا هر جور میلتونه چرا حمله ور میشید.

خب داشتم میگفتم کدوم قسمت بودیم؟

آره دیگه فکر کنم (مطمئنم) این آموزگار
میپرسید کدوم؟ ایشون👈 @آموزگار رمانیک
میخواسته این قابلیت خفن (به قول نیمدا) و نه بسیار زشت و امتحان کنه اومده نمایه ژزاب انجمن 😅😅😅
خلاصه دیگه حس تایپ نیست (حس تایپم تو گِل گیر کرد)

خب تا فوران‌های بیشتر این خبرنگار بدرودی نزدیک😅

• خنده
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 8 users

Alex

رمانیکی کهکشانی
محروم
شناسه کاربر
498
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-28
آخرین بازدید
موضوعات
291
راه‌حل‌ها
61
پسندها
13,943
امتیازها
1,409

سلام سلام
با داغ ترین خبرِ سرخ شده به همراه سس همراه باشید😝😁
خب خب سوژه رو که میشناسید؟ سوژه 👈 @Mohammad MZ

برویم به سراغ درآوردن خبر سرخ شده از آفتابه! نه نه ماهیتابه!!!

خب خب قابلیت جدید کشف شده توسط بنده که کاشف قابلیت نام دارم باعث شد تا این خبر سرخ شدهِ خوشمزه رو کفش بنمایم.

خب خب اول از همه این شات رو نگا کنید (سس هم داره ها اون قرمزه)
شات پلیز ای شات بیا
img_20210913_134825_486_wfle.jpg

خب اونجایی که من سس ریختم نوشته شده محسول😶
اگه معنی خاصی میده پی وی بگید😐😹
خب حالا این شات دوم رو با چشمای لبریز از حرص و چشم غره‌هایی که دارین از پشت گوشی بهم میدین ببینید
شااتت
img_20210913_134817_153_jc1t.jpg

خب دقت کنید! دقت کردید یا چشمتون به سس بنده بود؟؟؟
خوبه حالا شد میبینید که نوشته شده محصول😶

دقت کردید این روزا غلط املایی‌های ادمین زیادی زیاد شده؟ من چند باری پرسیدم ولی نبگفت
حتی پرسیدم چرا اینجا محسوله ولی، اماااا پیچوند و نجوابید
به نظرتون پشت این غلطا چیع؟😐🧐🧐🧐😐
اععع مثل اینکه شاتا برعکس آپلود شدن، عیب نداره بزرگ شید یادتون میره!
مدیونید فکر کنید از عدم شاتاا رو برعکس فرستادمااا
راستی جدی جدی خبر نداشتم سسم قرمز نیستا

تا خبر آتیشیِِ بعدی بدرود نه قدیمی شده به امید پخته شدن خبر!!!

• خنده
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 6 users

hana81

رمانیکی خلاق
رمانیکی
شناسه کاربر
20
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-26
آخرین بازدید
موضوعات
77
راه‌حل‌ها
5
پسندها
800
امتیازها
173

سلام ملیکم :singer:
من اومدم با یه سری خبر دست اول :icon_writing:
آقا اول از همه باید بگم که یه روزی ادمین بر درختی تکیه کرده بود که ناگهان همانند نیوتن سیبی بر کلمه مبارکش فرود امد و با خودش اندیشید که یه مشت مدال به مدال های دیگه بی افزاید بریم موج مکزیکی به افتخار ادمین :ole:
خب جریان چیه جریان از این قرار ادمین محترم دید که ای وای که یه سری مقام ها مدال ندارن و اگر فکری به حالشون نکنه مدیر های محترم هر بخش دست از سرش برنمی دارن و نخ نخ مو هاش رو می کنند :uzi:پس اومد و برای هر بخش مدالی افزود:dancing:
از مدال خبرنگار های فضول انجمن گرفته تا هنرجو و وبلاگ نویس و کپیست خب این مدیران بسیار سپاسگزار گشتن :campeon:
بعد ما یه مدالی داشتنیم به نام مدال گل رز اسمش قشنگه ها ولی یه جوریه ( با عرض پوزش از ادمین ):thumbup: اومد تبدیلش کرد به مدال سپاسگزاری ( با تشکر ویژه بابا این اسمه قشنگه ):campeon:
خب توی این جریانات تغییر اسم مدال و افزودن مدال یه اتفاقی افتاد که به قول کاربر @naf.as.o.o وقتی لایک می کنیم برامون اعلامیه میاد که اندکی باعث اعصاب خوردی می باشد خب ادمین نکن دیگه با ما این کار را :smiley_1140::BangHead:
و اطراف ساعت 00:16 دقیقه دیشب دیده شده که یکی از کاربر ها اعلام به افزودن مقامی تحت عنوان نویسنده افتخاری کرده و از ادمین جویا شده و ادمین هم بیان نموده که نمی دونم باید بگردیم الان بخوابیم و فردا باهم دنبالش برگردیم همون پیچوندن خودمون دیگه ادمین نکن این کار را درست نیست :111::bash:
و مقامی تحت عنوان نویسنده افتخاری به لیست مقام ها افزوده شد و در حال حاضر تنها یک کاربر موفق به کسب این مقام نمونده است :clap:
خلاصه ما دیگه رفتیم
بای بای :102
اگر بار گران بودیم رفتیم:jaroo-barghi:
اگر نامهربان بودم که نبودمم رفتم :101:

• خنده
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 7 users

hana81

رمانیکی خلاق
رمانیکی
شناسه کاربر
20
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-26
آخرین بازدید
موضوعات
77
راه‌حل‌ها
5
پسندها
800
امتیازها
173

سلام ملیکم :singer:
چندین خبر مهم دارم براتون :icon_writing:
چنیدین روز هست که ادمین بسیار بی حوصله گشته به گونه ای که دست به تغییراتی در انجمن زده و باعث خوشنودی کاربران گشته:jump: خلاصه که طی این مدت کوتاه ادمین بی حوصله بسیار لبخند مهمون لب های کاربران کردن:ole:
حالا می پرسین چیا الان می گمتون :manifa:
عارضم خدمتتون که
آیکون یه سری از مقام ها تغییر کرد از جمله مقام های مدیر تالار:cheer: مدیر کل:clap: فرازین:clap2: معاون:ARMS1: تغییر گشت خب ادمین اومد دید آیکون فرازین رو عوض کرد ارشد های عزیز بسیار خوشحال گشتن دید مثل اینکه خیلی خوش به حالشون شده یه چماغ بر داشت زد تو سرشون:444: که لبخند های محترمشون رو جمع کنند و دوباره آیکون فرازین رو عوض کرد ها ها ها :bash:
توی این ضد حال زدن به فرازین های عزیز ادمین اومد رنگ پیشوند بروبچ ترجمه رو عوض کرد و باعث خوشنودی برو بچ شد :aplastao:
ادمین دید ما ها خیلی خیلی محتاج پول هستیم اجازه داد از انجمن سکه بخریم ادمین خدا خیرت بده بخدااا پوله کم چیزی نیست که :besos:
وقتی می ریم توی بخش برترین فرستندگان ماه اون پایین تاریخ هم می زنه اینم کاربر عزیزمون @SHADI315 کفشش کرد
و اینکه ادمین اومد به مناسبت تفلد یکسالگی انجمن مدال یکسالگی انجمن رو ایجاد کرد دستت درد نکنه ادمین بسی لطف کردی @Mohammad MZ :ura:
و اینکه دوستای عزیزم از اسمون انجمن یه سری دونه های سفید رنگی پایین میاد که بسی متناسب به فصل آینده سال هست
شانس اوردیم ادمین به مناسبت شروع سال تحصیلی از اسمون انجمن کتاب نازل نکرد که داغ دل بچه مدرسه ای های انجمن تازه شه :deal::facepalm:
خب من خبر هام ته کشید دیگه برم
بای بای :102
اگر بار گران بودم رفتم :jaroo-barghi:
اگر نامهربان بودم که نبودمم رفتم :101:

• خنده
  • لایک

سحرصادقیان

رمانیکی تلاشگر
رمانیکی
شناسه کاربر
769
تاریخ ثبت‌نام
2021-08-16
آخرین بازدید
موضوعات
8
پسندها
933
امتیازها
143

سلام و صد سلام خدمت شما عزیزان دل :crown:
:1443:
خب در خدمتتون هستم با اخبار عمومی جدید :love:
ky_p6n.png

بله مشاهده می فرمایید که مدیریت محترم با افزودن فونت جدید "مانلی" و حذف سایر فونت های تکراری دل خویش را خنک فرموده اند 😁 و مارا بی نصیب از فونت بازی:rolleyes:! @Mohammad MZ

اگر تو مدیری من مرد بازی
بیا تا برویم فونت بازی
بگوم بیخ گوشت یک، دوتا فونت
ندارد این حرف ها را جانِ فونتی! 🤭
قال شاعر: سحر:icon_writing:
(صدای جیغ و هورای حضار:applaudit::manifa:) بله بله تمنا میکنم بفرمایید بشینید:ole:

و اینک خبر دوم: مدیریت گرامی سایت بازهم ایشون @Mohammad MZ طی یک اقدام لاکچری دست به عملی باکلاسانه زده و عینک ناظرین محترم را از عینک مطالعه به عینک دودی ارتقا داده اند:nerd-face:--->:smiling-face-with-sunglasses:( دست سووت جییغ:partying-face: :clapping-hands:)
utt_xx57.png

و اما بعد
آخرین آیتم های بوفه
کاربران بشتابید بتابید پول هایتان را بریزید و بپاشید:money-with-wings:
خودتان را سر کیسه کنید!:money-mouth-face:
کیسه های سکه های طلایی تان را محکم ببندید💰 و به سمت بوفه رمانیک بدوید:person-running::hol-shodan-va-davidan:

k7_np9u.png

تا خبری دیگر بدرود.

:1445:

• لایک
  • خنده
  • جذاب
واکنش‌ها[ی پسندها]: 3 users

سحرصادقیان

رمانیکی تلاشگر
رمانیکی
شناسه کاربر
769
تاریخ ثبت‌نام
2021-08-16
آخرین بازدید
موضوعات
8
پسندها
933
امتیازها
143

سلامی چو بوی خوش پاییز 🍂🍁به تک تک رمانیکی های عزیز 🥀(جون قافیه🤗!)
آمدم و آمدنم محشر به پا کرد ای جانه جانممم جانم ای جانه جانم جانممم به چه شور و...💃👯‍♀️
اهم اهم خب با اخبار عمومی رمانیک در خدمتتون هستیم:besos:

اولین چیزی که این چند روز اخیر خیلی به چشم میاد برچسب های جدید رمان های قشنگ و جذاب بچه هان که کلی تعدادشون هم افزایش یافته:clap2::clap2:
تبریک میگم @N.G @A.m... @Ars.im.o.o @mohadese و نیلای عزیز که نام کاربریش رو نمیدونم:cheer::aaaaa:

iiy_kl6.png
ktu_w7fy.png

میریم سراغ دومین خبر:
حقیقتا من خودم تاحالا ندیده بودمش قسمت "کاربران جدید" بود تاحالا؟! فکر کنم جدید باشه:unsure:😁
ur_ddio.png

و اما یه سر به پولدارهای انجمن بزنیم که دیگه تحویل نمی گیرین هااا!:confused: دارندگی و برازندگی و ازاین حرفااا!:smiley_1140::uzi:
دارندگان بیشترین سکه های عثمانی::LOL::campeon:
yr_rjhh.png

مبارکتون باشه عزیزان
@Mohammad MZ @*First __ Lady* @Mabuchi__Kou :love:

و مارا وسوسه به غارت میکنید!:505::111:
تا درودی دیگر دودورو دودو!:partying-face:

🚶‍♀️🚶‍♀️ :657:

• خنده
  • گل رز
  • لایک

hana81

رمانیکی خلاق
رمانیکی
شناسه کاربر
20
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-26
آخرین بازدید
موضوعات
77
راه‌حل‌ها
5
پسندها
800
امتیازها
173

سلام ملیکم
حال و احوالاتتون خوبه؟
دماغا چاغه؟!
من دوباره اومدم با یه سری خبر های مهم
اقا جا داره تشکر ویژه ای کنم از ادمین @Mohammad MZ می گید چرا؟ بگید چرا تا بگم!:smiling-face-with-heart-eyes:
چووون
ادمین دید ما ها خیلی به مغز مبارکمون فشار نمی یاریم حوصله خوندن متن انگلیسی و بعد ترجمش تو ذهنمون به فارسی نداریم اومد خیلی راحت متن های انگلیسی رو به فارسی تبدیل کرد :hugging-face:اینم سندش
capture_evxs.png

غیر از این خبر باید اعلام کنم که ادمین و کادر ارشد دیدن المپیاد نویسندگی خیلی خیلی خیلی تنهاست دوباره دور هم نشستن به ای چه کنم وای چه کنم به این نتیجه رسیدن یه سری زیر شاخه بهش اضافه کنن این زیر شاخه ها چیا هستن؟ الان می گمتون: مسابقات فصلی و هفتگی :cat-with-tears-of-joy:

خب دوستای خوبم خبر های این سری اندکی کم هست دیگه به بزرگی و کوچیکی خودتون ببخشید :pleading-face::woozy-face:
تا درودی دیگر بدورد

• خنده
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 4 users
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.