. . .

آموزش آموزش نکات فیلترینگی|مبحث دوم2|

تالار کلاس‌های درسی
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

seon-ho

رفیق رمانیکی
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
154
تاریخ ثبت‌نام
2020-11-14
آخرین بازدید
موضوعات
726
راه‌حل‌ها
18
پسندها
4,359
امتیازها
407

&| به نام او که آدمی را برترین نامید...! |&

در ابتدا سلام عرض می‌کنم خدمت تمامی خواننده ها، چه افسون آموزان عزیز و چه کاربران گرامی انجمن!
خب در ابتدا موضوع نکته مهمی رو میخوام بگم! افسون آموزان عزیز؛ لطفا بعد از خواندن هر مبحث اون رو با واکنش گل رز (🌹)تایید کنید تا من متوجه حضورتون در کلاس و خواندن مباحث بشم.

توجه...توجه
لطفا کاربران گرامی از این واکنش استفاده نکنند تا با هم قاطی نشه! با تشکر

نکته: پیشاپیش از بکار بردن برخی کلمات عذرخواهی می‌کنم!

ixcwlp9r2hae.jpeg

به هرگونه کلمات، جملات و صحناتی که باعث دگرگون کردن حال خواننده بشه، ممنوعه یا فیلترینگ گفته میشه. خب حالا بیاین دونه به دونه با این کلمات آشنا بشیم و براشون مثال بزنیم:

1/ت*ج*ا*و*ز:
به کا بردن این کلمه به طور واضح و بی پرده ممنوعه محسوب میشه و قطعا ممنوعه! ولی اگه غیرمستقیم به کار ببریم، مشکلی نداره! بزارین مثال بزنم تا متوجه بشین:

مثال:

-ازت متنفرم! تو دیشب به من ت*ج*ا*و*ز کردی!
-با کار دیشبت بیشتر از قبل ازت متنفر شدم!

2/دخترونگی:
اگر این کلمه در معنی پرده بکارت در رمان بیاد ممنوعه!

مثال:

-حالم بد بود. چشم‌هام خمار بود و هر لحظه بیشتر از قبل روی هم می‌افتادن. قرص‌های قلبم رو نخورده بودم و حالا قلبم بیشتر از قبل درد می‌کشید. اما دردش خیلی کمتر از غم از دست دادن دخترونگیم بود...
-ما سه تا دختریم،دخترانی با دخترانگی های رنگارنگ...

3/تعرض:
خب این کلمه در هر صورت ممنوعه هست و بالا درباره‌اش صحبت کردم.

4/بهشت:
این کلمه در صورتی ممنوعه هست که در معنای ناحیه تناسلی بیاد و در غیر این صورت مشکلی نداره!

مثال:

-بهشتم از درد می‌سوخت!
-می‌دونی چیه مامان من دوست دارم انقدر کارای خوب بکنم که خدا من رو بفرسته بهشت! اون موقع می‌تونم کلی خوراکی‌های خوشمزه بخورم.

5/ب×و×س×ه-ب×و×س
ب×و×س×ه/ب×و×س در هر جای بدن اعم از: لب، کتف، شانه، شکم و... ممنوعه؛ اما ب×و×س×ه روی گونه، پیشانی، دست، سر مشکلی نداره. البته فقط بین محارم. در بین غیر محارم هر گونه تماس کوچیک هم ممنوعه چه برسه به ب×و×س×ه!

مثال:

-ب×و×س×ه‌ای روی لبم کاشت و از اتاق خارج شد.
-مادرم رو در آغوش گرفتم و گونه خیس اشکش رو بوسیدم.

خب دوستان این مبحث هم به اتمام رسید! لطفا تمرینی که در پایین تایپیک قرار میدم رو انجام بدین و تا 20آذر توی دفتر کارتون قرار بدین. لطفا من رو هم تک کنید تا تمرینتون رو ببینم.

تمرین:

🚫هشدار!🚫
این متن فقط برای آشنایی شما با ممنوعه ها قرار داده شده و جنبه دیگری ندارد!

متن زیر رو بخونید و ممنوعه ها رو مشخص کنید.

دیشب بعد از انجام فعالیت های شب جمعه ای احساس بهتری داشتم. باورم نمی‌شد که تونستم دخترونگی کسی رو از بگیرم که حتی به من نگاه هم نمی‌کرد چه برسه به رابطه! خم شدم و ب×و×س×ه‌ای روی لب‌هاش کاشتم. با اون داروی بیهوشی فیل هم از پا می‌افته چه برسه به این دختره ضعیف که حتی موقعی که داشتم بهش ت*ج*ا*و*ز می‌کردم، نتونست کاری کنه و هربار جیغ هاش با ب×و×س×ه های من در گلوش خفه می‌شد...

آخرین ویرایش:
  • لایک
  • گل رز
واکنش‌ها[ی پسندها]: 4 users
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.